Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

11 minut temu, uxmal napisał:

Chłopcy są trudniejsi w adopcjach?

hmm...dla mnie osobiście nie, chociaż musze przyznać, że jak wydaje psa do adopcji to mam większy stres jednak...np. posikiwanie u psa jest znacznie trudniejsze i to ludzie zgłaszają najczęściej jako wade..u suni nawet jakaś kałuża to nie jest taki problem.

Generalnie, brałabym też samce z Radys- jesli o to pytasz- ale za bardzo nie mam dla nich miejsca:(

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Radysiaczków nowe wpłaty:

- 20 zł od sybil i 20 zł od uxmal

Dziękuje:) pieniążki przejdą na kolejną psinkę, która jest już prawie wybrana, ale niestety musi poczekać jeszcze kilka dni, bo nowy transport dopiero 9 tego lipca :(

Link to comment
Share on other sites

:)

kochane...postanowiłam nie zakładać nowego watku, tylko podczepić tutaj kolejną sunie. Sporo deklaracji jest tutaj stałych- z przeznaczeniem na dalsze pomaganie, jednak jesli ktoś nie chce dalej wpłacać to nie musi nawet pisać- może po prostu wstrzymać a ja i tak cały sercem dziękuje za pomoc dla Pestki i Małej Mi:)

 

Trudno było wybrać kolejną Radysiankę...serce ciągle podpowiada co innego, ale i tak wszystkim nie pomogę, więc tym razem chociaż jej...

Przedstawiam naszą kolejną podopieczną:) FRESKE

FRESKA - chce być tak blisko człowieka, ze można się o nią przewrócić. Ciągle plącze się między nogami, albo robiąc po kociemu ósemki, albo wykładając się brzuchem do góry (oczywiście, pomiędzy nogami, nie obok), a to próbując różnych innych kombinacji. Usiłuje się schować w tego człowieka - widać u niej ten odruch, gdy, wystraszona, instynktownie wciska się tam, gdzie, jak spodziewa się, będzie bezpiecznie. Bardzo garnie się do ludzi, ogromnie. Zarazem widać, że nie zaznała dotąd zbyt wiele ciepła od nich, o zainteresowaniu nie mówiąc. Potrzebuje jednak włożenia w nią trochę pracy, bo ma braki wychowawcze i edukacyjne (smyczy nie zna, kuli się przy gwałtowniejszych ruchach, nikt jak widać nie zadał sobie dotąd trudu, aby nauczyć ją czegokolwiek). Na szczęście Freska jest tylko roczniakiem - czyli w najlepszym wieku do rozpoczęcia nowego życia. Jeszcze teraz może szybko wymazać to, co złe z życia i ugruntować to, co dobre. Freska ma ok. 1 roku. W schronisku przebywa od stycznia 2018r.

fresca1.thumb.jpg.7a62e19b6c2c3045d9ea08af727d25b7.jpg

fresca3.jpg.4977f514e32e9f8746149207182a120d.jpg

fresca4.thumb.jpg.bc5c243f0483f4b38dfc7e63adc68928.jpg

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, agat21 napisał:

Cudna Fresko, oby los po tym uśmiechu za sprawą Kiyoshi teraz już tylko uśmiechał się do ciebie :) 

Transportowy już odwiedzony :)

 

20 minut temu, Livka napisał:

Też odwiedziłam :)

dzięki kochane:) mam nadzieje, że wszyscy deklarowicze poprą również moją naprawde niełatwą decyzje:(

Dopiero w przyszłym tygodniu będe dzwonić do radys  i robić rezerwacje...jest jeszcze jeden transport przed naszym, ale jakoś nie sądze, że ktoś inny ją wypatrzy:( ona taka niepozorna...ale- damy jej drugie życie:) będzie piękna modelką za kilka dni :D

Link to comment
Share on other sites

Za to dziś rozmawiałam z Pania Magda od Pestki:) wszystko u suni dobrze, co wekend wyjeżdża z Panią w góry, często w tygodniu chodzi z Pania do pracy do biura, wszyscy ja uwielbiają. Jest nadal bardzo grzeczna, nauczyła sie kilku komend, uwielbia być głaskana, przytulać się. Mam obiecane zdjęcia do końca tygodnia, tylko Pani musi zgrać na komputer, bo mmsem nie przechodzą:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...