Jump to content
Dogomania
devoner

brak możliwości przewijania stron na dogomanii

Recommended Posts

Może tutaj ktoś zareaguje ,bo wiadomości napisane do bodajże  adminów spłynęły jak po rybie.

Nie wiem czy dobrze opisałam temat,ale sprawa wygląda tak np na wątku zwierzaki Zwierzaka nie można przejść do żadnej kolejnej strony.na bazarku wybieram opcję sortuj według daty rozpoczęcia i sytuacja identyczna nie wybiera tej opcji ani żadnej innej.na wątkach innych zwierzaków jest podobnie.proszę coś z tym zrobić.pozdrawiam
https://www.dogomania.com/forum/topic/105690-zwierzaki-zwierzaka-prosimy-o-pomoc-w-adopcjach-i-utrzymaniu-psów-i-kotów/

mogę tylko podpowiedzieć co ja robię.

*najeżdzasz kursorem na stronę,którą chcesz otworzyć

* prawym przyciskiem myszy klikasz na OPEN (lub OTWÓRZ) w pionowej liście opcji i - strona sie otwiera.

Powodzenia.

Bou, a jak nie widać akurat tego numeru strony na który chcę wejść?. Jest np. 1, 2, 3, 4....25 a ja chcę wejść na 24. Wchodzę na tę 25 czyli ostatnią ale na poprzednią 24 już się nie cofnę... Dogomania psuje się skutecznie... 

(sposób 'domowy',ale skuteczny.)

Masz wątek z 56 stronami.

Chcesz wejść na 55.

* najedz kursorem na nr. żądanej strony,kliknij prawym przyciskiem

* otworzy sie pionowa tabela opcji,na górz jest OPEN,lub OTWÓRZ

*kliknij I będziesz na wybranej stronie.

Jeśli stron jest 415,a Ty chcesz wcześniejszą,to

*-kursor na najniższą widoczną (np.368)

i znowu to samo - kursor

prawy przycisk

OPEN.

Jeśli chcesz jeszcze wcześniejszą strobnę tego wątku

powtarzasz procedure.

(kursor na najniższą widoczną,prawy przycisk,

OPEN.

p.s - w skrypcie forum jest błąd,ale widać Admin się juz tak napracował przy usuwaniu spamu,

że.../

53 minuty temu, Admin napisał:

Problem został już usunięty i przechodzenie między stronami działa normalnie.

Widać, dziękować.

Jeszcze tylko przydałoby się pokusić o pousuwanie wątków stworzonych przez spamerów (nawet tu, w dziale Administracji udało im się kilka założyć)... 

i aktualna wersja dogo bedzie chociaż trochę przypominać tą sprzed kilku lat...

Forum zostalo troche przerobione. Mamy nowe zabezpieczenia antyspamowe.... Moze nie uda sie zlikwidowac wszystkiego, ale takich postow powinno byc o wiele mniej...

Jesli cos sie bedzie pojawiac to tak jak zwykle prosze o zglaszanie takiej zawartosci...

5 godzin temu, Margo napisał:

Forum zostalo troche przerobione. Mamy nowe zabezpieczenia antyspamowe.... Moze nie uda sie zlikwidowac wszystkiego, ale takich postow powinno byc o wiele mniej...

Jesli cos sie bedzie pojawiac to tak jak zwykle prosze o zglaszanie takiej zawartosci...

oki.

A to ja napiszę o innej usterce, która pojawiła się kilka dni temu...

Mamy teraz trzy rodzaje lajków. Serduszko, reputację pozytywną i reputację negatywną. Z reputacjami jest ok. Z serduszkami jest kłopot. Można dać serduszko i widać, że się dało, ale jak wejdzie się na nowo na stronę, tych "niebieskich" lajków nie ma. Są niewidoczne na wątku. Bo na Profilu i w całej aktywności są. Ktoś dostaje serduszko, potem powiadomienie... Idzie na wątek, a tam "niebieskiego" lajka nie widać. Z pozytywnych dobrze działają tylko "zielone" reputacje. Niby drobiazg...

Dnia ‎4‎/‎9‎/‎2018 o 18:51, uxmal napisał:

oki.

Dnia ‎4‎/‎9‎/‎2018 o 12:53, Margo napisał:

No I co z tego zgłaszania wynika,Margo?Jak często ktoś tu zajrzy i posprząta?

Kasują dwie osoby, a spamerzy są sprytni. Wchodzą ze spamem :farmaceutycznym" najczęściej z samego rana. Widzę wtedy w Całej Aktywności po 2 - 4 takie nowe tematy w różnych działach.

Na przykład tu:

http://www.dogomania.com/forum/forum/78-media/

Na pewno trudno jest taki spam wyłapać... Na szczęście taki nie jest aż tak uciążliwy.

Margo, wklejać tu takie pojedyncze linki, jak zauważymy?

1 godzinę temu, Margo napisał:

bou, np wszystkie Twoje zgloszenia sa wykonywane i to od dlugiego czasu - ani jedno nie wisi w niebycie :)

A zgloszone spamy kasowaly/kasuja dwie osoby :)

A to przepraszam (szczerze!) - w systematycznym 'zaspamianiu' - jakoś nie wychwyciłam 'znikawek'.

Dzięki za odzew :)

4 godziny temu, Margo napisał:

bou, np wszystkie Twoje zgloszenia sa wykonywane i to od dlugiego czasu - ani jedno nie wisi w niebycie :)

A zgloszone spamy kasowaly/kasuja dwie osoby :)

A nie lepiej zrobić tak jak jest na miau lub barfnym?

Nowych użytkowników akceptuje admin, pierwsze posty też- jeżeli są bez sensu w stylu "ok" lub "ja też tak mam"  to też nie warto akceptować.

Na barfnym jest taki zwrot " posty nic nie wnoszące - kasujemy lub przenosimy do działu "śmietnik".

Nie mogę dalej korzystać z normalnego przechodzenia na kolejne strony wątku bez otwierania nowego okna naprawdę to utrudnia korzystanie z forum na kompie a o telefonie nie wspominam :( są momenty że działa poprawnie ale to tylko momenty w większości nie działa :( czy ktoś też tak jeszcze ma?

Dnia 11.04.2018 o 13:45, Elisabeta napisał:

Margo, wklejać tu takie pojedyncze linki, jak zauważymy?

Nie trzeba - szybcej dla Was jest zglaszac post (przycisk tekstowy jest przy kazdym poscie u gory po prawej stronie) - wtedy automatycznie laduje nam do kolejki do moderowania. :)

Dnia 27.03.2018 o 20:02, Admin napisał:

Problem został już usunięty i przechodzenie między stronami działa normalnie.

Nie działa normalnie.

Czasem zadziała, a czasem nie. Zazwyczaj nadal (u mnie) trzeba przechodzić przez otwieranie w nowej karcie.
Nie wiem, czy to kwestia aktualności przeglądarki, czy czasu utworzenia wątków - mam wrażenie, że na komputerze z nowszą przeglądarką częściej działa poprawnie, a czasem, że tylko na nowszych (przez to krótszych) wątkach...

13 minut temu, bou napisał:

Działa.Problem masz zapewne z przeglądarką.

Ale podobnie (jak napisałam wyżej) działa mi na trzech różnych kompach (moim i "zaprzyjaźnionych"), a wersje chyba są różne...

Niebieskie lajki (serduszka) są już widoczne na wątkach... happy.gif

To teraz o gwiazdkach. Można oceniać nimi każdy temat na Dogomanii. Od jakiegoś czasu zniknęły gwiazdki w dziale "Psy do adopcji/zaginione". I tylko w tym dziale. Bo w "poddziale" "Już w swoim domu" są nadal. To chyba stało się po połączeniu tych działów niedawno.