Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!


Zmysł

Recommended Posts

[quote name='Gioco']Chrapiący jeszcze w łóżeczku - na dwóch poduchach i pod kocykiem w biedronki Książe Dyzmin zobowiązał mnie do poinformowania, że Luna już ma wirtualnego opiekuna ;)
Potwierdzenie przypuszczalnie przyjdzie jutro, jak tylko banki przestaną świętować :evil_lol:[/quote]

Ciocia Gioco spać w święta nie może? Żeby wstawać w święta o 7 rano, to po prostu brak umiejętności świętowania ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiapk']Teraz pora na malutką Tycię :)

[IMG]http://www.kociswiat.org.pl/images/animal/tycia-czarna-podpalana/pekinczyki%20068.jpg[/IMG] Tyciulka także szuka wirtualnego opiekuna. :cool3:[/quote]

Tyciana, zwana w niektórych kręgach Tyciulką, poszukuje wirtualnego opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ciocia Gioco spać w święta nie może? Żeby wstawać w święta o 7 rano, to po prostu brak umiejętności świętowania ;):evil_lol:[/quote]

To nawyk wyrobnika - codziennie na roboty tak wstaję :evil_lol:
Zapraszam do zobaczenia nowych fotek Dyzmina i jego czterołapnego towarzystwa :loveu:
[url=http://gioco.pxd.pl/album/7982/1/ksiaze-dyzmin]książe Dyzmin[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ciekawe co u księcia Dyzmiana słychać :roll:[/quote]
Książe Dyzmin, czyli Pluszak, Dyziulek itd. okazuje się coraz weselszym facecikiem. Z każdym dniem jest coraz bardziej rozrywkowy i ufny.
Uwielbia spać do góry pełnym brzuszkiem, obowiązkowo na rączkach i chrapać.
Daje misiak równo - efekty niczym w porządnym tartaku.
Najlepszą przyjaciółkę znalazł w 4 miesięcznej yorczynie. Bawią się i szaleją zarówno w domu jak i na podwórku.
Pozostałe dziewczynki od razu go przyjęły do stada - choć wcześniej nie wpuszczały bez rumoru nawet psa przychodzącego gościnnie.
W łóżku też się pogodzili. Podział zrobiły prosty - Dyziek w środek, yorki go grzeją.
Dyzio poznaje nowe smaki. Przepada za gotowaną wołowiną, choć i indykiem nie gardzi. Jada niesamowicie widowiskowo - cały kawał miąska do ryjka i gryzie tak, że nic mu nie spadnie.
Zapraszam ponownie do galerii jaśnie pana, dziś umieściłam nowe fotki jego i jego towarzyszek życiowych ;)
[url=http://gioco.pxd.pl/album/7982/1/ksiaze-dyzmin]książe Dyzmin[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, powiedzcie jakie te kosmmetyki są plaskkacczom potrzebne. Mam krótkkowłosego psa i nie mam pojęcia, co kupić:oops: [SIZE=1](nie chcę się zbłaźnić ;) ),[/SIZE] a mając konkretne informacje wysłałabym w przyszłym tygodniu parę rzeczy ;)
A...i czy ktoś mógłby potwierdzić, że mój przelew doszedł? Ostatnio miałam jakieś niewiiarygodne przygody z moim bankiem. Woolę się zabezpieczyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']Dziewczyny, powiedzcie jakie te kosmmetyki są plaskkacczom potrzebne. Mam krótkkowłosego psa i nie mam pojęcia, co kupić:oops: [SIZE=1](nie chcę się zbłaźnić ;) ),[/SIZE] a mając konkretne informacje wysłałabym w przyszłym tygodniu parę rzeczy ;)
[/quote]


Ja mojemu plaskaczowi kupuje szampon do psów długowłosych z HERY...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']Dziewczyny, powiedzcie jakie te kosmmetyki są plaskkacczom potrzebne. Mam krótkkowłosego psa i nie mam pojęcia, co kupić:oops: [SIZE=1](nie chcę się zbłaźnić ;) ),[/SIZE] a mając konkretne informacje wysłałabym w przyszłym tygodniu parę rzeczy ;)
A...i czy ktoś mógłby potwierdzić, że mój przelew doszedł? Ostatnio miałam jakieś niewiiarygodne przygody z moim bankiem. Woolę się zabezpieczyć :)[/quote]
Moje wszystkie krótkowłose, więc kupuję im szampon dla yorków Bephar :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja swoje piorę w normalnym ludzkim Garnier, Nivea lub Dove - te kudłate.
Dyziowi teraz kupiłam dr Seidla szampon jodoforowy - odkażający. Chłopina wykąpany - takie zboczenie - i zadowolony. Choć sam siebie myje bardzo często, dokładnie i z pełnym poświęceniem - aż mlaszcze czyścioch jeden :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote/]Choć sam siebie myje bardzo często, dokładnie i z pełnym poświęceniem - aż mlaszcze czyścioch jeden :evil_lol:[/quote]

Moja robi to samo, bo pies brudny być nie może...A jak przyjemnie brzmi to w nocy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Kota zaadoptowałaś? ;)[/quote]
Coś tak jakby :evil_lol: ale to 100% pekiński pies cesarski, w dodatku śpiewak - jak zostanie na chwilę zdjęty z kolan - i esteta - już zakwalifikował wystrój przedpokoju do wymiany :evil_lol:
[COLOR=Red]
[/COLOR][CENTER][COLOR=Red][B]Jak z chętnymi do adopcji plaskatych?[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B] Naprawdę warto, choćby wirtualnie. [/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]To wspaniałe, wdzięczne i pełne miłości stadko :loveu:[/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Coś tak jakby :evil_lol: ale to 100% pekiński pies cesarski, w dodatku śpiewak - jak zostanie na chwilę zdjęty z kolan - i esteta - już zakwalifikował wystrój przedpokoju do wymiany :evil_lol:
[COLOR=Red]
[/COLOR][CENTER][COLOR=Red][B]Jak z chętnymi do adopcji plaskatych?[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B] Naprawdę warto, choćby wirtualnie. [/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]To wspaniałe, wdzięczne i pełne miłości stadko :loveu:[/B][/COLOR]
[/CENTER]
[/quote]
No to pięknie... tylko nie wystawiaj rachunku za remont przedpokoju Kociemu Światu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']
[CENTER][B][COLOR=Orange]Czy słodka Tycia ma już wirtualnego opiekuna? Czy wciąż ten wspaniały człowiek się zastanawia? Nie ma nad czym.
Tycia, jak każdy plaskaty gremlin to niecałe 2 kg psa jako psa, czyli miąska, kosteczek i futra ale za to tona miłości w samych oczkach!
[IMG]http://www.kociswiat.org.pl/images/animal/tycia-czarna-podpalana/pekinczyki%20201.jpg[/IMG]
[/COLOR][/B] [/CENTER]
[/quote]
Ciociu Gioco, co Ty opowiadasz? Mięsko? Kosteczki? 2 kilogramy? Trafiłam do mięsnego, czy co? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']No to pięknie... tylko nie wystawiaj rachunku za remont przedpokoju Kociemu Światu :evil_lol:[/quote]
Nawet nie ma takiej opcji.
Dyzmin rzekł - do wymiany to wymienimy, jak tylko skończy obgryzać rogi na tyle, że ojciec też powie - do wymiany :evil_lol: W tym to momencie na całą rodzinę spłynie radość i szał remontu :evil_lol:


[CENTER][B][COLOR=Orange]Czy słodka Tycia ma już wirtualnego opiekuna? Czy wciąż ten wspaniały człowiek się zastanawia? Nie ma nad czym.
Tycia, jak każdy plaskaty gremlin to niecałe 2 kg psa jako psa, czyli miąska, kosteczek i futra ale za to tona miłości w samych oczkach!
[IMG]http://www.kociswiat.org.pl/images/animal/tycia-czarna-podpalana/pekinczyki%20201.jpg[/IMG]
[/COLOR][/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

W skrócie pies, jak każde stworzenie to woda, miąsko i kosteczki :evil_lol:

Przecież nie każdy wie, że pod tym ślicznym futerkiem kryje się cudowna istotka, która pragnie odwzajemnić miłość dla tej jedynej osoby, która się nią zainteresuje i choćby wirtualnie ale zaadoptuje przecudną Tycię i jej pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...