Jump to content
Dogomania

Nie udało się. Saga za TM.W schronisku została jej siostra Saga II u nas Samba


Jo37

Recommended Posts

Zaktualizowałam ogłoszenie Sagi, podmieniłam też miasto na Warszawę. Lublin jakby chciał, to by się już w Sadze zakochał.
Może warto byłoby wyróżnić ogłoszenie Sagi?
https://www.olx.pl/oferta/piekna-puchata-saga-nowofundland-w-wersji-em-CID103-IDsT7E7.html

Dzisiaj zeruję statystyki z ogłoszenia. 
Prezentują się one (na tę chwilę) tak:
 

 Wyświetleń: 257
 Tel: 23
 Obserwuje: 24
 
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Zaktualizowałam ogłoszenie Sagi, podmieniłam też miasto na Warszawę. Lublin jakby chciał, to by się już w Sadze zakochał.
Może warto byłoby wyróżnić ogłoszenie Sagi?
https://www.olx.pl/oferta/piekna-puchata-saga-nowofundland-w-wersji-em-CID103-IDsT7E7.html

Dzisiaj zeruję statystyki z ogłoszenia. 
Prezentują się one (na tę chwilę) tak:
 

 Wyświetleń: 257
 Tel: 23
 Obserwuje: 24
 

I nikt nie zadzwonił?

Link to comment
Share on other sites

Niestety, Tolu.

Miałam dzisiaj pierwsze zapytanie o Sagę. Trochę się zirytowałam, bo pan(-i) zapytał(-a) o rzeczy, które były napisane jak byk w ogłoszeniu. Jednak odesłałam do Murki. Wątpię, że z tego będzie domek (raczej osoby, które się nie przedstawiają i nie umieją czytać ze zrozumieniem ogłoszeń już się nie odzywają), ale cieszy mnie to, że w końcu ktoś zauważył Sagę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Niestety, Tolu.

Miałam dzisiaj pierwsze zapytanie o Sagę. Trochę się zirytowałam, bo pan(-i) zapytał(-a) o rzeczy, które były napisane jak byk w ogłoszeniu. Jednak odesłałam do Murki. Wątpię, że z tego będzie domek (raczej osoby, które się nie przedstawiają i nie umieją czytać ze zrozumieniem ogłoszeń już się nie odzywają), ale cieszy mnie to, że w końcu ktoś zauważył Sagę.

Super, że jest zainteresowanie:) To dobrze wróży.

Do mnie niestety ludzie się nie odezwali:(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Jutro Saga pojedzie do lecznicy na pobranie krwi, ważenie, szukanie blizny po sterylce oraz szczepienia (bo wścieklizna straciła już ważność, a wirusówek w ogóle nie ma).

Zobaczymy co wyjdzie u panienki.

Link to comment
Share on other sites

Blizny na brzuchu wet nie znalazł i nie mógł nic wymacać, ale na USG nie było nigdzie śladu po macicy czy jajnikach. Wątroba jest powiększona, zobaczymy co tam wyjdzie w analizie krwi.

Przy jednym z sutków jest malutki guzek i wet powiedział, że dobrze by go było usunąć. Niestety trzeba to pod narkozą zrobić.

Saga waży 28 kg. Wet powiedział, że powinna ważyć ok. 20 kg.

Poza tym sunia była przeeegrzeczna podczas wszystkich badań i zabiegów. Przy USG leżała na plecach szczęśliwa, że ją smyrają po brzuchu:) Pacjent idealny.

 

Koszty dzisiejszej wizyty to: USG 45 zł, szczepienia (komplet) 49 zł, badanie krwi 65 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3e96c61bc9006de2

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Saga ma sporą nadwagę, czy schudła od czasu przyjazdu ze schroniska?

ZEA pokryje koszt badań suni ; Murka - poproszę więc fakturę na wydaną kwotę.

Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, terra napisał:

Oby trochę schudła, może jakieś aporty czy inne zabawy zmotywują Sagę do intensywniejszego ruchu.

Ona się w ogóle nie interesuje zabawkami... Na pewno trochę już schudła, bo nie je dużo (sucha karma) i wbrew pozorom lubi trochę pobiegać.

 

Krew wyszła ok:)

efa8ed1213d527ffgen.jpg

 

Na usunięcie tego guzka będę się umawiać za ok. dwa tygodnie; trzeba odczekać po szczepieniach.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła pani, która była zapoznać się z Sagą. Wypytała o wizytę u weta (tak się umawiałyśmy, że podjedziemy z sunią na badania, a ona zadzwoni w tym tygodniu). Wygląda na to, że poważnie zastanawiają się nad adopcją. Za tydzień ma zadzwonić z ostateczną decyzją. Decydujący głos ma mieć córka, bo psiak jest pomyślany ze względu na nią, aczkolwiek pani sobie zdaje sprawę, że z czasem obowiązki spadną na nią.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Dzisiaj dzwoniła pani, która była zapoznać się z Sagą. Wypytała o wizytę u weta (tak się umawiałyśmy, że podjedziemy z sunią na badania, a ona zadzwoni w tym tygodniu). Wygląda na to, że poważnie zastanawiają się nad adopcją. Za tydzień ma zadzwonić z ostateczną decyzją. Decydujący głos ma mieć córka, bo psiak jest pomyślany ze względu na nią, aczkolwiek pani sobie zdaje sprawę, że z czasem obowiązki spadną na nią.

To trzymamy kciuki. Dziewczynce Saga się podobała.

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu planujemy usunięcie guzka z sutka.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 20 kwietnia wynosił -395,40 zł

+395,40 zł Jo37

-300 zł hotelowanie 21.04-20.05

-45 zł USG

-49 zł szczepienia (wścieklizna + wirusy)

-65 zł badanie krwi

-5 zł przejazd do lecznicy (1/2 kosztów)

Stan konta na 20 maj wynosi -464 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...