Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

4 godziny temu, zachary napisał:

Przypomnij mi numer konta.

Zaraz wyślę pw - ślicznie dziękuję!.

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Stałej już nie mogę dać bo mam za dużo, ale puki co 30zł jednorazowo

Bardzo CI dziękuję!

 

Tyle się dzieje od wtorku i tyle jeszcze nerwów, żeby jutro wszystko poszło dobrze , że z tych emocji głowa mnie od wczoraj strasznie boli, jestem na przeciwbólowych więc jestem trochę jak pijany królik ale wszystko zaraz ogarniam :).

Najważniejsze, że małej bidusi się uda i to dzięki Wam - nie wiem jak Wam dziękować!!!

Tola mi dzisiaj dała znać że mała razem z pozostałymi będzie czekała na opuszczenie schronu i jutro pojedzie po nowe życie. I to ponoć fajna sunieczka tylko zahukana przez inne suczki  i nie umie sobie dać rady w schronisku bida.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Wyslalam na razie pare groszy, ale jeszcze nie chce sie wiazac zobowiazaniami stalymi.

Dzisiaj weszłam na konto , patrzę a tam pieniążki 50zł od Ciebie dla bidusi - bardzo dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig. .

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Poker napisał:

Onaa, podaj mi numer konta. Poprosiłam znajomą o pomoc i wpłaci. Będzie to Izabela B.

Bardzo dziękuję Pokerku i podziękuj ode mnie pani Izie!

42 minuty temu, agat21 napisał:

Poszła moja wpłata. Czy malutka pojedzie jutro? 

Tak Agatko, jutro malutka opuści schronisko:).

Link to comment
Share on other sites

Gdybyś nie podjęła decyzji o zabraniu tej bidusi, do końca swoich dni miałaby zapewniony schroniskowy beton. Witam się również na wątku malutkiej. Niestety nie pomogę finansowo, ale może jakoś w inny sposób? Pomyślę.

Renatko, cieszę się z Twojej decyzji i będę tu z Wami do końca.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bardzo się cieszę, ze właśnie ta sunia tez ma szansę na nowe życie, ona mieszkała w ostatnim boskie od strony pola, no koniec świata:(

Większość suczek z tego boksu to malizny, wszystkie bardziej lub mniej wycofane.

Wcześniej robiłam im zdjęcia, ale jeszcze nikt nie zainteresował się  żadną z suniek, rozumiem,  bo ze strachulcami bywa cięzko.

Wczoraj w rozmowie tel. Onaa przekonała mnie,jednak warto je pokazywać, bo często strachulce przeobrazają się w najukochańsze sunie;  im tez warto dać szansę.

Obiecuję więc, ze przy kolejnej wizycie w schronie pokażę Wam wszystkie małe zamojskie "dzikuski".
 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Gdybyś nie podjęła decyzji o zabraniu tej bidusi, do końca swoich dni miałaby zapewniony schroniskowy beton. Witam się również na wątku malutkiej. Niestety nie pomogę finansowo, ale może jakoś w inny sposób? Pomyślę.

Renatko, cieszę się z Twojej decyzji i będę tu z Wami do końca.

Bardzo mi miło Havanko.

Link to comment
Share on other sites

Tz był dzisiaj rano w schronisku odszukać małą, był pracownik, ktorego psy bardzo lubią; powiedział, że fajna z niej sunia, tylko bardzo nieśmiała.

Jak będzie - zobaczymy po przyjezdzie do szafirki.

Onna - bardzo dziękuję za sunieczkę k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig. .

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Gdybyś nie podjęła decyzji o zabraniu tej bidusi, do końca swoich dni miałaby zapewniony schroniskowy beton. Witam się również na wątku malutkiej. Niestety nie pomogę finansowo, ale może jakoś w inny sposób? Pomyślę.

Renatko, cieszę się z Twojej decyzji i będę tu z Wami do końca.

Havanko, miszczyni :)  w bazarkach imiennych ,a bidusia jeszcze nie ma imienia.

Może uda mi się parę gorszy zarobić na nią

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Havanko, miszczyni :)  w bazarkach imiennych ,a bidusia jeszcze nie ma imienia.

Może uda mi się parę gorszy zarobić na nią

 

Też o tym myślalam, ale mój komputer chodzi w zwolnionym tempie i w decydujących chwilach się nie sprawdza. Potem też nie można sprawdzić czasu głosowania, bo godziny "się rozjeżdżają". Już tak miałam. Może wymyślę inne zasady, gdzie czas nie będzie grał roli. jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, to chętnie skorzystam.

Link to comment
Share on other sites

TZ umówiony jest z szafirkiem jutro jutro 0 7.00 w schronisku.

Mam nadzieje, ze pomimo początkowych trudności, jutro wszystko przebiegnie bez problemów  - potrzebne mocno zaciśnięte kciuki!

 Jutro 5 suczek rozpoczyna nowe życie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...