Jump to content
Dogomania

* Wątek zamknięty. Abi pod opieka Zagrodowy pies polski ma nowy wątek. Post 1 - Abi młoda dzikuska ze schroniska w Zamościu ma szansę na szkolenie - pomóżcie!!!


b-b

Recommended Posts

14 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Alaskan, przejmę pełna opiekę na d sunią, byle tylko nie wróciła do schronu . . .

Dzięki wielkie za tą decyzję  535425597_sercenadoni.jpg.5abb61e6e218085f84bf9dc89b064b52.jpg

Czy będziesz także skarbnikiem suni ? Pytam, bo sowa, jak pisała może zrobić przelew tylko dzisiaj lub najpóźniej jutro. Jeśli więc będziesz także skarbnikiem, to proszę podaj sowie na PW nr konta. Sowie, a i innym nie zaszkodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy mój post był zauważony ale ja też podnoszę deklarację z 10zł do 20zł.Pogadam jeszcze z Bogusik bo Bogusik ma 10zł deklaracji na Abi.Jeszcze Bogusik wcześniej deklarowała 100zł w momencie gdyby Abi miała jechać do P.Joli.

Zmiana pobytu Abi jest konieczna,ponieważ Murka raczej nic więcej nie wniesie do zachowania Abi.Jedynie P.Jola może coś wnieść.Jeżeli tego nie sprawdzimy to odbierzemy całkowitą szansę Abi.

A zwrot Abi do schronu jest formą poniżej pasa.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Nie wiem czy mój post był zauważony ale ja też podnoszę deklarację z 10zł do 20zł.Pogadam jeszcze z Bogusik bo Bogusik ma 10zł deklaracji na Abi.Jeszcze Bogusik wcześniej deklarowała 100zł w momencie gdyby Abi miała jechać do P.Joli.

Zmiana pobytu Abi jest konieczna,ponieważ Murka raczej nic więcej nie wniesie do zachowania Abi.Jedynie P.Jola może coś wnieść.Jeżeli tego nie sprawdzimy to odbierzemy całkowitą szansę Abi.

A zwrot Abi do schronu jest formą poniżej pasa.

Anula ogromne dzięki. Byłoby wspaniale, gdyby Bogusik zadeklarowała wpłaty w poprzedniej wysokości. Może to już uratowałoby los Abi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Anula ogromne dzięki. Byłoby wspaniale, gdyby Bogusik zadeklarowała wpłaty w poprzedniej wysokości. Może to już uratowałoby los Abi.

Te 100zł o ile wiem to miała być pomoc jednorazowa.Piszę o tym dla jasności.Poproszę Bogusik o wejście na wątek aby sama się określiła.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Te 100zł o ile wiem to miała być pomoc jednorazowa.Piszę o tym dla jasności.Poproszę Bogusik o wejście na wątek aby sama się określiła.

Oczywiście :) Tak będzie najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Sowa napisał:

Elik, ja się już zbieram do wyjazdu, przekaż mi na priv Twoje konto; jestem dziwnie spokojna, że prześlesz te 120 zl  temu kto obejmie finanse Abi.

Dziękuję za zaufanie sowa :)  Zaraz prześlę :)

Link to comment
Share on other sites

Dramatem jest każdy pies, który siedzi w schronisku a podwójnym jeżeli ponownie ma do niego wrócić...:( Wiele różnych rzeczy może dzielić ludzi ale my tu jesteśmy dla dobra tych skrzywdzonych psiaków i to one powinny być ponad wszystko! Bardzo mi źle z taką świadomością,że czasami tak nie jest....

Zwiększę swoją deklarację z 10zł na 20zł i podtrzymuję jednorazową w wysokości 100zł ale pod warunkiem,że Abi pojedzie do p.Joli.To dla niej wielka szansa,że uda się wyprowadzić ją na prostą i wierzę,że tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Bogusik napisał:

Dramatem jest każdy pies, który siedzi w schronisku a podwójnym jeżeli ponownie ma do niego wrócić...:( Wiele różnych rzeczy może dzielić ludzi ale my tu jesteśmy dla dobra tych skrzywdzonych psiaków i to one powinny być ponad wszystko! Bardzo mi źle z taką świadomością,że czasami tak nie jest....

Zwiększę swoją deklarację z 10zł na 20zł i podtrzymuję jednorazową w wysokości 100zł ale pod warunkiem,że Abi pojedzie do p.Joli.To dla niej wielka szansa,że uda się wyprowadzić ją na prostą i wierzę, że tak będzie.

Wielkie dzięki 1458584604_gifklaszcze.gif.5912746a8ee962adab2e4ac413d3d451.gif960038398_kwiatki3.jpg.153d49f5be3ed8c0e8e893250dcc7d6c.jpg801823769_serce9bijce.gif.ac21ef0d81478ef91bd2aeab17af7a1b.gif 

Myślę, że co do tego, że sunia pojedzie do p, Joli, nie może być wątpliwości :) Nie ma dla niej innej drogi do normalności.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Wielkie dzięki 1458584604_gifklaszcze.gif.5912746a8ee962adab2e4ac413d3d451.gif960038398_kwiatki3.jpg.153d49f5be3ed8c0e8e893250dcc7d6c.jpg801823769_serce9bijce.gif.ac21ef0d81478ef91bd2aeab17af7a1b.gif 

Myślę, że co do tego, że sunia pojedzie do p, Joli, nie może być wątpliwości :) Nie ma dla niej innej drogi do normalności.

Elu,tak jakoś to wszystko idzie pod górę,że uwierzę jak już Abi będzie na miejscu.Musi być osoba,która będzie w kontakcie z Mureczką a także z p.Jolą bo bez tego przecież się nie da....

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Elu,tak jakoś to wszystko idzie pod górę,że uwierzę jak już Abi będzie na miejscu.Musi być osoba,która będzie w kontakcie z Mureczką a także z p.Jolą bo bez tego przecież się nie da....

Wierzę w to, że będzie :)  Wiosenne burze są gwałtowne, ale chwilowe :)

Link to comment
Share on other sites

Przepięknie dziękujemy za odzew i deklaracje.

Elik zgodziła się poprowadzić finanse Abi, dlatego też zaraz zacznę rozsyłać nowy numer konta z ukłonami i prośbą o wpłaty.

b-b oczywiście mną pokieruje i mam nadzieję, że wybaczycie mi ewentualne błędy w prowadzeniu wątku.

Mam nadzieję że szybko się zorganizujemy i na pewno, na pewno Abi nie wróci do schroniska.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Wierzę w to, że będzie :)  Wiosenne burze są gwałtowne, ale chwilowe :)

 

8 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Przepięknie dziękujemy za odzew i deklaracje.

Elik zgodziła się poprowadzić finanse Abi, dlatego też zaraz zacznę rozsyłać nowy numer konta z ukłonami i prośbą o wpłaty.

b-b oczywiście mną pokieruje i mam nadzieję, że wybaczycie mi ewentualne błędy w prowadzeniu wątku.

Mam nadzieję że szybko się zorganizujemy i na pewno, na pewno Abi nie wróci do schroniska.

 

I niech się spełni kochane dziewczyny! Numer konta podeślij tylko Anuli bo ona robi za nas dwie przelewy :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Każdy ma prawo zapytać, prosić o więcej informacji, jak to mówią: "kto pyta, nie błądzi".Ale ważna jest forma tego pytania....

Ponieważ to ja miałam być osobą do kontaku z p.Jolą, w zaistniałej sytuacji rezygnuję z tej "funkcji" 

 

Przepraszam jeśli poczułaś się urażona formą pytania.

Dla  Abi zwiększę swoja deklarację z 20 zł na 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

My już wczoraj umówiliśmy się z p.Jolą na sobotę na 8.00 rano (żeby nie jechać w upale). Rozumiem, że zostaje to bez zmian? Bo mam już umówioną na ten dzień opiekę dla córki ze złamaną nogą i ma jeszcze jedna sunia jechać do Krakowa (koszty się rozłożą na pół).

Poza tym sunia od wczoraj dostaje Oxazepam, dawka ustalona z wetem. Dzisiaj wieczorem powinien być już jakiś efekt.

Rozmawialiśmy jeszcze z p.Jolą o podaniu narkozy Abi u niej na miejscu, ale nie ma takiej możliwości. Dlatego zdecydowaliśmy ostatecznie o Oxazepamie, żeby chociaż troszkę sunię uspokoić.

 

Odnośnie chorych uszek, to świerzba już nie powinno być (sunia dostała zastrzyk działający na to paskudztwo), uszka były wypłukane solidnie u weta. Tylko tyle można było zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ,że Abi jednak nie wróci do schronu,To dla niej wyrok dożywocia za kratami.Wiem ,że łatwo nie będzie.Przy takiej ilości dobrych dusz, mam nadzieję,że da się sunię przywrócić do normalnego życia.

Wpłacę jednorazowo 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Nie wiem czy mój post był zauważony ale ja też podnoszę deklarację z 10zł do 20zł.Pogadam jeszcze z Bogusik bo Bogusik ma 10zł deklaracji na Abi.Jeszcze Bogusik wcześniej deklarowała 100zł w momencie gdyby Abi miała jechać do P.Joli.

Zmiana pobytu Abi jest konieczna,ponieważ Murka raczej nic więcej nie wniesie do zachowania Abi.Jedynie P.Jola może coś wnieść.Jeżeli tego nie sprawdzimy to odbierzemy całkowitą szansę Abi.

A zwrot Abi do schronu jest formą poniżej pasa.

Pięknie dziękujemy Tobie Anulko i serdecznie dziękujemy Bogusik. Zaraz wysyłam Wam nowy numer konta

                                                                                  kwiat-ruchomy-obrazek-0050.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...