Jump to content
Dogomania

Kudłaty znalazł ds. Powodzenia Kudziu!


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przepraszam, że piszę nie do tematu, ale nie wiem gdzie... Jak robicie takie coś, że macie obrazek jakiś pod tekstem i jak się kliknie to wątek się inny otwiera ? Mógł by ktoś odpowiedzieć, lub przekierować mnie na wątek temu poświęcony ? naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć .. :(

Link to comment
Share on other sites

Chyba Karolcia ( choć może jestem w błędzie i był to ktoś inny ) proponowała, żeby spróbować metod "niekonwencjonalnych". Wiem, że pomysł nie przypadł Wam do gustu, ale może warto spróbować? Dziewczyna z wątku poniżej poprosiła o pomoc pana Krzysztofa Jackowskiego. To najbardziej znany polski jasnowidz, o którym pewnie większość z Was choć raz słyszała. Może zapytamy ją o szczegóły typu ile kosztuje takie spotkanie i gdzie się odbywa? Zobaczcie sami:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/17-12-08-zaginal-babel-okolice-poznania-prosze-pomozcie-128226/index22.html#post12883066[/URL]

Może udałoby się nam dowiedzieć tej najważniejszej rzeczy... czy Kudłatek wciąż żyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']Chyba Karolcia ( choć może jestem w błędzie i był to ktoś inny ) proponowała, żeby spróbować metod "niekonwencjonalnych". Wiem, że pomysł nie przypadł Wam do gustu, ale może warto spróbować? Dziewczyna z wątku poniżej poprosiła o pomoc pana Krzysztofa Jackowskiego. To najbardziej znany polski jasnowidz, o którym pewnie większość z Was choć raz słyszała. Może zapytamy ją o szczegóły typu ile kosztuje takie spotkanie i gdzie się odbywa? Zobaczcie sami:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/17-12-08-zaginal-babel-okolice-poznania-prosze-pomozcie-128226/index22.html#post12883066[/URL]

Może udałoby się nam dowiedzieć tej najważniejszej rzeczy... czy Kudłatek wciąż żyje.[/quote]

No cóż... ja nie popieram takich metod, mimo wszystko. Nie wiadomo, skąd pochodzi moc tych ludzi, a właściwie wiadomo... a jakoś nie mam zamiaru kontaktować się z diabłem :p

Decyzja należy do Was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']No cóż... ja nie popieram takich metod, mimo wszystko. Nie wiadomo, skąd pochodzi moc tych ludzi, a właściwie wiadomo... a jakoś nie mam zamiaru kontaktować się z diabłem :p

Decyzja należy do Was.[/quote]

Laro zgadzam się z Tobą całkowicie... ja też z daleka od wszelkich szatańskich mocy... nie chce miec z tym nic wspólnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']Laro zgadzam się z Tobą całkowicie... ja też z daleka od wszelkich szatańskich mocy... nie chce miec z tym nic wspólnego...[/quote]

Tym bardziej, że ta moc działa żeby zniszczyć człowieka, sprowadzić cierpienie, zło... więc niczego dobrego nie przyniesie, niestety. :shake: Może i pies się znajdzie, ale nie wiadomo czy nie przyniesie to czyjejś tragedii, czyjeś losy potoczą się tak a nie inaczej, że wyrządzą komuś krzywdę.

To tylko moje zdanie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny szanuję Wasze poglądy, mimo iż jestem osobą niewierzącą. Mimo wszystko uważam, że jeżeli jest to jedna z metod, która mogłaby pomóc odnaleźć Kudłatego, to warto spróbować. Jesteśmy wszyscy winni to temu psu. Nie możemy liczyć na to, że lunarmermaid w nieskończoność będzie czekać na powrót Kudłatego. Trzeba zrobić jakiś kolejny krok. Oczywiście ja nie będę naciskać. Podałam tylko kolejną propozycję działania. Decyzja należy do lunarmermaid oraz osób z konińskiego schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Tym bardziej, że ta moc działa żeby zniszczyć człowieka, sprowadzić cierpienie, zło... więc niczego dobrego nie przyniesie, niestety. :shake: Może i pies się znajdzie, ale nie wiadomo czy nie przyniesie to czyjejś tragedii, czyjeś losy potoczą się tak a nie inaczej, że wyrządzą komuś krzywdę.

To tylko moje zdanie :cool1:[/quote]

zgadzam się z Tobą Laro całkowicie ;)

zrobicie jak będziecie chciały, jednak ja tak jak pisałam nie chce mieć z tym nic wspólnego.

Link to comment
Share on other sites

Obyło się bez Szatańskich Mocy :diabloti:

[SIZE=4][COLOR=Red][B]KUDŁATY ODNALEZIONY[/B][/COLOR][/SIZE] :laola:

jest teraz u missieek i czeka aż przyjedzie po niego lunamermaid - teraz moje drogie w ramach podziękowania dla missieek pomóżcie szukać domów dla psów, które są u niej na tymczasie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Malawaszko, to naprawdę prawda, że Kudłaty odnaleziony ???[/B]

[B]Przepraszam, że nie wierzę, ale dziś coś mam nieciekawy dzień :/, a poza tym albo przede wszystkim to było już tyle poszukiwań i zawiedzionych nadziei, i codziennie pytań co z Kudłatym że aż nie mogę uwierzyć :). To pewne, że to ON ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

:mdleje: :mdleje: :mdleje: Jak to się stało, że trafił do missieek? :o Jednak wyszedł z lasu od strony Bukowna? :o

Aaaaaaaaaaa jak się cieszę :placz::placz::placz: To chyba najwspanialsza wiadomość jaką przeczytałam na dogo od kilku miesięcy!!! Kamień z serca !

Link to comment
Share on other sites

Matko jedyna! Modły dziękczynne trzeba natychmiast odprawić!:loveu:
Poryczałam się ze szczęścia:loveu::multi:
Kudłatku-debilku! A gdzie ty wędrował?:mad:
Faktycznie trzeba teraz w ramach podziękowań bardziej zająć się reklamowaniem psów Misieek!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...