Jump to content
Dogomania

MONA OD 28.04.18 W DS. W RYBNIKU I CAPRI OD 01.05.18 W DS WE WROCŁAWIU -POMÓŻMY ZMIENIĆ ICH LOS...


Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bardzo się cieszę.Ja też miałam jedno zapytanie z OLX.

 

Rozmawiałam z p.Darkiem i uważam,że jak najbardziej trzeba zrobić wizytę p/a.Czy mamy kogoś z Rybnika? ul.Popiela.

Domek jednorodzinny ze sporym,ogrodzonym ogrodem.Pan pracuje,żona jest w domu i zajmuje się wychowaniem 7 letniej córeczki.Mieszka razem z nimi teść,który jest na emeryturze.Od 11 lat mają pieska bardzo łagodnego,który jest już po dwóch operacjach nowotworu ale puki co jest wszystko dobrze.Państwo pojadą po Monę do Nowej Soli.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, helli napisał:

probowalam, ale nie wyszlo mi rozmazanie drugiej psinki, wiec ja zamazalam

 

 

rrr1.png

rrr2.png

Mistrzostwo świata! Bardzo dziękujemy :) helli może pomogła byś także w obróbce zdjęć Duni? Ma tez ładne zdjęcia tylko trzeba by wykadrować.Wstawię link do wątku i na ostatniej stronie są jej zdjęcia...

http://www.dogomania.com/forum/topic/340739-dunia-nadal-w-hotelikutofik-w-dsrafik-w-dsod-060118-u-szafirki/?page=15

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Rozmawiałam z p.Darkiem i uważam,że jak najbardziej trzeba zrobić wizytę p/a.Czy mamy kogoś z Rybnika? ul.Popiela.

Domek jednorodzinny ze sporym,ogrodzonym ogrodem.Pan pracuje,żona jest w domu i zajmuje się wychowaniem 7 letniej córeczki.Mieszka razem z nimi teść,który jest na emeryturze.Od 11 lat mają pieska bardzo łagodnego,który jest już po dwóch operacjach nowotworu ale puki co jest wszystko dobrze.Państwo pojadą po Monę do Nowej Soli.

Nikogo chyba bezpośrednio z Rybnika nie mamy.Livka-Nieborowice - 16,4km (18min.) ; Jota67 - Żernica - 18,5km (21min)

Może ktoś się zgłosi z FB?

Link to comment
Share on other sites

To ja trzymam kciuki za Monę i chętny domek :) Fajnie, że coś się dzieje w sprawie adopcji.

A Capri gdybym mogła to bym sama adoptowała :) Ach, kochana Capri!

Też edytowałam zdjęcie z Capri - dodałam jej trochę czerni, bo na zdjęciu wyszła dość szarawo :)
1.jpg.1e58dbb06965100c68e8577c7eed9a6f.jpg

2.jpg.3b4f227cb2a0158df6db4ec698300643.jpg -  i portret :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Nikogo chyba bezpośrednio z Rybnika nie mamy.Livka-Nieborowice - 16,4km (18min.) ; Jota67 - Żernica - 18,5km (21min)

Może ktoś się zgłosi z FB?

Parę lat temu wyadoptowałam do Rybnika suczkę Rosę, wizytę robił ktoś z dogomanii, na pewno z Rybnika,

ale nie bardzo pamiętam kto...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...