Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

Orsini, Lazy, Buteleczka (sorry chciałem powiedzieć Flashka) i spóła - moja sympatia jest po Waszej stronie, ale więcej nie napiszę, bo mnie wyrzucą. Powiem tylko jeszcze - nie jesteście wariatami prawdziwymi. Prawdziwy i regularny wariat nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest wariatem.
Pozdrawiam. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='małgoooś'][quote name='flashka-g']Orsini załatwione Hawaje sponsoruje nam Radio Maryja;]
Powiedzcie dlaczego sie czepiacie tego ze chciałysmy w dobrej wierze opisac nasze pomysly wystawy na forum.Wogóle jak jest żałoba to nic nie powinnismy robic.Niektórzy nawet normalnie pracują w piątek..ja bym sie na ich miejscu zbuntowała.[/quote]

A skąd masz takie informacje?
Piątek jest dniem ustawowo wolnym, pracują jedynie ci, którzy są na dyżurach. Czytam twoje wypowiedzi i innych małoletnich osób - jesteście beznadziejni :evil:
Jest ot jedyne forum na którym toczy się taka dyskusja. [b]Poczytajcie sobie inne fora jesteście wszędzie cytowani - gratulacje[/b]
Naprawde dziwię się, że moderator na to pozwala[/quote]
Poprosze o linki - z ciekawoscia przeczytam sobie.....
Dodam, ze nie jestem osobą małoletnia.
Rozumiem, że Ciebie na nasze forum - sądząc po ilosci Twoich postow - sciagneły nasze słynne wypowiedzi... :roll:
Ciekawa jestem skąd pomysł, ze moderowanie to cenzura...
:hmmmm: czy zamierzasz linczowac uczestnikow weekendowych imprez sportowych - beda mecze (piatkowy przeniesiony na poniedzialek) i zawody hippiczne (znowu - piatek przeniesiony na poniedziałek, ale sobotnia i niedzielna czesc imprezy ma sie odbyc). Proponuje ukamienowac uczestnikow - to taka stara metoda opisana na przykład w Biblii. Można tez zakuć wszystkich w dyby, albo pod pręgierzem wystawic na ludzką pogardę - we Wrocławiu jest bardzo ładny...
Nie wiem, moze ja naiwna jestem - myslałam, że chociaz w tych dniach, ludzie beda sie starali byc lepsi dla siebie, milsi - ale jak łatwo i wygodnie odsądzac innych od czci i wiary i przyczepiac łatki niedojrzałych i niedorosłych... 0X Gratuluje dobrego samopoczucia i niezazdroszczę...

Link to comment
Share on other sites

[quote]A skąd masz takie informacje?
Piątek jest dniem ustawowo wolnym, pracują jedynie ci, którzy są na dyżurach. Czytam twoje wypowiedzi i innych małoletnich osób - jesteście beznadziejni :evil: [/quote]
:eek2: tak się składa, że żadna z ostatnio wypowiadających się osób nie jest "małoletnia". I nie pisz prosze, że ktoś jest "beznadziejny" jeżeli go nie znasz.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ehhh...

Znalazłam wyjscie przynajmniej dla siebie...pojjade do Wawy za tydzien na wystawe w Dworze Mazowieckim...hihi...


Ale tak powaznie...To na bank odwolanie CAŁEJ wystawy nie jest podyktowane dychowymi pobudkami a "problemami" organizacyjnymi...ktos sie poprostu nie postaral.

Wystawy nie ma i nie bedzie, ale to nie zmienia faktu, ze glupio zrobili i tyle!

FUKA :buzi: Co to za wstrząs? Az sie boje...

Link to comment
Share on other sites

[b]Lazy [/b]- sama dokładnie nie wiem - to chyba nie był jednak wstrząs tylko obrzęk płuc albo coś takiego - podobno czasami - bardzo rzadko - zdarza sie taka nadwrazliwosc na narkoze i wtedy jest po ptokach...

Fajnie, ze przyjedziesz na nasza klubówkę - to Cie poznam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Jestem osoba wierzacą, ale nie traktuję nauk Kosciola a tym samaym Papieza jako drogowskaz.. [/quote]


:o :o :o

to trochę tak jak niektórzy sędziowie kynologiczni nie kierujący się wzorcem rasy podczas oceny, ale to tylko skojarzenie i dygresja

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że większość osób dyskutujących w tym wątku nie jest z Warszawy, więc chciałam Wam zwrócić uwagę na jeden istotny fakt: [b]W Warszawie zgodnie z zarządzeniem Prezydenta M. St. Warszawy żałoba obowiązuje do odwołania.[/b]

Być może zostanie odwołana po pogrzebie, ale tylko być może, we Włoszech żałoba jest do poniedziałku, więc i u nas może tak być. A teraz wyobraźcie sobie taką sytuację - ZK liczy, że żałoba skończy się w piątek, więc wystawa w sobotę i niedzielę nie zostaje odwołana. Tymczasem Prezydent Miasta żałoby nie odwołuje i co wtedy? Jak sobie wyobrażacie odwołanie wystawy w ostatniej chwili, gdy większość wystawców spoza Warszawy a nawet spoza kraju jest już na miejscu?

I jeszcze jedno - odwołanie tej wystawy oznacza po pierwsze katastrofę finansową dla oddziału warszawskiego, a po drugie ogrom pracy zatrudnionych tam osób. Czy naprawdę wydaje Wam się, że ZK odwołałby wystawę, gdyby miał inne wyjście?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem...mi sie wydaje, ze skoro te psiaki tak ciezko znosza narkoze to powinna byc dawkowana bardzo powoli,wlasnie zeby nie wpadly we wstrzas...
zreszta...szkoda psiaka co by nie bylo:(((
o weterynarzach pozalowania godnych to mozna ksiegi pisac:(((
Lazy nie pisz, ze glupio zrobili , bo zobaczysz jak oberwiesz:)))od coniektorych:)))nie ode mnie :)))bo ja sie z Toba zgadzam oczywiscie.
a z innej beczki: czy u Was tez pada deszcz dzis???to ciekawe jak wieczorne spotkanie w deszczu sie odbedzie:((((u mni eco prawda nie ma ulicy J.Pawla,ale jest placyk chociaz,ale w deszcz?to jaka swieczka probe wody przetrzyma??? :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Fuka jak dasz ade to napisz mi na priva o suni i ewentualnei o wecie moze warto mnei ostrzec...

Co do prztyjazdu na wystawe to to nie jest pewne na 100%, bo moj TZ moze nei dostac wolnego piatku...ale trzymaj kciuki to sie spotkamy!!!! :lol:

Orsini ja sie "krytyki", oszczerstw itp. nie boje. Jak mam swoje zdanie to go bronię i tyle.

Albertynka...wierze w Boga...jednak Kosciól to czesto dla mnie tylko instytucja, nie zgadzam sie ze zdaniem apropo homoseksualistów, aborcji, eutanazji, sexu po slubie, zero zabezpieczen przed poczeciem itp. Ale nie uwazam, zebym byla przez to goesza! Dla mnie najwazniejsze jest zyc tak zeby sie niczego nie zalowalo i nikomu nie robilo krzywdy!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...