Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

Dziś dzwoniła do mnie Pani o Pestke...rozmawiałysmy ze 20 minut, ale ostatecznie dowiedziałam się, że Pani chce psa...a bo córka chce...Pytała mnie o wszystko łacznie z tym co pies je, na koniec stwierdziła, że jeszcze będzie dzwonić o inne pieski

Eh....

Link to comment
Share on other sites

Pani która adoptowała Mała Mi dzwoniła do mnie dzisiaj:) wszystko układa się dobrze, sunia troszkę się boi, ale z każdą chwila przyzwyczają sie do domu i domowników. Boi się na razie wchodzić do klatki, po schodach i do kuchni, za to bardzo chętnie korzysta z kanapy:)

Dzieci ją kochają i juz chcą z nią spacerowac, na szczęscie Pani jest rozsądna i powiedziała, że na razie nie ma mowy by same zabierały ja na spacer. Sunia jest łagodna w kontaktach z innymi psami, zapoznała juz pieski osiedlowe na spacerach, troszkę kiepsko je, ale załatwia się normalnie. Pani obiecała zdjęcia :) jest bardzo szczęsliwa że Mimi jest z nimi. Myśle, że to odpowiedzialny dom, a na pewno zakochany w suni do szaleństwa:)

Także- rozliczam juz finanse małej- za maj przelewam Kasi 100 zł za jej pobyt:) Dziękując jak zawsze za opiekę i naszą bardzo owocną współprace :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam tez Kasią o Pestce, mamy plan by trochę inaczej ja promować, Kasia spróbuje zrobić nowe zdjęcia w domu i w towarzystwie dzieci. Może tym razem się uda, a póki co robie rekonesans co do jej wyróżnionych olxów ( podmieniłam dla niej wyróznienia po Mimi i Mice)

- na Katowice https://www.olx.pl/oferta/prosze-zauwaz-pokochaj-urocza-sunie-pestke-a-ona-odda-ci-swe-serce-CID103-IDtRlQz.html

- na Opole https://www.olx.pl/oferta/zauwaz-mnie-tak-bardzo-chce-byc-kochana-pestka-CID103-IDtP2uL.html

- na Kraków https://www.olx.pl/oferta/pestka-srednia-3-letnia-sunia-idealna-dla-ludzi-aktywnych-adoptuj-CID103-IDu4gYR.html

- na Warszawe https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-pestke-urocza-madra-radosna-sunie-uratowana-z-radys-CID103-IDu1Dm5.html

hmm...i co tu jeszcze wyróżnić?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Poker napisał:

Super ,że sunia ma domek. Oby tylko dobrze ją pilnowali.

Dom zapowiada się dobrze, przeszkoliła im a Pani też widać, że jest świadoma, więc trzeba wierzyć, że będzie dobrze:) W poniedziałek sunia idzie do weta na chipowanie, powiedziałam Pani o konieczności rejestracji w Safe Animals

 

Wyrózniłam Pestce kolejne 2 olxy na Bielsko i Kraków...może teraz coś drgnie...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

SKAŁA POD KRAKOWEM, czy ktoś z dogomanii pomoże z wizytą przedadopcyjną dla PESTKI ???

Znalazłam wizytatorkę z Fundacji Dar Serca, wizyta będzie jutro lub w sobote.

Pani brzmiała przez telefon bardzo dobrze, Pestkę wybrała ponieważ bardzo spodobał się Państwu opis jej charakteru. Mieszkają w domu z ok. 20 arową porządnie ogrodzoną działka, wczesniej mieli sunie ON do później starości. Po sąsiedzku mieszka córka, która ma 4 m-czną sunie ON i małe dzieci które często odwiedzają dziadków, więc Pani zależało na psie łagodny do dzieci i innych psów, a jednoczesnie dość zabawowym, żeby sunia szczeniak od córki mogła się z nim bawić.

Poza posesją Pani zapewniła, że tez duzo z poprzednim psem spacerowali i tak będzie równiez teraz.

Trzymajcie prosze kciuki.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, zachary napisał:

Trzymam, a jakże!!! Pesteczko... może to jest ten dom?....

Zobaczymy co powie wizytatorka :)

 

a wczoraj rozmawialam z domem Mimi

Pani ma lekki armagedon, pierwsze dni Mimisia miala straszna biegunke, dywan caly ufajdany :( na szczescie ten etap juz za nimi

teraz drugi sprawdzian- Mimi od 3 dni ma cieczke. Mam nadzieje ze Panstwo to wszystko przetrwaja. 

pierwsze zdjecie z domku jest, za jakis czas znow zadzwonie

 

20180517_175017.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Livka napisał:

Trochę za dużo zmian jak na jedną małą psinkę, wszystko się ułoży z czasem.

 

Mam taką nadzieje, ale będe monitorować sprawe;)

 

Dla Pesteczki wpłynęła deklaracja od annabarbara 100 zł:) dziękuje ślicznie:)

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, uxmal napisał:

rany,znowu jestem nie w temacie.

Trzymam kciuki za wizytę. Żeby to był ten domek.

dziękuje...warto trzymać

Pani dziś rano do mnie dzwoniła by potwierdzić, czy "działam' w kierunku znalezienia wizytatora. Mam nadzieje, że to dobrze wróży, że właśnie na Pestce im zależy i że będa o nią dbać. Ale z ostateczna opinią poczekam na wizytatorke

Link to comment
Share on other sites

Co tu dużo pisać...

Wizytatorka zadzwoniła do mnie z relacją- dom na 6tke, rewelacja...

Zadzwoniłam do Pani, by ustalic szczegóły i okazało sie, że Pani potrzebuje jeszcze czasu, by podjąć ostateczną decyzje o adopcji...

Nigdy mi tak przykro nie było jak dziś. Pewnie tak się czuja osoby, którym po wizycie odmawiamy wydania psa....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, kiyoshi napisał:

Co tu dużo pisać...

Wizytatorka zadzwoniła do mnie z relacją- dom na 6tke, rewelacja...

Zadzwoniłam do Pani, by ustalic szczegóły i okazało sie, że Pani potrzebuje jeszcze czasu, by podjąć ostateczną decyzje o adopcji...

Nigdy mi tak przykro nie było jak dziś. Pewnie tak się czuja osoby, którym po wizycie odmawiamy wydania psa....

Ojej, przeczytałam początek zdania, dałam plusik, a potem  doczytałam do końca.

Szkoda, że Pani najpierw nie przemyślała adopcji i tylko zrobiła nadzieję.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...