Jump to content
Dogomania

Ratujmy małego szczeniaczka - jutro schron - Sunia w swoim najwspanialszym domku


anovip1

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam potwoerdzenie przyjęcia suni. TYlko musimy transport zorganizować. Będę tutaj miała sunię na oku.

To odpowiedź.

pewnie ze moge pomóc nawet postaram sie pomóc w poszukaniu domu dla pieska tylko bedzie maly problem bo moj tato ma auto w warsztacie a maz pracuje a ja nie mam prawa jazdy wiec bedzie maly problem z odebraniem jej moze pani ma jakis pomysl ale naprawde bardzo chetnie ja przyjme i napewno bedzie miala zapewniona calodobowa opieke pozdrawiam i czekam,podaje pani moj numer 723 476 225 czekam na wiadomosc

Podałam tutaj numer tel. bo moge za moment znów nie być dostępna. Dzwońcie, opłacimy jakoś transport. Dołożę cosik. Niech przyujeżdża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']I jak napisaliście do tych Państwa których namiar podałam. Odpisali?[/quote]
Sądziłam, że napisze Anovip, bardziej w temacie niż ja, ale skoro tak się nie stało (a może stało tylko o tym nie wiemy), a czas goni, zrobiłam to ja. Czekam wobec tego na odpowiedź Państwa. Raz jeszcze dziekuję [B]Gosiu [/B]:loveu: za ten namiar.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][B]Kochani wieści jak najlepsze !!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]:smilecol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [/CENTER]
[B][COLOR=blue]Pani do mnie zadzwoniła, za chwilę mailem puści mi swój adres, pod który musi być niunia dowieziona. Jak już go poznam to podam nazwę miasta na wątku. Pozostanie wobec tego po tej stronie organizacja transportu (tu na wątku i osobno w dziale transportowym).[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Rozmowa z Panią przesympatyczna i rzeczowa. :lol: :lol: :lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Ktoś musi podjąć się pomocy w zorganizowaniu tego transportu. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Tej osobie podam pełen adres Państwa.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Już mam adres i trasę: Łódź - Bolechowo -Osiedle [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][COLOR=black]d[/COLOR][COLOR=black]ystans =[/COLOR] [COLOR=#000000]216,7 km [/COLOR]Pomocy!!!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Anovip, zmień tytuł na pomoc transportową!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga'](...) TYlko co z sunią. Czy nie za późno. Bo mało wieści mamy.[/quote]
Pani mi podziękowała za telefon. Sunia wciąż jest, spokojna, miła, cichutka, chodząca za panią krok w krok. Błagałam, by pani wytrwała jeszcze moment, bo jest już dom tylko dochodzi kwestia transportu.
Pani odetchnęła z ulgą.
Uff........................to uff........jest już moje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Pani mi podziękowała za telefon. Sunia wciąż jest, spokojna, miła, cichutka, chodząca za panią krok w krok. Błagałam, by pani wytrwała jeszcze moment, bo jest już dom tylko dochodzi kwestia transportu.
Pani odetchnęła z ulgą.
Uff........................to uff........jest już moje.[/quote]

Ale szybka akcja :lol:

brawo :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Na transporcie jest tak:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/pilnie-poszukiwany-transport-lodz-poznan-dla-malej-sunieczki-133942/#post11993663[/URL][/quote]


[SIZE=4]Szczury :cool3: króliki :cool3:koty :cool3:transportu nie ma?? majqa szukałaś?[/SIZE]:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze takie rozwiązanie hmmm o ile powierzyc psa obcej osobie i jesli zechce
pewnie do tego transporter bylby potrzebny

[B][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-przejazdy-WOLNE-2-MIEJSCA-z-WARSZAWY-DO-POZNANIA-22-03-09-W0QQAdIdZ114733879"]WOLNE 2 MIEJSCA z WARSZAWY DO POZNANIA 22,03,09 [/URL] [/B]
[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-przejazdy-WOLNE-2-MIEJSCA-z-WARSZAWY-DO-POZNANIA-22-03-09-W0QQAdIdZ114733879"][IMG]http://pic.classistatic.com/image/pics/classifieds/pl-PL/image_placeholder_gt1.gif[/IMG][/URL] W niedzielę około południa jadę z WARSZAWY DO POZNANIA (22,03,09). Mam dwa wolne miejsca, zabiorę osoby lub przesyłkę. Mozliwy dowóz na wskazany adres. Udział w kosztach przejazdu 40zł -osoba. Proszę ...

na Gumtree Warszawa
tylko ze jeszcze do warszawy z Lodzi, ale to juz chyba latwiej

jesli gardlowa sytuacja

Link to comment
Share on other sites

Ja juz dogadałam z TX-z-em że do Bolechowa pojedzie, jak sunieczka dotrze do nas.
Może za zwrot kosztów ktoś pojedzie. Pati-c oferowała transport za zwrot kosztów. Na tej trasie też chyba. Jak się skrzykniemy, to na paliwo zbierzemy.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/oferuje-transport-131533/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga'](...) Może za zwrot kosztów ktoś pojedzie. Pati-c oferowała transport za zwrot kosztów. Na tej trasie też chyba. Jak się skrzykniemy, to na paliwo zbierzemy.[/quote]
Niezbędna jest zmiana tytułu!!! Miałam smsa od oczekującego domku, że nie mogą się doczekać, kiedy sunia przyjedzie i czy coś już wiem. :roll:
Zaraz napiszę do Pati-c.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=red][B]Niestety, sunia z obecnego domu musi zniknąć !!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=red][B]NATYCHMIAST !!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=2][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=red][B]Nie ma zmiłuj się :shake:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=#ff0000]ŁÓDŹ - POZNAŃ[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...