Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!


Zmysł

Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']Gremlinka i Yoko oraz Suzi i Dyzio mają opiekunów wirtualnych.

Reszta plaskaczy czeka na wirtualnych opiekunów.[/quote]

Gosiu, a co trzeba zrobić, żeby taką adopcję mieć?
jakaś podpowiedź :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A dla dogocioci IV link: [url=http://www.kociswiat.org.pl/index.php?ac=howHelp&sv=Mg==]fundacja azylu koci swiat[/url]

Ja robię przelew i piszę: Darowizna Gremlinka adopcja wirtualna Gosiapk

I koniec :)

Koszt: 30zł miesięcznie, a ile radości!

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/piekna-posciel-na-zwierzaki-z-kociego-swiata-zakonczony-133952/[/URL]

Gosiapk - 67,00 zł;

Magdalena - 69,00 zł;

Auraa - 40,00 zł;

Lunarmermaid - 37,00 zł;

Jagoda1 - 30,00 zł;

Negri_2008 - 30,00 zł;

Menrzuś - 70,00 zł;

Atlantyda - 135,00 zł

Iwlajn - 30,00 zł.

[B]RAZEM - 478,00 ZŁ.[/B]

Link to comment
Share on other sites

U Gremlinków względnie w porządku - przepraszamy za braki zdjęciowe i takie, aleśmy se chyba rozesłały między sobą wirusa i kompy nam się popsowały - dziś, jutro powinno być już ok.

Czemu względnie w porządku - bo cholera Gremlinka i Malwinka są w ciąży i masakra. Ich operację będą strasznie ryzykowane a obydwie także nie nadają się do tego, aby donosić ciąże i rodzić siłami natury - po prostu bezsensu i tak trzeba podać narkozę i tak. Jakoś trzeba będzie je położyć na stół. Ehhh. Wizyta wtorkowa z maluchami przełożona na jutro - jutro też jakieś chłopaki co się zakwalifikują przy powtórnych badaniach może pojdą na ciachu ciachu i pozbędą się "ajek" no tak przed świetami - jajka teraz w cenie :) . Najprawdopodobniej Czupurek i może Koksik - zobaczymy.... Lekarze zdecydują czy możemy ciachać.

Fibi ( Mućka) ewidentnie także zaczyna widzieć. Wpuszczanie kropli robi cuda.

Link to comment
Share on other sites

Dziś albo jutro pojawią się aktualizacje. Dzięki wielkie za Yoko Kasia mi już dała znać zed ma wirtualnego opiekuna - dziś będę uaktualniać. Poprostu dopadły mnie inne nie zwierzęce obowiązki.
Z Gremlinką ( zresztą jeszcze z kilkoma najkiepściejszymi) lekarze zdecydują co kiedy i przy jakich środkach bezpieczeństwa - poza tymi kilkoma względnie bezproblemowymi sterylizacjami - inne zabiegi będą trudniejsze i jakby nie standardowe. Lekarze zdecydują co i kiedy mamy robić, aby było najbezpieczniej.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/piekna-posciel-ii-na-zwierzaki-z-kociego-swiata-zakonczony-133954/[/URL]

Iv - 240,00 zł;

Jagoda1 - 140,00 zł;

Isiak - 80,00 zł;

Iwlajn - 70,00 zł.

[B]RAZEM - 530,00 ZŁ.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej niech teściowa zadzwoni do Kasi w takim razie i Kasia jej wszystko wyjaśni co i jak. I najlepiej też zaproś teściową do komputera niech popatrzy na psiaki najlepiej na naszej stronie - tam więcej zdjęć jest i niech się zastanowi nad tym, adopcją którego byłaby wstępnie zainteresowana.

Sytuacja psów prawna jest dość skomplikowana na razie, ale wszystko objaśnimy telefonicznie. Po tak "zniszczonych" pieskach nawet młodych można się spodziewać kłopotów zdrowotnych przez całe ich życie - rozumiem, że jesteście tego obie z teściową świadome.

Link to comment
Share on other sites

Dziś zgodnie z planem Czupurek i Koksik pozbyły się ajek. Chłopaki zabieg zniosły dzielnie, pięknie się regenerują, lekarze wyjść z podziwu nie mogą jak szybko budują masę i lepszą formę. Na kolejnym przeglądzie były też Suzi i Ajsza. W tej chwili badania wyszły cudnie i wszystkie elementy w normie. Dziewczynki jak się jeszcze troszkę wzmocnią też będzie można wysterylizować.
A Kasia taszcząc dziś kontenerki z gremlinkami - westchnęła - " gdzie te czasy że w jednym kontenerku niosło się 6 gremlinków i nie czuło się, że ma się kontener w ręku " Teraz zanieść towarzystwo do samochodu pomagał pan z lecznicy bo nie jest już tak łatwo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Pikulska'] Na kolejnym przeglądzie były też Suzi i Ajsza. W tej chwili badania wyszły cudnie i wszystkie elementy w normie. [/quote]

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

1,5 godziny czytałam ten watek .....i jestem pełna podziwu szczególnie dla Kasi. Ale te biedne piaki sa tego warte. Mam pytanie -co sie dzieje z tym śmieciem co zrobił taką krzywdę psom , czy on poniósł jakąs karę ???????? Niesety naraie nie mogę pomóc finansowo( sama mam przychówek dość spory swój i " nie swój") ale mocno trzymam kciuki za te małe stworki i oczywiście za Kasię , dziewczyno żeby Ci starczyło sił na jeszcze długo długo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...