Jump to content
Dogomania

Oboz agility Heroltice 27.7 - 2.8. 2009


sava

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][B]Letni ob[/B][B]óz agility 27.7. – 2.8. 2009[/B][/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Miejsce[/B] [SIZE=3]: ośrodek Brněnka w Herolticích u Tišnova[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Zakwaterowanie[/B][SIZE=3] : w domkach drewnianych[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Wyposażenie domków[/B][SIZE=3] : stolik z krzesełkami, światło, w niektórych domkach jest gniazdko, łazienki i toalety wspólne w budynku.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Wyżywieni[/B][SIZE=3][B]e[/B] : pełne wyżywienie, kawa , herbata i napoje do każdego dania.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Urządzenia sportowe[/B][SIZE=3] : kręgle, stoły do tenisa stołowego.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Program[/B][SIZE=3] : zajęcia 2x dziennie[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Obozówki – zawody na końcu obozu – obowiązkowo dobrowolne dla wszystkich [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]uczestników.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][B]Instruktorzy[/B][SIZE=3] : Adriana Slezáková, Kateřina Džumanová[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Obóz jest przeznaczony dla początkujących, średnio zaawansowanych, zawodników i grup uczestniczących w zawodach powyżej 15 roku życia.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na obóz należy obowiązkowo zabrać : książeczkę zdrowia z zaznaczonymi szczepieniami [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]przeciwko wściekliźnie i innymi powszechnie stosowanymi szczepieniami.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Sprzęt szkoleniowy – smycz ( nie flexi, ani długa czy ciężka) , obroża, zabawki, miska, karma.[/FONT][/SIZE]

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Przewodnik jest odpowiedzialny za szkody wyrządzone psem![/FONT][/SIZE][/B]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Przyjazd na obóz w niedzielę 26.7.2009w godzinach popołudniowych, zającia rozpoczynamy w poniedziałek 27.7. rano i kończymy 1.8. zawodami obozowymi.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wyjeżdżamy w niedzielę 2.8.2008 po obiedzie.[/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][B]Cena obozu[/B][SIZE=3] :[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Uczestnik z psem : 4300 CZK[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Następny ćwiczący pies 1000 CZK[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pies niećwiczący 250 CZK[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Osoba niećwicząca 2800 CZK[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Uczestnik nieletni z psem( poniżej 15 roku życia ) 3800 CZK[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziecko poniżej 6 roku BEZ OPŁATY[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Cena obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie, zajęcia i zawody obozowe dla ćwiczących osób.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman]Bezzwrotna zaliczka przy nieobecności na obozie wynosi 2800 CZK[/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zgłoszenia należy wysylać mailem albo pocztą, oplata jest konieczna do 14.6.2009[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]przez Western Union.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Adres : Kateřina Džumanová[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na Polanech 2/42[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]736 01 Havířov Životice[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czechy[/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tel. 00420 774 147 160[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]E mail : [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewelina & Hera']Ja się zastanawiam nad problemami językowymi tzn. czy będę w stanie zrozumieć co mówi instruktor...:razz:[/quote]

Jestes w stanie zrozumieć. Byłam tam na obozie w zeszłym roku i było super. Obydwie dziewczyny bardzo starają się tak mówić, żebyśmy my dobrze je rozumieli :)
Jeżdżę tez do nich na intensywne treningi weekendowe i nigdy nie miałam problemu ze zrozumieniem tego, co dziewczyny mówią :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oboz jest polaczony z obozem socjalizacyjnym, wiec mile sa widziani tez ludzie nie cwiczacy agility.
Druga grupa bedzie probowac roznych dyscyplin - oprocz podstawowego posluszenstwa tez handling, military, ratownictwo wodne ( jesli warunki na to pozwola )
Ten oboz jest bardziej wypoczynkowy niz agility - cwiczymy do piatku ale jest mozliwosc przedluzenia pobytu do niedzieli.
[URL="http://www.aldora.estranky.cz/clanky/novinky/letni-tabor-s*****"]OBOZ HEROLTICE[/URL]

[IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u80/sava_bucket/DSC_3710.jpg[/IMG]
[IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u80/sava_bucket/P1050333.jpg[/IMG]
[IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u80/sava_bucket/P1020407-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy ktoś jeszcze jedzie?
ja jestem zapisana na ten do Horni suchej ale obawiam się, że będzie problem z wyzywieniem. Pisałam do Katki i nie wiadomo czy stołówka będzie wtedy czynna... Zastanawiam się czy się nie przepisać do Heroltic ale wtedy pojawia sie problem z dojazdem, mimo ze mam chyba najbliżej z Was wszystkich nikt nie będzie chciał/mógł mnie zawieść... Może ma ktoś jakieś duże auto i zabrał nas z Cieszyna? Wiem, że jeszcze dużo czasu ale musze sie zdecydować do końca maja...

Link to comment
Share on other sites

Z jedzeniem spoko... Zawsze ktoś w porze obiadowej wybierał się do Tesco.. Chyba ze dwa razy zamawialiśmy pizzę na plac... Czasem robiliśmy wspólne wypady na obiad, nad jezioro .... Jakoś nie było problemu, zawsze się znajdzie ktoś z samochodem... Sklep spożywczy też*jest w Horni... Zresztą zakupy też robiliśmy w Tesco. Ale to już sprawa indywidualna... Jeśli ktoś woli mieć już wszystko podane na miejscu,nie martwiąc się to rzeczywiście lepiej wybrać Herliotice.

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Kinia, nie przejmuj sie. Ja nie jestem zmotoryzowana i jakos przezylam nie umierajac z glodu - zawsze obok jest laka, gdzie moja suka raz dorwala zajaca... moze Tobie tez szczescie dopisze, wiec posilek gwarantowany :diabloti:

Hanik, a Ty na ktory oboz sie zglosilas??

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Kinia, to czasem podrzucisz jakies polskie jadło KFC czy McDonalda :razz:
My rowniez bedziemy w Horni, a jakby inaczej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']Kinia, to czasem podrzucisz jakies polskie jadło KFC czy McDonalda :razz:
My rowniez bedziemy w Horni, a jakby inaczej :diabloti:[/QUOTE]

W Cieszynie nie ma ani KFC, ani McDonalda:diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A wybiera się ktoś z was na zawody o Puchar Polski w Zabrzu??? Akurat są 4 i 5 lipca. Dzień przed obozem... My skorzystamy... Nawet nam pasuje taki przystanek w drodze do Czech :lol:

Wczoraj i przedwczoraj debiutowaliśmy w Bydgoszczy w jedynkach, i jakimś cudem udalo nam się zdobyć lapkę*do A2 :evil_lol:. A w openach same detki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']A wybiera się ktoś z was na zawody o Puchar Polski w Zabrzu??? Akurat są 4 i 5 lipca. Dzień przed obozem... My skorzystamy... Nawet nam pasuje taki przystanek w drodze do Czech :lol:

Wczoraj i przedwczoraj debiutowaliśmy w Bydgoszczy w jedynkach, i jakimś cudem udalo nam się zdobyć lapkę*do A2 :evil_lol:. A w openach same detki :eviltong:[/QUOTE]

Ja bardzo chcę się wybrać chociaż na jeden dzień ale pewnie skończy sie tak jak z wyjazdem na DCDC do Chorzowa, czyli nikt nas nie zawiezie, a mnie samą nie puszczą:roll: Ale zobaczymy;)

GRATULUJĘ tej łapki!


Ja powoli zaczynam się zastanawiać co zabrać na obóz, w końcu to nasz pierwszy. Kupiłam klatke, szukam namiotu i jeszcze paszport musze psu wyrobić:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']My się wybieramy na te zawody, ale na obóz już nie ;) Życzymy miłej zabawy na obozach.
Kinia, ja na zeszłoroczny obóz zapomniałam grzebienia:cool3:[/QUOTE]
Ja pewnie zapomnę czegoś w stylu butów... Ja mam o tyle lepiej, że jak zapomne czegoś ważnego to ktoś mi to dowiezie:lol:
Kupiłam jeszcze akumulatorki do aparatu żebym mogła filmy nagrywać;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...