Jump to content
Dogomania

Tycia ma dom:) / Tycia - nie mogłam jej nie zabrać, po prostu nie mogłam :(


Recommended Posts

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

 

Beznadziejnych telefonów o Tycię jest sporo (typu: proszę pani, jeśli to york to proszę o przywiezienie do Krakowa) , czekam na domek odpowiedni dla Tyci.

Ludzie poważnie mówią żeby im pod dom przywieźć? Ręcę opadają...

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Tycia będzie miała swój domek:).  Wczoraj była wizyta PA i wypadła bardzo dobrze. Ja z rozmowy telefonicznej z PAństwem również mam bardzo dobre wrażenia. Państwo byli też u Kasi poznać Tycię, oczywiście zakochali się na zabój. Kasia również ma pozytywne odczucia jeśli chodzi o przyszłych właścicieli.

Tycia zamieszka w Lanckoronie pomiędzy Krakowem a Bielsko-Biała.

Bardzo proszę jeszcze o wpłatę deklaracji za czerwiec bo będę musiała uregulować jeszcze pobyt Tyci w hoteliku za kilka dni czerwca oraz zarejestrować czipa w Safe Animal.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Sara2011 napisał:

Kochani, Tycia będzie miała swój domek:).  Wczoraj była wizyta PA i wypadła bardzo dobrze. Ja z rozmowy telefonicznej z PAństwem również mam bardzo dobre wrażenia. Państwo byli też u Kasi poznać Tycię, oczywiście zakochali się na zabój. Kasia również ma pozytywne odczucia jeśli chodzi o przyszłych właścicieli.

Tycia zamieszka w Lanckoronie pomiędzy Krakowem a Bielsko-Biała.

Bardzo proszę jeszcze o wpłatę deklaracji za czerwiec bo będę musiała uregulować jeszcze pobyt Tyci w hoteliku za kilka dni czerwca oraz zarejestrować czipa w Safe Animal.

super :) bardzo się ciesze:) to kiedy przeprowadzka?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Tycia nazywa się teraz Tusia :). Pani zabiera ją ze sobą do pracy aby nie zostawała sama w domu, do kawiarki w której pracuje a do której można przychodzić ze zwierzakami. Tycia jest gwiazdą tej kawiarni i robi furorę :).

m.JPG.dcea157679f56a0f13eca09bd26d285a.JPG

 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...