Jump to content
Dogomania

straszne.......


bou

Recommended Posts

40 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Ja nie ogarniam tej sytuacji!!!

Gospodarstwo w centrum. Dookoła inne domy. I jak zwykle, nikt nic wcześniej nie widział!?

Byś może Sitwa.

Ale jak widać do czasu. Ktoś w końcu nie wytrzymał.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, uxmal napisał:

Byś może Sitwa.

Ale jak widać do czasu. Ktoś w końcu nie wytrzymał.

tez nie ogarniam jak to mozliwe, sitwa??? takich zwyrodnialcow ?

Ten babsztyl powinien byc surowo ukarany i obciazony kosztami calej akcji ratowania tych biednych istot. Lekarz ,nie no w p... sie nie miesci

Wplace grosik .... 

Link to comment
Share on other sites

zamarłam....po prostu..Kobieta ma chyba źle w głowie,a gadanie o 'przygarnianiu'; to nonsens.Bo jak to - bezpańskie swinie też przygarniała??Niedobrze mi...a zwierząt tak strasznie żal...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli suki mają wyciągnięte sutki, to rodziły wiele razy,  a  jak ktoś kupował szczeniaka od PANI DOKTOR, to już nie patrzył co się dzieje za budynkiem.

Koszmarne jest to, że są ludzie, którzy uważają, że wszystko było w porządku, ot, trochę błota na podwórku.

Link to comment
Share on other sites

Bou, straszne...to za mało powiedziane!.... Właściwie nie znajduję odpowiednich słów....Tak upodlić zwierzęta, że rzadko w którym chłopskim gospodarstwie coś takiego można zobaczyć....a tu ? Wykształcona kobieta, lekarz....i rok temu kontrola z gminy i weterynarii!!!....Jakim my jesteśmy spoleczeństwem?....

Link to comment
Share on other sites

Zbydlęcenie ludzi i to podobno wykształconych nie ma granic. Też wolę nie pisać co mi się ciśnie na usta. Ta baba powinna siedzieć i nie powinna być lekarzem, czy lyudzi tez tak traktuje?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, dwbem napisał:

Zbydlęcenie ludzi i to podobno wykształconych nie ma granic. Też wolę nie pisać co mi się ciśnie na usta. Ta baba powinna siedzieć i nie powinna być lekarzem, czy lyudzi tez tak traktuje?

Pełna zgoda, mam tylko ogromną prośbę, aby na określanie takich ludzkich odpadów nie używać słów "odzwierzęcych". To strasznie krzywdzące i poniżające dla zwierząt. Odbieramy też w ten sposób szacunek zwierzętom - pewnie całkiem nieświadomie. Żadnemu bydlątku nie przyszłoby nawet do głowy coś takiego robić innym stworzeniom. Robią to ludzie, więc opisujmy zgodnie z prawdą takie zachowania jako ludzkie właśnie. 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Można by zapytać tego weta, jakim cudem w dobrej kondycji fizycznej mogą być zwierzęta pozbawione możliwości ruchu, stłoczone na maleńkiej przestrzeni lub trzymane w piwnicy. Znajoma wzięła jednego z tych uratowanych psów na DT - to, co młode jeszcze zwierzę ma w pysku to dramat - dosłownie gnijące zęby, które trzeba jak najszybciej usuwać operacyjnie. Suki były tam razem z psami - pani doktor nie stać było na sterylkę - ciekawe ile będzie teraz sterylek aborcyjnych.  Ale już są obrońcy pani doktor.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Sowa napisał:

... Suki były tam razem z psami - pani doktor nie stać było na sterylkę - ciekawe ile będzie teraz sterylek aborcyjnych.  Ale już są obrońcy pani doktor.

 

Właśnie! Dlaczego nie rozdzieliła samic i samców? Nie widzi nic złego w tych warunkach przetrzymywania zwierząt. To może różnic płciowych też nie dostrzega? I o skutkach pokrytej cieczki też nic nie wie? "Pani doktor" - śmiechu warte! 

Link to comment
Share on other sites

Niedługo błoto zamienią w borowinę. To jest obrona przez atak. "Kto nie potępia, ten przyzwala"- nie potępiali, słyszeli, milczeli - czyli akceptowali. pan Gugała być może dostał psy w najlepszej kondycji (kilka z 100-tki). Wyjątek nie stanowi reguły.

A za tą panią NFZ powinien się wziąć i sanepid. Umowę przecież miała podpisaną na usługi. Lepiej niech się nie odzywa bo stwierdzenie, że mięso pochodzące z ubojni/masarni leżało w tzw zagrodzie zamiast w chłodni - to hmmm.

Obok jest punkt opieki zdrowotnej+ mieszkania innych ludzi + psy + świnie, konie (które widzą martwe ciało/ może krowy a może też konia). Edukacja całą gębą - dla młodego pokolenia. Surwiwal.

Link to comment
Share on other sites

Racja, odzwierzęce określenia obrażają zwierzęta tyle, że ja żadnego zwierzęcia nie nazwałabym bydlęciem choć tej pani faktycznie przysługuje raczej bestią. Tylko nie rozumiem tego całego jej otoczenia i weterynarza, nic nie widzieli i uważali że jest świetnie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...