Jump to content
Dogomania

"Karuzela z psem"


revii

Recommended Posts

"Karuzela z psem

Mieszkanka Poznania kilka tygodni tmu przygarnęła bezdomnego psa. Zrobiło się jej przykro, że szwenda się głodne. Kobieta wzięła go do domu,zrobiła badania i go zaszczepiła, a potem poszła do magistratu żeby go zarejestrować. Dowiedziała się, że musi poczekać około 1,5 mies. do czasu, kiedy ruszy czipowanie psów. W międzyczasie dostała już jeden mandat od straży miejskiej, za to, że ma psa bez rejestracji.
www.polskagloswielkopolski.pl"

Źródło: Polska Dziennik Bałtycki

Fajnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Firstalka']Jak fajnie!? O_o Że dostała psa za to że nie chcą psa za chipować?[/quote]

Pewnie chodziło o to że fajnie nie fajnie... często używam fajnie w tym kontekscie :evil_lol:

A co do sprawy to ja bym poszła narobić rabanu i się odwoływać :roll:
bo to z deka chore jest :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Pewnie chodziło o to że fajnie nie fajnie... często używam fajnie w tym kontekscie :evil_lol:[/quote]
Dokładnie :lol:

Czy w Poznaniu straż miejska zaczepia właścicieli psów i pyta czy są zarejestrowane? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='revii']Czy w Poznaniu straż miejska zaczepia właścicieli psów i pyta czy są zarejestrowane? :roll:[/quote]

Byłam kilka razy w Pozku z psem (jeszcze w zeszłym roku) i chodziłyśmy po starym mieście i ogólnie centrum ale nikt nas nie zaczepił :roll:
Ja jestem ciekawa tylko czy jeśli przyjade z psem do Poznania teraz po tym zaczipowaniu (mieszkam ok 50 km od Poznania i w moim mieście nie ma czipów) będą się jakoś czapiać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...