Jump to content
Dogomania

* Wątek zamknięty. Abi pod opieka Zagrodowy pies polski ma nowy wątek. Post 1 - Abi młoda dzikuska ze schroniska w Zamościu ma szansę na szkolenie - pomóżcie!!!


b-b

Recommended Posts

Założyłam nowy wątek dla Abi. Ponieważ b-b na skutek zawirowań życiowych nie może zajmować się Abi, przejęłyśmy z elik opiekę nad Abi, bo sunia potrzebuje natychmiastowej pomocy.  Pomoc ta została jeszcze wcześniej zorganizowana przez b-b, Tolę, Alaskan Malemute, Murkę i p. Jolę i wszystkie ciocie, które pisały na tym wątku,  za co serdecznie dziękuję. Próbuję teraz ogarnąć  ten wątek i przenieść najważniejsze informacje na nowy wątek, więc wybaczcie mi jeżeli piszę niedokładnie i bardzo proszę wspierajcie, mówcie co mogę zrobić lepiej, bo Abi bez Was nie ma szans na normalne życie.

Serdecznie Was proszę, zajrzyjcie na nowy wątek Abi - ona naprawdę Was potrzebuje:

 

Link to comment
Share on other sites

Wystawiłam zbiórkę na 1500 zł, od tej kwoty i tak będzie odliczona prowizja.

Powodzenie zbiórki zależy od ilości udostępnień na Fb, prosimy więc bardzo o pomoc w udostępnianiu, rozsyłaniu linku wsród znajomych, rodziny - im więcej osób zobaczy Abi tym większa szansa na uzbieranie całej kwoty.

A łatwo nie będzie, bo na zdjęciach nie widać psiej tragedii...

Może coś trzeba zmienić? dodać? Może inny tytuł? czekam na sugestie.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pomoc-dla-abi

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tola napisał:

Wystawiłam zbiórkę na 1500 zł, od tej kwoty i tak będzie odliczona prowizja.

Powodzenie zbiórki zależy od ilości udostępnień na Fb, prosimy więc bardzo o pomoc w udostępnianiu, rozsyłaniu linku wsród zanjomych, rodziny - im więcej osób zobaczy Abi tym większa szansa na uzbieranie całej kwoty. A łatwo nie będzie, bo na zdjęciach nie widać psiej tragedii...

Może coś trzeba zmienić? dodać? Może inny tytuł? czekam na sugestie.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pomoc-dla-abi

Tolu, poproszę napisz ten tekst jeszcze raz na nowym wątku Abi. Chciałam, go skopiować, ale nie daje się:(  Nie wiem jak skopiowac Twój post.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jak to zrobić, żeby zamknąć ten wątek, który był rozpoczęty przez b-b. Przejęłam opiekę nad Abi i założyłam jej nowy wątek

a teraz widzę, że są wpisy na poprzednim wątku. Obawiam się ,że zrobi się zamieszanie. Czy ktoś wie jak zamknąć ten wątek prowadzony przez b-b?

Tytuł zmieniony :)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Może poprosić b-b o zmianę tytułu wątku, że wątek zamknięty - i w pierwszym poście zrobić adnotację do nowego wątku?

Adnotacja była zrobiona w pierwszym poście z chwilą kiedy Abi miała założony nowy wątek a zapomniałam zmienić tytuł co poprawiłam teraz.

 

 

 

 

 

Przy tej okazji chciałam jeszcze raz podziękować wszystkim osobom, które złożyły deklarację na Abi ,że dalej ją jej przekazują.

Bardzo Wam dziękuję kochane Dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...