Jump to content
Dogomania

* Wątek zamknięty. Abi pod opieka Zagrodowy pies polski ma nowy wątek. Post 1 - Abi młoda dzikuska ze schroniska w Zamościu ma szansę na szkolenie - pomóżcie!!!


b-b

Recommended Posts

2 godziny temu, jaguska napisał:

Halo halo, czy ktoś mnie słyszy?

Jak najbardziej słyszy:) Piękne dzięki za pieniążki, już wysyłam nr konta

                                                                                                       kwiat-ruchomy-obrazek-0286.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tola napisał:

Ok, tylko zastanawiam się, na jaką kwote wystawić zbiórkę...

Moze jakies sugestie?

Wydaje mi się, że trzeba nastawić się na co najmniej dwa miesiące pobytu u p.Joli.

Ja bym dała 1000,00 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie, na  Ratujmy zwierzaki wystawiłabym kwotę obejmująca koszt  2-3 miesięcznego hotelowania ze szkoleniem. Podkreśliłabym, że to dzikus, który od urodzenia żyje w azylowym piekle, nigdy nie chodził po trawie, nie zna dotyku ręki, tylko krzyk i przemoc - a mimo to z iskierką zaciekawienia wodzi oczami za życzliwym człowiekiem.  Że trzeba uratować tę iskierkę, aby nie zgasła bezpowrotnie.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

No właśnie, na  Ratujmy zwierzaki wystawiłabym kwotę obejmująca koszt  2-3 miesięcznego hotelowania ze szkoleniem. Podkreśliłabym, że to dzikus, który od urodzenia żyje w azylowym piekle, nigdy nie chodził po trawie, nie zna dotyku ręki, tylko krzyk i przemoc - a mimo to z iskierką zaciekawienia wodzi oczami za życzliwym człowiekiem.  Że trzeba uratować tę iskierkę, aby nie zgasła bezpowrotnie.

Jeżeli Abi była tam od szczeniaka 2 lata w tym piekle to jej zachowanie jest jakie jest.Wolontariat by na pewno poprawił zachowania psiaków.

Tak sobie głośno myślę aby jeszcze skupić się na zarezerwowaniu jakiegoś dobrego DT albo hoteliku po pobycie Abi u P.Joli.Może być tak,że P.Jola powie,że już zrobiła wszystko co jest możliwe i trzeba będzie zabrać Abi.Wyniknie wtedy problem na cito szukania jakiegoś lokum dla Abi.

Mam też ogromną nadzieję,że P.Jola nauczy Abi chodzenia na smyczy wtedy będzie o wiele łatwiej z Abi pracować.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Ja też czekam.

 

Kochana, serdecznie dziękujemy za deklarację,  już wysłałam konto na priv, serce-ruchomy-obrazek-0863.gif

                                                                                                              kwiat-ruchomy-obrazek-0099.gif

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jeżeli Abi była tam od szczeniaka 2 lata w tym piekle to jej zachowanie jest jakie jest.Wolontariat by na pewno poprawił zachowania psiaków.

Tak sobie głośno myślę aby jeszcze skupić się na zarezerwowaniu jakiegoś dobrego DT albo hoteliku po pobycie Abi u P.Joli.Może być tak,że P.Jola powie,że już zrobiła wszystko co jest możliwe i trzeba będzie zabrać Abi.Wyniknie wtedy problem na cito szukania jakiegoś lokum dla Abi.

Mam też ogromną nadzieję,że P.Jola nauczy Abi chodzenia na smyczy wtedy będzie o wiele łatwiej z Abi pracować.

W takiej sytuacji najlepszy byłby powrót do Murki.

Link to comment
Share on other sites

Najlepszym wyjściem byłoby, gdyby Abi od p. Joli poszła do domu stałego, aby od razu pod kierunkiem trenera nowy właściciel nauczył się odpowiedniego postępowania z Abi. Ale na ile to możliwe, to się okaże. Nawet najlepszy trener nie jest cudotwórcą. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Ok, tylko zastanawiam się, na jaką kwote wystawić zbiórkę...

Moze jakies sugestie?

Wydaje mi się, że możesz wystąpić tak jak powyżej zaproponowano o 1.000zł.  Piękne zdanie Sowy:

"Podkreśliłabym, że to dzikus, który od urodzenia żyje w azylowym piekle, nigdy nie chodził po trawie, nie zna dotyku ręki, tylko krzyk i przemoc - a mimo to z iskierką zaciekawienia wodzi oczami za życzliwym człowiekiem.  Że trzeba uratować tę iskierkę, aby nie zgasła bezpowrotnie."  - na pewno należy uwzględnić w opisie sytuacji Abi. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Jeżeli Abi była tam od szczeniaka 2 lata w tym piekle to jej zachowanie jest jakie jest.Wolontariat by na pewno poprawił zachowania psiaków.

Tak sobie głośno myślę aby jeszcze skupić się na zarezerwowaniu jakiegoś dobrego DT albo hoteliku po pobycie Abi u P.Joli.Może być tak,że P.Jola powie,że już zrobiła wszystko co jest możliwe i trzeba będzie zabrać Abi.Wyniknie wtedy problem na cito szukania jakiegoś lokum dla Abi.

Mam też ogromną nadzieję,że P.Jola nauczy Abi chodzenia na smyczy wtedy będzie o wiele łatwiej z Abi pracować.

Masz rację, zaraz napiszę do Murki czy możemy już ustawić się w kolejce i czy przyjmie Abi z powrotem po szkoleniu u p. Joli. Oczywiście najlepiej byłoby znaleźć stały domek ale to na razie marzenie. Chociaż czasami marzenia się spełniają:)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Sowa napisał:

Najlepszym wyjściem byłoby, gdyby Abi od p. Joli poszła do domu stałego, aby od razu pod kierunkiem trenera nowy właściciel nauczył się odpowiedniego postępowania z Abi. Ale na ile to możliwe, to się okaże. Nawet najlepszy trener nie jest cudotwórcą. 

100% racja.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Masz rację, zaraz napiszę do Murki czy możemy już ustawić się w kolejce i czy przyjmie Abi z powrotem po szkoleniu u p. Joli. Oczywiście najlepiej byłoby znaleźć stały domek ale to na razie marzenie. Chociaż czasami marzenia się spełniają:)

Trzeba będzie koniecznie skupić się na rozszerzonych ogłoszeniach Abi jeżeli otrzymamy informacje,że zachowanie Abi się poprawia.Oczywiście,że najlepszym rozwiązaniem by było aby Abi trafiła do DS z normalnymi warunkami domowymi.Tam by dopełniło się szkolenie bo przebywanie w domu z człowiekiem to jest to co potrzeba Abi najbardziej.Hotel tego nie zastąpi bo Abi dalej będzie przebywać w kojcu bez możliwości większego obcowania z człowiekiem.

Ja bym skłaniała się ku hotelikowi u hop! Tam trafiają także psiaki trudne pod względem charakteru.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anula napisał:

Trzeba będzie koniecznie skupić się na rozszerzonych ogłoszeniach Abi jeżeli otrzymamy informacje,że zachowanie Abi się poprawia.Oczywiście,że najlepszym rozwiązaniem by było aby Abi trafiła do DS z normalnymi warunkami domowymi.Tam by dopełniło się szkolenie bo przebywanie w domu z człowiekiem to jest to co potrzeba Abi najbardziej.Hotel tego nie zastąpi bo Abi dalej będzie przebywać w kojcu bez możliwości większej obcowania z człowiekiem.

Masz rację, będziemy szukać jak tylko p. Jola oceni Abi.

Link to comment
Share on other sites

Jak to niechciane? Bardzo chciane, wybacz moje nieogarnięcie. Już piszę na priv. Pięknie dziękujemy,  jesteśmy wdzięczne że jesteś z Abi, w tym ciężkim okresie.

                                                                             dziekuje-ruchomy-obrazek-0117.gif

 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Poker napisał:

na jakie konto mam przelać niechciane 100 zł?

Chciane, chciane i to bardzo i bardzo dużo, multum dziękujemy   1458584604_gifklaszcze.gif.5912746a8ee962adab2e4ac413d3d451.gif   535425597_sercenadoni.jpg.5abb61e6e218085f84bf9dc89b064b52.jpg    1698165510_kwiatki2.gif.fde44620f49426716cc18716f32e9e81.gif

Już podaję Ci nr na PW. Wybacz, tyle dzieje się na wątku, że mogło coś umkną.

Dopiero teraz mogłam usiąść do kompa na dłużej i przeczytać zaległości. U Abi dużo się dzieje i czytania dużo : Ale to bardzo dobrze :)

Bardzo przepraszam, że na początku mojego działania jako skarbnika, nie mogę informować na bieżąco o wpłatach. Wróciłam do Krakowa na kilka dni i zapomniałam zabrać z sobą hasła do kont. Znam jedynie numery kont, ale nie mogę się do nich dostać.

W piątek wszystko wróci do normy, bo wracamy na działkę :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jak to niechciane? Bardzo chciane, wybacz moje nieogarnięcie. Już piszę na priv. Pięknie dziękujemy,  jesteśmy wdzięczne że jesteś z Abi, w tym ciężkim okresie.

                                                                             dziekuje-ruchomy-obrazek-0117.gif

 

:) to jo już nie bede :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...