Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiapk']Pewnie, że mógł! Wujek Zmysł jest super dogowujek dla gremlinków :)[/quote]
Dlaczego?
Dlatego, że kto raz je zobaczy to już pokocha na zabój :loveu:
Przede wszystkim prawdziwy facet :lol:

Gosiapk - nie mów, że Tycia wciąż bez opiekuna :crazyeye:
Czyżby wraz ze świętami odeszło od dogomaniaków dobre serducho?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Dlaczego?
Dlatego, że kto raz je zobaczy to już pokocha na zabój :loveu:
Przede wszystkim prawdziwy facet :lol:

Gosiapk - nie mów, że Tycia wciąż bez opiekuna :crazyeye:
Czyżby wraz ze świętami odeszło od dogomaniaków dobre serducho?[/quote]

Droga Ciociu Gioco, spieszę donieść, że Tyciulka została zaadoptowana wirtualnie przez duże niezbytplaskate psiulki, zwane w pewnych kręgach bassetami :) I w ten oto sposób, [U]Tycia stała się honorowym bassetem nr 2. [/U]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gustaw']Działacie jak błyskawica, w tak krótkim czasie, tyle "bidy" uratowanej. Ukłon.
Pieniążki już powinny być na Waszym koncie.
Pozdrawiam.
Miła[/quote]
Bardzo dziękuję za wsparcie finansowe Kociego Świata i uratowanych plaskatych :)

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z obietnicą..poszedł pieniążek na Tycię ;). Co będzie Otylka tak sama siedziała :evil_lol:. Ale na trzeciego juz się nie dam namówić...oj nie:cool3:;)
Buźka dla plaskatych ;)
aaa...bo obiecałam. Tycię "sponsoruje" mój TZ...a on ma miekkie serducho dla takich pieknych kobiet ;)
Naciągnę go na szamponik dla dziewczynek :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']Zgodnie z obietnicą..poszedł pieniążek na Tycię ;). Co będzie Otylka tak sama siedziała :evil_lol:. Ale na trzeciego juz się nie dam namówić...oj nie:cool3:;)
Buźka dla plaskatych ;)
aaa...bo obiecałam. Tycię "sponsoruje" mój TZ...a on ma miekkie serducho dla takich pieknych kobiet ;)
Naciągnę go na szamponik dla dziewczynek :P[/quote]
Dziewczyny! Uczcie się od cioci Madzia_K jak postępować z TZami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dzisiaj do poszukiwań wirtualnego opiekuna został wytypowany:

[B]CZUPUREK :) [/B]

[IMG]http://www.kociswiat.org.pl/images/animal/czupurek-czarno--bialy/pekinczyki%20082.jpg[/IMG][/quote]

Czupurek jest słodziutki i dziś wyjątkowo w promocji!
Miałam przyjemność poznać tego facecika osobiście i mogę zaświadczyć, ze jest przeuroczym i przymilnym facecikiem. Drugi taki pieszczoch jak on, może nawet większy to Koksik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Czupurek jest słodziutki i dziś wyjątkowo w promocji!
Miałam przyjemność poznać tego facecika osobiście i mogę zaświadczyć, ze jest przeuroczym i przymilnym facecikiem. Drugi taki pieszczoch jak on, może nawet większy to Koksik.[/quote]

I to całe szczęście kosztuje tylko 30zł miesięcznie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

Wspaniałe wieści.
Jeśli nadal poszukiwani są chętni do wirtualnych adopcji to rezerwuję sobie Czupurka.On pewnie taki sam pieszczoch jak mój Dyzio. Najchętniej nie schodziłby z kolan.:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Wspaniałe wieści.
Jeśli nadal poszukiwani są chętni do wirtualnych adopcji to rezerwuję sobie Czupurka.On pewnie taki sam pieszczoch jak mój Dyzio. Najchętniej nie schodziłby z kolan.:loveu::loveu:[/quote]
Czupurek jeszcze do wzięcia w adopcję wirtualną :)

oto info: -> [url=http://www.kociswiat.org.pl/index.php?ac=howHelp&sv=Mg==]fundacja azylu koci swiat[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...