Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Dnia 16.09.2019 o 11:29, b-b napisał:

Czy Misia ma wyróżnione ogłoszenia?

Js robiłam jej na Szczecin . Oglądalność dośćduża ale chyba odzewu nie ma z tego ogłoszenia bo już pewnie gdzieś na końcu listy jest.

Moje nie jest wyrożnione.

 Wszystkie ogłoszenia są w jednym poście na 1 stronie, ale nie wiem, które są wyróżnione...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Moje nie jest wyrożnione.

 Wszystkie ogłoszenia są w jednym poście na 1 stronie, ale nie wiem, które są wyróżnione...

Jak skończę bazarek dla Tani zrobię na wyróżnienie ogłoszeń dla Misi. Bez tego psiaki mają marne szanse. Tym bardziej ,ze trzeba szukać szczególnego domu dla takich psiaków jak Tania i Misia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ależ puściutko u Misiaczka.

Jakiś czas temu był kolejny telefon ze Szczecina, młodzi ludzie zapowiadali się ok. ale po długiej rozmowie doszli do wniosku, że jednak nie mogą dać domu Misi, ze względu na to że często jeżdżą do rodziców za miastem i podróżują pociągiem, a Misia nie dałaby rady tak podróżować.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Onaa napisał:

Ależ puściutko u Misiaczka.

Jakiś czas temu był kolejny telefon ze Szczecina, młodzi ludzie zapowiadali się ok. ale po długiej rozmowie doszli do wniosku, że jednak nie mogą dać domu Misi, ze względu na to że często jeżdżą do rodziców za miastem i podróżują pociągiem, a Misia nie dałaby rady tak podróżować.

Ja zaglądam do cudnej Misiuni.

Przecież to kwestia przyzwyczajenia, takie podróże pociągiem, ale nic na siłę.

Oby wkrótce pojawił się właściwy domek

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Misi wpłynęły pieniążki od Marudzi 0heart.gif (30zł), renatki_s 0heart.gif (40zł),helli0heart.gif(20zł) , Dulskiej0heart.gif(20zł), dorci2 0heart.gif (60zł), p. Krystyny z fb0heart.gif(20zł), uxmal0heart.gif (10zł), Elisabety 0heart.gif (40zł), seramarias0heart.gif(10zł), MRUCZKI  0heart.gif(100zł) - bardzo dziękujemy :).

Był kolejny telefon o Misię , tym razem z Ostrowca Wlkp. Uczucia mieszane a i pan już nie zadzwonił ponownie do hoteliku więc czekamy na ten właściwy telefon :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moje na Warszawę odświeżam, może ktos zauważy Misiulka.

Ostatnio poleciłam sunię do 2 domów, które zgłosiły się po moją Tanię, wysłałam zdjęcia, ale panie już nie odezwały się.

Wysłałam do nich też ofertę zamojskiego pieska Bubu, który tez jest u szafirki i tez cisza:(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwonił do Szafirki pan z okolic Szczecina, - a potem z nim rozmawiałam.

Pan samotny, mieszka w Warnołęce, wsi niedaleko Szczecina, w domu z ogrodem. Misia ujęła go swoim spojrzeniem i usposobieniem.

Tak że szukamy pokogoś do wizyty przedadopcyjnej, proszę pomóżcie - nie mam pojęcia kto jest z tamtych okolic.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Dzisiaj dzwonił do Szafirki pan z okolic Szczecina, - a potem z nim rozmawiałam.

Pan samotny, mieszka w Warnołęce, wsi niedaleko Szczecina, w domu z ogrodem. Misia ujęła go swoim spojrzeniem i usposobieniem.

Tak że szukamy pokogoś do wizyty przedadopcyjnej, proszę pomóżcie - nie mam pojęcia kto jest z tamtych okolic.

AlfaLS jest ze Szczecina, robiła wizytę dla zamojskich suniek Sary i Mai, które też były w hoteliku u szafirki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...