Jump to content
Dogomania

Nie udało się. Saga za TM.W schronisku została jej siostra Saga II u nas Samba


Jo37

Recommended Posts

Kasiu - kup preparat. Jeżeli nic się nie da zrobić z łapami to nie ma sensu robić RTG.

Co do sterylki to p. Majka miała jeszcze sprawdzić  dokumenty. Jeżeli możesz to i Ty jej o tym

przypomnij.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2018 o 09:52, Jo37 napisał:

Kasiu - kup preparat. Jeżeli nic się nie da zrobić z łapami to nie ma sensu robić RTG.

Co do sterylki to p. Majka miała jeszcze sprawdzić  dokumenty. Jeżeli możesz to i Ty jej o tym

przypomnij.

To kupię Caniviton w tabletkach, bo ten drugi preparat jest w płynie (sprawdzałam) i trudniej by mi było aplikować.

O sterylce przypomnę.

 

Przesyłka od Gusiaczek już doszła, jeszcze raz dziękuję :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z p.Majką; nie znaleźli wpisu odnośnie sterylki Sagi, ale dostali z lecznicy, gdzie mógł być przeprowadzony zabieg, wykaz wszystkiego co było robione, tylko jest tego sporo i muszą to przejrzeć. Teraz codziennie jeżdżą z psami do Lublina na badania ogólne i nie bardzo jest na to czas. Natomiast jest bardzo prawdopodobne, że Saga i jej siostra są wysterylizowane, tak twierdzi p.Maria szefowa schroniska. Poza tym p.Majka nigdy nie zaobserwowała, aby któraś z suczek miała cieczkę.

W sumie to jeszcze z miesiąc i się okaże, bo jeśli Saga nie jest wysterylizowana, to dostanie cieczki...

Caniviton już kupiłam, dziś sunia dostała pierwszą dawkę. Rachunek wrzucę w wolnej chwili.

 

Wzięłam się na sposób i teraz jak Saga wypada z boksu, to zamykam szybko bramkę i sunia nie ma wyjścia tylko musi trochę pospacerować. I spaceruje, łazi za mną z wywalonym lejzorem, machającym ogonem, kołysząc się na boki i pilnuje kiedy jej znów boks otworzę. Nawet biegać potrafi:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Oj biega, a jak stróżuje:) w genach ma chyba kaukaza:)

Wrzucam rachunek za Caniviton (89,40 zł):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/7082505e3e76b522

 

Dziś zrobiłam parę fotek, to też potem wrzucę.

 

Dzięki. Mam nadzieję, że preparat pomoże.

Co do genów kaukaza - niech tylko intruzów nie zjada, bo trudno będzie zrzucić kilogramy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...