Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Bidusia noc spędziła na mięciutkim kocyku, więc już jest dla niej lepiej, ale patrzy na nas "spod byka", nie chce podejść, obserwuje z daleka. Jak się do niej podchodzi, to odwraca głowę, tak jakby chciała uciec wzrokiem od widoku człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :).

Biedny wypłoszek z niej, potrzebuje czasu i spokojnej bliskości z człowiekiem , mam nadzieję że jak zobaczy że inne psiaki są radosne i swobodne to i ona poczuje się bezpiecznie.

Jeśli chodzi o imię to myślałam o bazarku imiennym dla bidusi ale biedna Havanka się rozchorowała a ona jest świetna w takich bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do słodkiej Majuni!!!

Maja to ta druga sunia;)

Rzeczywiście, mozna się pomylić, obie sunie takie buraskowate...

 Ta nie ma jeszcze imienia, szukamy kogoś, kto zrobi bazarek imienny, Havanka chora...

 Onaa, może poproś w tytule o taki bazarek, może ktoś się znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tola napisał:

Maja to ta druga sunia;)

Rzeczywiście, mozna się pomylić, obie sunie takie buraskowate...

 Ta nie ma jeszcze imienia, szukamy kogoś, kto zrobi bazarek imienny, Havanka chora...

 Onaa, może poproś w tytule o taki bazarek, może ktoś się znajdzie...

O rany, czyli Onaa  zdecydowała o zabraniu obu suń?

 

Link to comment
Share on other sites

Choroba zaczyna odpuszczać i dopiero teraz mogę wejść na wątek Bidusi. Cieszę się bardzo, ze jest już u Szafirki. Jeżeli chodzi o bazarek imienny, to tak, jak pisałam wcześniej - też myślałam o nim w ramach mojej pomocy. Tylko muszę zmienić zasady, bo mój komputer w decydujących chwilach glosowania nie sprawdza się. (Bardzo wolno chodzi). Może ktoś mi podpowie o takim rozwiązaniu, gdzie czas nie będzie grał roli.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Zaglądam do słodkiej Majuni!!!

Gabrysiu :) witaj u bidusi - narazie jeszcze bezimiennej, a słodka Maja ma wątek razem z Bambi :).

Przed chwilą, Havanka napisał:

Choroba zaczyna odpuszczać i dopiero teraz mogę wejść na wątek Bidusi. Cieszę się bardzo, ze jest już u Szafirki. Jeżeli chodzi o bazarek imienny, to tak, jak pisałam wcześniej - też myślałam o nim w ramach mojej pomocy. Tylko muszę zmienić zasady, bo mój komputer w decydujących chwilach glosowania nie sprawdza się. (Bardzo wolno chodzi). Może ktoś mi podpowie o takim rozwiązaniu, gdzie czas nie będzie grał roli.

To dobrze Havanko że lepiej się czujesz :) chociaż jeszcze kilka dni pewnie Ci potrzeba do pełni sił. A jeśli chodzi o bazarek imienny to nie bardzo mam pomysł jak to zrobić z tym głosowaniem.. może żeby w ostatniej godzinie pisać posty co 5 minut ?

Przed chwilą, werenn napisał:

numer konta poproszę

Już zaraz wysyłam - jeśli ktoś jeszcze nie dostał to proszę się upomnieć :).

Przed chwilą, b-b napisał:

Wierzę,że kilka dni pozwoli jej choć trochę zaufać.

Też mam taką nadzieję. Póki co malutka stoi, siedzi albo leży pod ścianą i obserwuje. To znaczy w ciągu dnia, a teraz pewnie już śpi :).

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, agat21 napisał:

Poobserwuje poobserwuje i dojdzie na pewno do wniosku, że nie ma co się już bać :)

Mam nadzieję że tak będzie Agatko :).

7 godzin temu, Tola napisał:

1b4dbf50d46d4eb035551f62e6c5a9cb.gif

Oj, taka kawusia mi się dzisiaj marzy cały dzień :D.

2 godziny temu, koja napisał:

Poproszę o nr konta - wpłacę coś (niestety, jednorazowo)

Witaj u bidusi i dziękuję - zaraz wyślę pw.

Przed chwilą, uxmal napisał:

ja też poproszę o nr konta - czy takie samo jest jak dla Mufeczki?

Dziękuję , takie samo Marto jak dla Mufeczki.

 

A ja czekam na wieści i zdjęcia bidusiowe :). Może jutro będą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...