Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Dnia 22.06.2018 o 20:05, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z szafirką o Uli, ale zapytałam też o Misię - Hania chwaliła postępy małego (już tylko) trochę strachulca:)

Bardzo się cieszę :). Oby tak dalej.

 

Dobrego Poniedziałku Wszystkim zaglądającym do Misiuni  :).

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Misia była u weta na kontroli, uszy w porządku. Na pewno będzie foch przez kilka dni, ale poczekam. Ostatnio Misia nie reaguje jak obok, albo wręcz przez nią przechodzę, jest to dla mnie znak super zaufania, więc socjalizacja jest na dobrej drodze. Trzymajcie kciuki, może niebawem wezmę Misię na kolana? :)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że Misia powolutku ale ciągle do przodu idzie, dziękuję Szafirko za wieści :).

Bardzo jestem ciekawa widoku Misi na Twoich kolanach :D.

Dobrego dnia dla Wszystkich tutaj u Misieńki :).

Dziękuję że ciągle jesteście z Misią.

kwiat-ruchomy-obrazek-0033

27062018.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Misia idzie swoim sposobem ważne że do przodu, ona co jakiś czas robi postęp a potem jakby sobie utrwala nowe zachowania, cieszę się że jest coraz bardziej kontaktowa :).

Dziękuję Szafirko za opiekę nad tym uroczym strachulcem :).

Dobrego miłego dnia dla Wszystkich zaglądających do Misi :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Misi wpłynęły pieniążki od renatki_s k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.(20zł),  werenn k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,51_qT_orig. (15zł) i seramarias   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig. (10zł) - bardzo dziękujemy :).

Dziękuję też bardzo za nowe deklaracje miesięczne dla Misieńki od Mruczki 0heart.gif   (50zł) - przeniesioną z Majeczki, która pojechała do ds i od seramarias 0heart.gif (10zł).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...