Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Dnia 17.05.2019 o 20:32, szafirka napisał:

W pierwszej grupie zdjęć chciałam Wam pokazać wspaniały krok Misi - bierze smaczka od obcej jej osoby.
Może coś uda się wybrać do ogłoszeń, a ja próbuję dalej.

Dzielny Niedżwiadek! 

Nasza Misia to teraz prawdziwa Gwiazda. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894 Piękne są zdjęcia naszej Kluseczki.  Kciuki za ogłoszenia z nowymi fotkami.

Dobrego poniedziałku dla wszystkich Misiowych Przyjaciól. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję że zaglądacie do Misi image.png.f1ff6c853dbf206bc9415b346de9789a.png.

Misiaczek ogłoszony, czekamy cierpliwie na ten jeden telefon z wymarzonym domkiem dla naszego Misiaczka :).

A na misiowe konto wpłynęły pieniążki od dorci2 0heart.gif (60zł), Mruczki 0heart.gif (50zł), Elisabety 0heart.gif (40zł), helli0heart.gif(20zł) i Dulskiej0heart.gif(20zł)  - bardzo dziękujemy :). Hotelik i fakturka opłacone.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Misiaczek ogłoszony, ale nikt nie dzwonił i nie pisał narazie w jej sprawie. Czekamy. A może ktoś mógłby pomóc w ogłoszeniach ? Może jakiś ładny tekst napisać :) ?

A na misiowe konto wpłynęło dużo wpłat - i bardzo przepraszam ! Was, że dopiero teraz wpisuję Wasze pieniążki dla Misiaczka:

od seramarias 0heart.gif (10+10zł), p. Krystyna T.z fb 0heart.gif (20zł), uxmal0heart.gif (10+10zł), werenn0heart.gif(15zł), renatka_s0heart.gif(20zł),  Marudzia 0heart.gif (15zł), dorcia20heart.gif (30zł), Dulska0heart.gif(20zł) i duuuży bonusik od helli0heart.gif(200 +20zł) 

- bardzo dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety ładnego tekstu nie wymyślę ale mogę zrobić ogłoszenie jeśli jeszcze na jakieś miasto się przyda :)

Jestem zdania ,że podstawa to ładne zdjęcia a to co pisze to ludzie zazwyczaj i tak czytają bez zrozumienia dopiero w rozmowie telefonicznej najlepiej mówić o psiaku.

Dla mnie ogłoszenie to podstawowe wiadomości o psiaku.

Niestety ludzie zazwyczaj zakochują się w wyglądzie a nie charakterze ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z ogłoszeń wciąż cisza.

A to taka radość patrzeć na szczęśliwego Misiaczka :).

Na misiowe konto wpłynęły pieniążki od uxmal0heart.gif (30zł), Mruczki 0heart.gif (50zł), Elisabety 0heart.gif (40zł), helli0heart.gif(20zł) , Dulskiej0heart.gif(20zł), dorci2 0heart.gif (30zł), Marudy 0heart.gif (15zł), renatki_s 0heart.gif (20zł), seramarias0heart.gif(10zł) i p. Krystyny z fb0heart.gif(20zł)  - bardzo dziękujemy :).

Bardzo dziękuję też fundacji ZEA za ciągłe wpieranie zakupem karmy dla Misi :).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2019 o 13:23, Onaa napisał:

Misiaczek ogłoszony, ale nikt nie dzwonił i nie pisał narazie w jej sprawie. Czekamy. A może ktoś mógłby pomóc w ogłoszeniach ? Może jakiś ładny tekst napisać :) ?

A na misiowe konto wpłynęło dużo wpłat - i bardzo przepraszam ! Was, że dopiero teraz wpisuję Wasze pieniążki dla Misiaczka:

od seramarias 0heart.gif (10+10zł), p. Krystyna T.z fb 0heart.gif (20zł), uxmal0heart.gif (10+10zł), werenn0heart.gif(15zł), renatka_s0heart.gif(20zł),  Marudzia 0heart.gif (15zł), dorcia20heart.gif (30zł), Dulska0heart.gif(20zł) i duuuży bonusik od helli0heart.gif(200 +20zł) 

- bardzo dziękuję :).

Oneczko, napisałam tekst i zrobiłam OLX dla Misi na Poznań : https://www.olx.pl/oferta/mala-misia-czeka-na-twoja-milosc-i-dom-CID103-IDAYRSP.html

Może w końcu ktoś konkretny ją wypatrzy. Trzymam kciuki !

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

Oneczko, napisałam tekst i zrobiłam OLX dla Misi na Poznań : https://www.olx.pl/oferta/mala-misia-czeka-na-twoja-milosc-i-dom-CID103-IDAYRSP.html

Może w końcu ktoś konkretny ją wypatrzy. Trzymam kciuki !

Ciesze się Elu, ze zadbałaś i o Misię, może teraz się uda...

Myślę, ze warto poprosić w tytule o pomoc w wyrożnianiu ogłoszeń, to zawsze zwiększy szansę suni...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Ciesze się Elu, ze zadbałaś i o Misię, może teraz się uda...

Myślę, ze warto poprosić w tytule o pomoc w wyrożnianiu ogłoszeń, to zawsze zwiększy szansę suni...

Myślę dokładnie tak samo. Gdyby ktoś mógł wyróżnić ogłoszenia, to szanse byłyby dużo większe !

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Myślę dokładnie tak samo. Gdyby ktoś mógł wyróżnić ogłoszenia, to szanse byłyby dużo większe !

Tyle tych psich bidulek czeka na pomoc, tyle ogłoszeń potrzebuje wyróżnień, a  możliwości pomocy ograniczone, nie sposób wspomagać wszystkie psiaki:(

Ale warto próbować, warto prosić, ktoś na pewno zechce wspomóc Misiulka, to taka urocza sunia:)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Tyle tych psich bidulek czeka na pomoc, tyle ogłoszeń potrzebuje wyróżnień, a  możliwości pomocy ograniczone, nie sposób wspomagać wszystkie psiaki:(

Ale warto próbować, warto prosić, ktoś na pewno zechce wspomóc Misiulka, to taka urocza sunia:)

...i bardzo długo czeka na dom. Czas najwyższy, by szczęście uśmiechnęło sie do niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...