Jump to content
Dogomania

~ Ma domek :) mały rudy Tinek, radosny psiak


Recommended Posts

32 minuty temu, zachary napisał:

Ten nowy rezydent gminnego spa dla piesków....nie wygląda na fotkach na zaniedbanego... Malgos, może malutek polazl na suczki i .... może ktoś go będzie szukał?.... Eeeee....tak sobie myślę, że właściciele go szukają....naiwna jestem...

Może i tak jest, ale na wsi raczej nie szuka się zaginionego psa, tylko bierze się kolejnego. A Malagos zawsze swoje "znaleziska" ogłasza. 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Poker napisał:

A ja niestety oprócz fajnego psiutka zauważyłam ,że micha na wodę jest pusta. Oczywiście ta uwaga nie jest do malagosów.

A nie! Miseczka z wodą to ten pierwszy blaszany garneczek, nalałam mu świeżutkiej wody, bo psiatko zdążyło wykopać dziurę w ziemi i zasypało sobie poidełko. Druga micha, ta brytfanna, jest gminna, i karma z Lidla, a miska, z której psiak je, to nasze gotowane mięsko z ryżem.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zachary napisał:

Ten nowy rezydent gminnego spa dla piesków....nie wygląda na fotkach na zaniedbanego... Malgos, może malutek polazl na suczki i .... może ktoś go będzie szukał?.... Eeeee....tak sobie myślę, że właściciele go szukają....naiwna jestem...

Dam dziś zdjęcie do gminy, niech umieszczą na swoich stronach. Zawsze jest jakiś 1 procent szansy, ze ktoś go szuka...

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, wawer napisał:

Ten nowy bardzo podobny do mojego Pikusia... i innych jemu podobnych ;).

Taki sam typ, żeby nie powiedzieć: rasa. Nowy jest przeuroczy, lgnie do człowiek, podaje łapkę, uśmiecha się cudownym pyszczkiem... Nie chcę, żeby trafił do budy, nie...........

20180415_163825_resized.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, malagos napisał:

Taki sam typ, żeby nie powiedzieć: rasa. Nowy jest przeuroczy, lgnie do człowiek, podaje łapkę, uśmiecha się cudownym pyszczkiem... Nie chcę, żeby trafił do budy, nie...........

No, do budy to ta "rasa" mało się nadaje. Na siłę, to i mrówkę pewnie by uwiązał, ale te "Pikusie grójeckie mazowieckie", jak ja je nazywam, to psy-podróżnicy, biegające, tropiące i raczej ucieczkowe. Muszą mieć swobodę biegania nawet po mniejszej przestrzeni, inaczej chyba szybko więdną :(. Tak mi się wydaje. Uwiązać takiego Pikusia czy Karusia to po prostu sadyzm.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2018 o 09:25, wawer napisał:

No, do budy to ta "rasa" mało się nadaje. Na siłę, to i mrówkę pewnie by uwiązał, ale te "Pikusie grójeckie mazowieckie", jak ja je nazywam, to psy-podróżnicy, biegające, tropiące i raczej ucieczkowe. Muszą mieć swobodę biegania nawet po mniejszej przestrzeni, inaczej chyba szybko więdną :(. Tak mi się wydaje. Uwiązać takiego Pikusia czy Karusia to po prostu sadyzm.

Często na wsi  te Pukusie biegają luzem, nie są na łańcuchach, ale do domku mało kto wpuści.

Psiaka zabraliśmy dziś blizej nas, do naszego kojca, i szukamy mu domku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...