Jump to content
Dogomania

Kraków 25-26.06 2005 rok


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak w związku. Pewna kobitka pytała do kiedy można zgłosić i odpowiedziano jej że jeszcze w poniedziałek jej przyjmą zgłoszenie.
Jeżeli macie zamiar zgłosić psiaki to lepiej zróbcie to do jutra bo nigdy nie wiadomo czy czasem w poniedzialek fax nie nawali ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'][quote]Lara Czy to nie Ciebie spotkałam z Beauceronem w Kielcach przy Flatach??[/quote]

PEWNIE, ze TAK!!!! ale zapoznalysmy sie? :D[/quote]

Chyba troszkę.
Ja znalazłam Was z pieskami za ogrodzeniem wystawy.
I wtedy właściwie rozmawiałam cały czas o Flatach z ich właścicielkami.

Link to comment
Share on other sites

super! :D


[quote]

Lara napisał:
Cytat:
Lara Czy to nie Ciebie spotkałam z Beauceronem w Kielcach przy Flatach??


PEWNIE, ze TAK!!!! ale zapoznalysmy sie?


Chyba troszkę.
Ja znalazłam Was z pieskami za ogrodzeniem wystawy.
I wtedy właściwie rozmawiałam cały czas o Flatach z ich właścicielkami.
[/quote]


aha, to juz kojarze :D Ale Ty bylas bez pieska? a ja w tym czasie wciagalam nalesniora? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']super! :D


[quote]

Lara napisał:
Cytat:
Lara Czy to nie Ciebie spotkałam z Beauceronem w Kielcach przy Flatach??


PEWNIE, ze TAK!!!! ale zapoznalysmy sie?


Chyba troszkę.
Ja znalazłam Was z pieskami za ogrodzeniem wystawy.
I wtedy właściwie rozmawiałam cały czas o Flatach z ich właścicielkami.
[/quote]


aha, to juz kojarze :D Ale Ty bylas bez pieska? a ja w tym czasie wciagalam nalesniora? :wink:[/quote]

Tak, hehe. Może pamiętasz mówiłam, że mam Yorka :D .

Link to comment
Share on other sites

To bardzo dobrze, że przedłużono termin do 31.5.2005 r. Moje 2 koleżanki z Rosji chcą przyjechać, ale jakoś nie mogą zebrać się i wysłać zgłoszeń. Postraszyłam je, że tylko do 22 maja i ewentualnie w poniedziałek mają jeszcze czas. Zobaczymy, czy do 23 maja zdążą?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER']Dziś dosyłałam resztę dokumentów zgłoszeniowych faxem i usłyszałam, że termin przyjmowania zgłoszeń znów przedłużono o tydzień czyli do 6 czerwca.[/quote]Złośnica, a jak to usłyszałaś? Od kogo i w ogóle jaką drogą?

Link to comment
Share on other sites

Hop hop, będą na tej wystawie jacyś Młodzi Prezenterzy?

Zgłaszam suczkę w klasie młodzieży, to będzie jej czwarta wystawa, ale wystawia się ładnie. Ja mam kontuzję kolana i najprawdopodobniej nie będę mogła jej sama wystawić. Próbuję namówić Fukę na podróż do Krakowa, ale narazie bezskutecznie. Tak więc szukam kogoś, kto ewentualnie mógłby wystawić Api jeśli moje kolano nadal nie będzie funkcjonowało i jeśli Fuka nie da się namówić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Złośnica, a jak to usłyszałaś? Od kogo i w ogóle jaką drogą?[/quote]

wysyłając fax jest komunikat o przedłużeniu przed podaniem sygnału faxu. Potwerdziłam także wiadomość u hodowczyni z Krakowa, która się udziela podczas organizowania wystawy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...