Jump to content
Dogomania

Co złoty pies robił w schronisku? Wrażliwy, przekochany Wafelek niby-tollerek i niby-spanielek znalazł złotych ludzi... i zamieszkał w Lublinie :)


Recommended Posts

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Podpytam :) Pewnie szansa jakaś jest.
Na razie proszę o kciuki, możliwe że ten domek w Lublinie wypali, czekam tylko na zgodę Evel co do wizyty adopcyjnej.

Czyżby pojawił się jakiś domek na horyzoncie?  To kciuki obowiązkowe !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za kciuki, na razie nikt nie może zrobić wizyty :( Szukam wciąż, ale tracę powoli pomysły...

Z dawnych, dawnych czasów pamiętam fajną dogomankę Becia z Lublina. Chyba taki miała nick. Była bardzo uczynna. Nie wiem czy jeszcze jest na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Na miau byłam, teraz czasowo się nie wyrabiam, więc mnie tam nie ma.

Becia jest poza granicami Polski, poleciła mi Panią Elę, ale pani Ela może dopiero w sobotę. Za to Marzena znalazła Kogoś innego, wizyta w Lublinie ma być jutro. 

Szukam też osoby do wizyty w Warszawie, Żoliborz. Jest jeszcze jeden domek. Chcemy zrobić wizyty obu Rodzinom i wybrać TĄ właściwą. :)

Link to comment
Share on other sites

"Wafelek mówi dzień dobry.
Bardzo ładnie odnalazł się w hoteliku i polubił Pania Anię z wzajemnością. Mimo ze nadal wycofany w momencie kiedy się zacznie do niego mówić od razu podąża w naszą stronę aby być bliżej.Jego nie da się nie pokochać"

Zdj�cie użytkownika Super PSY Dogoterapia Lublin.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bou napisał:

Złoty Wafelku - do DOMKU,sioooo,do kochających ludziufff...

 

4 godziny temu, Havanka napisał:

Tysia, czyżby już się coś wykluło???

 

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Jak wiesz to pisz od razu. Nie lubię "błogiej nieświadomości".

 

 

11 godzin temu, elik napisał:

No to trzymamy  :) Niech się psiakowi poszczęści!     5ab4bbaedafc2_kciuki1.jpg.c44cea4a72e6276ed147d7b87a837c62.jpg

 

9 godzin temu, anica napisał:

Przybiegłam do Złotego chłopca z wątku Roxuni, ślicznie się przywitam papa2.gif

.. i poczytam żeby zapoznać się z chłopakiem :)

 

 

4 godziny temu, Onaa napisał:

To trzymam kciuki za Wafelka:).

Dziękuję za kibicowanie i obecność :) Dobrze wiedzieć, że nas tutaj jest troszkę.


Oj Ciocie... z reguły nie robię wielkich tajemnic z takich spraw, ale przyznam się, że nie chciałabym zapeszyć. Ja tutaj z tych dystansowanych i nie wierzę jeszcze, że Wafelkowi faktycznie szykują się dwa domki z marzeń ;)


Wczoraj była wizyta w Lublinie, domek brzmi super, tak mocno super, że Pani wizytująca powiedziała, że jak tam nie damy Wafla to ona zaproponuje innego psiaka pod swoją opieką - podobno domek BAJKA :)

Dzisiaj też dla porównania była wizyta w Warszawie. Jeszcze nie dostałam jej wyników od Marzeny, ale z ankiety brzmiało równie świetnie, jeżeli więc wypadła tak samo, jak w ankiecie to będziemy mieć ciężki orzech do zgryzienia, jeżeli chodzi o wybór domku.

Kciuki nadal potrzebne, bo te dni będą decydujące dla naszego Wafelka.
 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Wafelek miał też odwiedziny w hoteliku, przyjechała do niego pannica rasy golden :). Wizyta fajna, chociaż Wafel pokazał, że psy go absolutnie nie interesują, że wpatrzony jest jedynie w człowieka :)

Tutaj widać wielkość Wafla - rasowy golden i on :) Czyli jednak bliżej mu do tollera niż do goldena :)

29511373_2239676916059058_7779435269744096976_n.jpg.8d45bde1ba9e2c74478467ab9f453994.jpg

29541754_2239676879392395_5974289298934792261_n.thumb.jpg.683811332aaaee8efc63a3a60d8762cf.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

https://www.olx.pl/oferta/zloty-wafelek-czeka-na-zlotego-pana-CID103-IDsUCZZ.html

Na wszelki wypadek wykupiłam Wafelkowi wyróżnienie za 17,81zł od dzisiaj.

Bardzo, bardzo dziękuję i kłaniam się nisko! Ogromna pomoc dla Wafelka!
Jeżeli Wafelek pojedzie do siebie (a to rozstrzygnie się do końca weekendu - miejmy nadzieję) to podmienimy ogłoszenie na innego psiaka, którego wskażesz. :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo, bardzo dziękuję i kłaniam się nisko! Ogromna pomoc dla Wafelka!
Jeżeli Wafelek pojedzie do siebie (a to rozstrzygnie się do końca weekendu - miejmy nadzieję) to podmienimy ogłoszenie na innego psiaka, którego wskażesz. :)

Tysiu,to już sama będziesz wiedziała,który psiak bardzo potrzebuje ogłoszeń.Trzymam kciuki za domek dla Wafelka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...