Jump to content
Dogomania

Kraków 25-26.06 2005 rok


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='króliczek']Już wróciliśmy z Krakowa :D
Ch Nobis Jogi-pei zdobył CWC,CACIB ,NPwR :wink:[/quote]
GRATULACJE!!! Niestety, nie widziałyśmy się. Miałam za dużo do wyjaśniania w Sekretariacie, no i słuzyłam jako tłumacz dla moich Rosjanek. Ale wyjechały bardzo zadowolone ( chihuahua - 2xBOB; basenji - BOB) i na pewno jeszcze przyjadą po nasze CWC do polskiego Championatu. Chwaliły organizację i generalnie wszystko. Jedynym mankamentem to bariera językowa. Ale starałam się, jak mogłam.
Asiaczki dla Nobiska.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nasze "urobki" wystawowe z Krakowa:
Abotere's ADUNBI - CWC (już II CWC do polskiego Championatu i to "duze" CWC!)
Farique ... - CWC, r.CACIB
Here and There... - II dosk.; niestety, nie zdobyłam ostatniego Zwyc. Młodzieży do Młodzieżowego Championatu. Moze uda nam się w Augustowie? Trzymajcie kciuki
Felmeria - CWC, CACIB

BOB'a zdobył piesek z Rosji (moich zaprzyjaznionych Rosjanek). Dokładne wyniki w topiku "Basenji na wystawach" - jeśli ktoś jest zainteresowany)

Poza tym spotkałam [b]Chrisa [/b](ale miałam wyczucie, kogo zapytać, co? Pozdrawiam i może na innych wystawach będziemy mieli nieco więcej czasu na pogaduchy.
No i pod koniec wystawy (przy pakowaniu się do samochodu spotkałam [b]Bogarkę[/b]. Jak zwykle robiła zdjęcia innym psiakom i jak zwykle była uśmiechnięta i wcale nie zmęczona (w takim upale!). Również serdecznie pozdrawiam.

Gratulacje dla wszystkich z tytułami, medalami, lokatami i wspaniałymi ocenami!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My tez sie mamy czym pochwalic bo moja collie krotkowlosa Nesia (Timonan NORIANN NOELANI) wrocila z CWC, CACIB, BOB i ..... [b][color=red]BOG[/color][/b] :BIG:
Do tej pory nie wierze :bigok:
[size=2]Ma ktos moze zdjecia z finalow grupy I?[/size] :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']My tez sie mamy czym pochwalic bo moja collie krotkowlosa Nesia (Timonan NORIANN NOELANI) wrocila z CWC, CACIB, BOB i ..... [b][color=red]BOG[/color][/b] :BIG:
Do tej pory nie wierze :bigok:[/quote]Noelani, to byłaś TY????? Ja oglądałam te grupe z Ramir i jak Twoja suczka wyszła na ring, powiedziałam do Ramir - To jest piękna sunia! Z całej grupy tylko ją skomentowałam - ona ma to "coś" i wystawia się pięknie. A Ramir jeszcze powiedziała, że dla tak nietypowej rasy to naprawdę trudno o taki sukces. Ogromne gratulacje! :D

Ja miałam tylko szczeniaka z mojej hodowli zgłoszonego i dostaliśmy to, po co przyjechałyśmy, czyli Zw. Mł.

Z organizacją wystawy miałam problemy, z podróżą też, ogólnie jakiś niedosyt czuję po tej wystawie... Dzisiaj odsypiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Noelani, to byłaś TY????? [/quote]

Tak, to bylam ja :multi:
Dzieki Flaire za mile slowa, bardzo milo jest czytac ze moje zwierzatko sie podoba, tym bardziej ze strasznie sie wczoraj nastresowalam :errrr: :bigok: a moja suka byla taka wykonczona ze jeszcze sie nie obudzila od wczoraj ;)

No i gratuluje Zwyciestwa Mlodziezy! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
I ja się pochwalę (a co tam... :wink: )
Nasz golden Immigrant Song - zw. mł., najlepszy junior w rasie
z kolei nasz fox Dancer in the Moonlight - zw. mł.
Także psy spotkały sie na ringu głównym, bo zakwalifikowały się do trójki - kazdy w swojej grupie :D :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam tylko w sobotę, więc z niedzielnego dnia wystawy nie mam zdjęć np. owczarków czy retrieverów. Za rok postaram się być w niedzielę, jeśli znów w sobotę nie będzie Wianków (a będą na 98% ;) ) W zeszłym roku też w sobotę były Wianki, a jednak w niedzielę byłam na wystawie. Coś się rozleniwiłam 8)
.
[b]Takatuka[/b] możesz wstawić fotki pod jednym warunkiem ;)
Jak napiszesz mi co to za psy :lol: Czyżby krakowskie psiaki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miga']
[b]Takatuka[/b] możesz wstawić fotki pod jednym warunkiem ;)
Jak napiszesz mi co to za psy :lol: Czyżby krakowskie psiaki?[/quote]
hmmm.. jak wstawie na nasze forum i spytam się innych to napewno napiszą,a ja przekażę Tobie :D więc co Ty na to :roll:
:wink:
Mi się wydaję, że to krakowskie ale nie wiem dokładnie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...