Jump to content
Dogomania

Tycia ma dom:) / Tycia - nie mogłam jej nie zabrać, po prostu nie mogłam :(


Recommended Posts

Z zatrzymaniem cieczki chodzi o podanie hormonów?

Suka rodziców, kt bali się sterylizować, dostała kiedyś coś  na ciążę, bo ponoć jakiś pies na nią skoczył, nie wiem czy nie przyczyniło się to później do raka listwy mlecznej.

Edit: z hormonami / lekami u suczek jest to chyba b. niebezpieczne niż u ludzi- rak

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano zrobiłam Tyci ogłoszenie na Katowice i wyróżniłam. Zobaczcie ile odsłon i obserwujących tylko od dzisiaj  od rana. Ładnemu i małemu w życiu łatwiej . Było już kilka telefonów, niektóre odrzuciłam od razu (bo w domu królik a Tyćka poluje, bo pańcia w ciąży a nie chcę aby Tycia podzieliła taki sam los jak Alis od Anuli i Bogusik , a to ktoś się wycofał jak dowiedział się ze będzie musiał zrobić sterylkę i zezygnował, itp). Jakoś żaden jeszcze nie rzucił mnie w 100% na kolana ale jestem dobrej myśli.

image.png.eae7239d4d300e134e33df1d0b3cfc76.png

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli miała na imię Barbara... TO TA SAMA CO W SPRAWIE MIMI!

Niestety imienia nie znam, nie przedstawiła się.  Po głosie wnioskuję, że była to już starsza pani. Szuka maleńkiej suni. Zapytałam czy nie ma u nich w mieście albo niedalekiej okolicy jakiegoś schroniska. Powiedziała że jest ale są tam same duże psy i stare. Więc ja na to że starsze psy też potrzebują domu, człowieka, opieki. Pani na to że stare psy chorują! Ot, taka rozmowa podobna do wielu innych w jakich mam wątpliwą przyjemność uczestniczyć.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Sara2011 napisał:

Niestety imienia nie znam, nie przedstawiła się.  Po głosie wnioskuję, że była to już starsza pani. Szuka maleńkiej suni. Zapytałam czy nie ma u nich w mieście albo niedalekiej okolicy jakiegoś schroniska. Powiedziała że jest ale są tam same duże psy i stare. Więc ja na to że starsze psy też potrzebują domu, człowieka, opieki. Pani na to że stare psy chorują! Ot, taka rozmowa podobna do wielu innych w jakich mam wątpliwą przyjemność uczestniczyć.

To ta sama, jestem niemal pewna! Starsza... z mężem, córką, wnuczkiem... Czy nr konczy sie na ... 241? Zresztą, na wątku Mimi opowiedziałam historię. Zapewne znajdziesz powiązania, jeżeli to to sama. Ja mam jej adres... zastanawiam się czy na czarne ją nie wrzucić..

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

To ta sama, jestem niemal pewna! Starsza... z mężem, córką, wnuczkiem... Czy nr konczy sie na ... 241? Zresztą, na wątku Mimi opowiedziałam historię.

 

Faktycznie nr tel kończy się na 241. Idę poczytać na wątek Mimi .

Link to comment
Share on other sites

Sara2011, udostępniłam Twoje ogłoszenie Tyci na FB. Napisała do mnie p. Krystyna z okolic Zielonej Góry. Odpisałam, żeby skontaktowała się telefonicznie. Profil i treść wiadomości zaraz Ci prześlę.

Link to comment
Share on other sites

Dla Tyci była wczoraj robiona PA w Bielsku Białej ale achów i echów nie ma po tej wizycie więc szukamy domku dalej.

Dziękuję Togaa za przeprowadzenie wizyty <3.

Beznadziejnych telefonów o Tycię jest sporo (typu: proszę pani, jeśli to york to proszę o przywiezienie do Krakowa) , czekam na domek odpowiedni dla Tyci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...