Jump to content
Dogomania

* Wątek zamknięty. Abi pod opieka Zagrodowy pies polski ma nowy wątek. Post 1 - Abi młoda dzikuska ze schroniska w Zamościu ma szansę na szkolenie - pomóżcie!!!


b-b

Recommended Posts

40 minut temu, Murka napisał:

My już wczoraj umówiliśmy się z p.Jolą na sobotę na 8.00 rano (żeby nie jechać w upale). Rozumiem, że zostaje to bez zmian? Bo mam już umówioną na ten dzień opiekę dla córki ze złamaną nogą i ma jeszcze jedna sunia jechać do Krakowa (koszty się rozłożą na pół).

Poza tym sunia od wczoraj dostaje Oxazepam, dawka ustalona z wetem. Dzisiaj wieczorem powinien być już jakiś efekt.

Rozmawialiśmy jeszcze z p.Jolą o podaniu narkozy Abi u niej na miejscu, ale nie ma takiej możliwości. Dlatego zdecydowaliśmy ostatecznie o Oxazepamie, żeby chociaż troszkę sunię uspokoić.

 

Odnośnie chorych uszek, to świerzba już nie powinno być (sunia dostała zastrzyk działający na to paskudztwo), uszka były wypłukane solidnie u weta. Tylko tyle można było zrobić.

Oczywiście, nic się nie zmieniło. Abi jedzie do Joli. Trzymamy kciuki, żeby podróż przeszła jak najlepiej 

Szczęśliwej drogi Abi i powodzenia w nowym domku!!!

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Oczywiście, nic się nie zmieniło. Abi jedzie do Joli. Trzymamy kciuki, żeby podróż przeszła jak najlepiej 

Szczęśliwej drogi Abi i powodzenia w nowym domku!!!

No to OK:)

Jeszcze jeden psiak się załapał na podróż, czyli koszty rozłożą się na trzy psy.

Oby tylko Abi nie stroiła fochów i dała się zapakować.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę ,że Abi jednak nie wróci do schronu,To dla niej wyrok dożywocia za kratami.Wiem ,że łatwo nie będzie.Przy takiej ilości dobrych dusz, mam nadzieję,że da się sunię przywrócić do normalnego życia.

Wpłacę jednorazowo 100 zł.

Czy moja setka nie jest potrzebna?

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Poker napisał:

Czy moja setka nie jest potrzebna?

Kochana, oczywiście, że jest niezbędna i pięknie Ci dziękuję. Dopiero ogarniamy na nowo wątek po zmianach i proszę wszystkich o cierpliwość,  wyślę dziś do wszystkich nowy numer konta, a jeżeli którąś ciocię pominę to poproszę o info na priv. Każdy grosik przyda się Abi.

Link to comment
Share on other sites

Ufff... jak ja się cieszę, że Abi nie wróci do schroniska, ale trafi w ręce pani Joli! Zadeklarować się nie mogę, ale mocno kibicuję suni. Oby się udało wsadzić Abi do psiowozu, bardzo mnie to martwi. Może coś podpowie pani Jola/Jamor z tym jak można by sunię wsadzić?

Cieszę się, że z uszkami lepiej, nie doczytałam, musiałam przeoczyć - stąd pytanie.

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Abi nie wróci do schronu. Sorry, że teraz nie zadeklaruję wyższej comiesięcznej wpłaty, właśnie wczoraj podjęłam kolejną deklarację, której już nie powinnam, gdybym była rozsądna - dla biedaka z guzem też z zamojskiego schronu, ale będę w miarę możliwości dorzucać co nieco. Albo po zwolnieniu którejś deklaracji przeniosę ją dodatkowo na Abi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W tak trudnej dla mnie sytuacji życiowej w jakiej się znalazłam jestem bardzo Wam wdzięczna ,że zmobilizowałyście się Kochane Dogomanki i Abi nie straci szansy na swoją zmianę życia.

Bardzo się cieszę, że suniai  jest nadal bezpieczna i , że dostanie możliwość nauczenia się bycia psem -towarzyszem człowieka. Ten wyjazd to dla niej wielka szansa.

Nie będzie mnie w najbliższym czasie na dogo tyle ile bym musiała i chciała być ale obiecuję, że nie zostawię Abi.  Będę w miarę możliwości robić i dla niej bazarki aby pomóc w jej utrzymaniu a jak Mikusia znajdzie domek wtedy już wszystkie swoje siły i możliwości „oddam” dla Abi.

W Was, w nas jest siła, która pomaga ratować naszych przyjaciół mniejszych.

Dziękuję Wam Kochane wszystkim razem i każdej z osobna!

 

Pieniążki , które posiada Abi przeleję Eli, która została jej skarbnikiem .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, b-b napisał:

W tak trudnej dla mnie sytuacji życiowej w jakiej się znalazłam jestem bardzo Wam wdzięczna ,że zmobilizowałyście się Kochane Dogomanki i Abi nie straci szansy na swoją zmianę życia.

Bardzo się cieszę, że suniai  jest nadal bezpieczna i , że dostanie możliwość nauczenia się bycia psem -towarzyszem człowieka. Ten wyjazd to dla niej wielka szansa.

Nie będzie mnie w najbliższym czasie na dogo tyle ile bym musiała i chciała być ale obiecuję, że nie zostawię Abi.  Będę w miarę możliwości robić i dla niej bazarki aby pomóc w jej utrzymaniu a jak Mikusia znajdzie domek wtedy już wszystkie swoje siły i możliwości „oddam” dla Abi.

W Was, w nas jest siła, która pomaga ratować naszych przyjaciół mniejszych.

Dziękuję Wam Kochane wszystkim razem i każdej z osobna!

 

Pieniążki , które posiada Abi przeleję Eli, która została jej skarbnikiem .

Kochana, jesteśmy w kontakcie i pamiętaj, że nie pomagamy tylko psom ale także sobie nawzajem

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

W tak trudnej dla mnie sytuacji życiowej w jakiej się znalazłam jestem bardzo Wam wdzięczna ,że zmobilizowałyście się Kochane Dogomanki i Abi nie straci szansy na swoją zmianę życia.

Bardzo się cieszę, że suniai  jest nadal bezpieczna i , że dostanie możliwość nauczenia się bycia psem -towarzyszem człowieka. Ten wyjazd to dla niej wielka szansa.

Nie będzie mnie w najbliższym czasie na dogo tyle ile bym musiała i chciała być ale obiecuję, że nie zostawię Abi.  Będę w miarę możliwości robić i dla niej bazarki aby pomóc w jej utrzymaniu a jak Mikusia znajdzie domek wtedy już wszystkie swoje siły i możliwości „oddam” dla Abi.

W Was, w nas jest siła, która pomaga ratować naszych przyjaciół mniejszych.

Dziękuję Wam Kochane wszystkim razem i każdej z osobna!

 

Pieniążki , które posiada Abi przeleję Eli, która została jej skarbnikiem .

Bogduniu - to my Tobie dziękujemy za decyzję o zabraniu Abi ze schroniska, od Ciebie wszystko się zaczęło i mam nadzieję - szczęśliwie skończy.

Każda z nas tutaj ma lepsze i gorsze chwile w swoim życiu, ale tak jak pomagamy psom, powinnyśmy wspierać i siebie nawzajem.

Trzymaj się!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie od wczoraj na dogo, byłam na zielonej szkole z dzieciakami, te wszystko informacje o Abi przeczytałam dopiero dzisiaj - tytuł mnie przeraził:(

Bardzo dziękuję Zagrodowy pies polski za taką decyzję, dziękuję też elik, że zgodziła się trzymać kasę Abi.

Zea dopłaci do hotelowania Abi, ale dopiero w następnym miesiącu.

Proponuje też po raz kolejny pomoc w postaci wystawienia zbiórki na Ratujemy Zwierzaki  - ja wiem, ze nie zawsze uda się zebrać zadeklarowaną kwotę, ale w sytuacji Abi przyda się każda złotówka...

Poproszę o nr konta, wpłacę coś jednorazowo

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Nie było mnie od wczoraj na dogo, byłam na zielonej szkole z dzieciakami, te wszystko informacje o Abi przeczytałam dopiero dzisiaj - tytuł mnie przeraził:(

Bardzo dziękuję Zagrodowy pies polski za taką decyzję, dziękuję też elik, że zgodziła się trzymać kasę Abi.

Zea dopłaci do hotelowania Abi, ale dopiero w następnym miesiącu.

Proponuje też po raz kolejny pomoc w postaci wystawienia zbiórki na Ratujemy Zwierzaki  - ja wiem, ze nie zawsze uda się zebrać zadeklarowaną kwotę, ale w sytuacji Abi przyda się każda złotówka...

Poproszę o nr konta, wpłacę coś jednorazowo

 

 

Już wysyłam Ci  nr konta i bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tola napisał:

Nie było mnie od wczoraj na dogo, byłam na zielonej szkole z dzieciakami, te wszystko informacje o Abi przeczytałam dopiero dzisiaj - tytuł mnie przeraził:(

Bardzo dziękuję Zagrodowy pies polski za taką decyzję, dziękuję też elik, że zgodziła się trzymać kasę Abi.

Zea dopłaci do hotelowania Abi, ale dopiero w następnym miesiącu.

Proponuje też po raz kolejny pomoc w postaci wystawienia zbiórki na Ratujemy Zwierzaki  - ja wiem, ze nie zawsze uda się zebrać zadeklarowaną kwotę, ale w sytuacji Abi przyda się każda złotówka...

Poproszę o nr konta, wpłacę coś jednorazowo

 

 

To wspaniale, że ZEA pomoże zapłacić hotelik. I poproszę pokieruj jak zarobić zbiórkę na Ratujemy zwierzaki. Jutro zadzwonię i ustalimy jak mam to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

To wspaniale, że ZEA pomoże zapłacić hotelik. I poproszę pokieruj jak zarobić zbiórkę na Ratujemy zwierzaki. Jutro zadzwonię i ustalimy jak mam to zrobić.

Ja zrobię, tylko potrzeba mi wydać dyspozycje no i potem udostępniać link;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Do świetnie, poproszę zrób, podaj link a ja poproszę wszystkich znajomych żeby udostępniali:)

Ok, tylko zastanawiam się, na jaką kwote wystawić zbiórkę...

Moze jakies sugestie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...