Jump to content
Dogomania

KAJA WRACA DO SCHRONU ! DS JEJ NIE CHCE !


MALWA

Recommended Posts

19 minut temu, Usiata napisał:

Anula, jeśli można to ja bym zaproponowała większą wstrzemięźliwość w publicznym wyrażaniu opinii, zwłaszcza jeśli samemu nie było się w hotelu, nie widziało warunków, a jedynie powtarza się czyjeś opinie, nie weryfikując ich w żaden sposób.

Podam jeden przykład - była na Dogo i na FB (bo jakoś ostatnio jej  tutaj nie widać) osoba, która bardzo, bardzo duuuużo pisała o hoteliku, powtarzając za taką, jedną swoją koleżanką. Ta osoba w grudniu 2017, po przeszło dwóch latach sprawy sądowej,  otrzymała wyrok Sądu w I instancji za pomówienia hotelu. Wyrok jest korzystny dla hotelu, ale jeszcze nie jest prawomocny i tylko dlatego nie został zamieszczony na Dogo. Niestety,  jeszcze chwilę trzeba poczekać...

Anula, w Twoim wczorajszym wpisie widzę ewidentną nieprawdę, np. że Maksio był cały czas przetrzymywany w kenelu - jestem ciekawa jaki TY masz na to dowód? Inna kwestia, to, że Maksio po zabraniu do nowego hotelu żył jeszcze dwa lata, gdy faktycznie było to osiem miesięcy.

Napiszę ci tylko tyle dziewczyno, naprawdę nie warto powtarzać po kimś, zwłaszcza publicznie, niesprawdzonych i niezweryfikowanych osobiście informacji.

 

Ja nie powtarzam opinii jakiejś osoby z dogo tylko fakty są na FB.W hotelu nie byłam bo nie widziałam potrzeby(Maksik był pod opieką dorcia2,nie był przeze mnie umieszczany).Natomiast jeżeli chodzi o Maksia przetrzymywanego w kenelu to potwierdzają zdjęcia z niezapowiedzianej wizyty AgiG.

A za mój wpis przepraszam,faktycznie Maksik przebywał w innym hoteliku 8 miesięcy.Nie wiem skąd mi się wzięły dwa lata.Teraz odnalazłam wątek Maksia.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Ja nie powtarzam opinii jakiejś osoby z dogo tylko fakty są na FB.W hotelu nie byłam bo nie widziałam potrzeby(Maksik był pod opieką dorcia2).Natomiast jeżeli chodzi o Maksia przetrzymywanego w kenelu to potwierdzają zdjęcia z niezapowiedzianej wizyty AgiG.

A za mój wpis przepraszam,faktycznie Maksik przebywał w innym hoteliku 8 miesięcy.Nie wiem skąd mi się wzięły dwa lata.Teraz odnalazłam wątek Maksia.

To dobrze, że znalazłaś wątek Maksia. Na tym wątku są zdjęcia Maksia jeszcze z tego hotelu, obejrzyj je, a zobaczysz Maksia nie w kenelu więc trudno jest w oparciu o relację jednej osoby twierdzić, że coś miało miejsce cały czas, prawda?

Co do "faktów" na FB mam swoje zdanie, a powiem tylko, że  te fakty także były przedstawiane w sądzie. Wiem jedno, warto publicznie, w Internecie, mówić o tym, co się widziało na własne oczy lub o sytuacjach , których było się świadkiem.

Miłego dnia :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

tak zachwalcie ten hotel, ze super, ze wasze psy już tam zdążyły być

a on przecież istnieje dopiero od stycznia - dokłądnie od  3 stycznia 2018

17 godzin temu, elik napisał:

(...) Suczka pojedzie do hoteliku pod Wieliczką. Taki hotelik istnieje.

5aa6997ce9d0e_hotelSosin.thumb.png.c2542dab71f4108448e25a24d7bc5be7.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi przykro ,że znowu na wątku zamiast wspólnych działań jest kwas. W kwestii historii opisywanych na FB i na dogo toczy się sprawa sądowa i nie nam roztrzygać.

Ja znam od lat hotelik, miałam i mam nadal tam psy . Nigy nie umieściłabym żadnego stworzenia w miejscu do którego nie mam bezwzględnego zaufania.

Bywam tam co najmniej raz w miesiącu i wiem jak się mają i mieszkają pieski. 

Niestety w zaistniałej sytuacji hotelik odmówił przyjęcia Kajuni co doskonale rozumiem.

Obdzwoniłam kogo się da ale żaden szanujący się dt nie chce mieć do czynienia z aferami.

Nie mam  ratunku dla Kajuni, powiadomię tę kobietę ,że niestety suni nie mogę zabrac.

Myślę, że w schroniskowym boksie będzie "szczęśliwsza" i bardziej zadbana niż w domowym hoteliku.... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Anula napisał:

Poker co masz na myśli w słowie "szkoda".

Ja chciałam tylko uzmysłowić ludziom,jak mają pomóc Kai to z głową z rozsądkiem a nie pakować psa byle gdzie za pieniądze bo przecież są zbierane,nawet gdyby były nie zbierane,to nie ma znaczenia.

Widzisz Anula, dla mnie ma znaczenie gdzie będzie pies bez względu na to czy są zbierane pieniądze czy nie.Za darmo też nie dałabym psów do złych warunków.

A przez słowo "szkoda" mam na myśli ,że co jakiś czas na dogo robi się jatka. Chyba nagromadzone emocje kipią. Dużo można wyrazić nie urażając nikogo.

Na FB  są wyrażane opinie przez kogoś, często nieznane osoby.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Widzisz Anula, dla mnie ma znaczenie gdzie będzie pies bez względu na to czy są zbierane pieniądze czy nie.Za darmo też nie dałabym psów do złych warunków.

A przez słowo "szkoda" mam na myśli ,że co jakiś czas na dogo robi się jatka. Chyba nagromadzone emocje kipią. Dużo można wyrazić nie urażając nikogo.

Święte słowa. Ja też nie dałabym żadnego psa do złych warunków/ Wspomniany hotelik znam doskonale.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ewu napisał:

Strasznie mi przykro ,że znowu na wątku zamiast wspólnych działań jest kwas. W kwestii historii opisywanych na FB i na dogo toczy się sprawa sądowa i nie nam roztrzygać.

Ja znam od lat hotelik, miałam i mam nadal tam psy . Nigy nie umieściłabym żadnego stworzenia w miejscu do którego nie mam bezwzględnego zaufania.

Bywam tam co najmniej raz w miesiącu i wiem jak się mają i mieszkają pieski. 

Niestety w zaistniałej sytuacji hotelik odmówił przyjęcia Kajuni co doskonale rozumiem.

Obdzwoniłam kogo się da ale żaden szanujący się dt nie chce mieć do czynienia z aferami.

Nie mam  ratunku dla Kajuni, powiadomię tę kobietę ,że niestety suni nie mogę zabrac.

Myślę, że w schroniskowym boksie będzie "szczęśliwsza" i bardziej zadbana niż w domowym hoteliku.... 

... Basiu< Nieeee! nie rób tego!!!!!!   dzwonię do Ciebie!... tylko się muszę uspokoić !!!!!!!!!!!!!!!! ryczę jak ta głupia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie uda nam się pogadać>> adlaczego Kaja ma płacić za jakieś nieporozumienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????? 

Link to comment
Share on other sites

ona jest w typie labradora, może odrobinę, może  ktos od labradorów by ja wziął

 

po co robicie takie tajemnice z tym hotelem?

pani Aneta prowadzi dalej hotel, ale na wpis do CEDG swojej córki? przecież to działalność gospodarcza jest po prostu, żyje z tego/zarabia na tym że hoteluje psy

lepsze schronisko niestety niz taki tajemniczy hotel, co do którego nie wolno żadnego pytania   zadać

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

dla mnie jak Poker mówi że coś jest białe, to jej wierzę

ale dlaczego nie możecie napisać normalnie jaka jest sytuacja tego hotelu? to nowy hotel - istnieje od stycznia tego roku, ale wszyscy go zachwalający piszą, że go znają od dawna

no to dlaczego ma prawnie zamieszane tak? to nie zarzut, pytam po prostu

 

i dlaczego hotel się wystraszył tych pytań na wątku? pytania to raczej normalna sprawa, jak ktoś ma działalność gospodarczą

google wyrzuca, że ta pani kamila, co prowadzi hotel formalnie jest z wykształceniem fryzjerem, ale może gdzieś jest dokładna informacja o tym hotelu? ma swoja stronę www?

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, seramarias napisał:

Pytasz gdzie widzę złość, otóż w powyższych postach. Nie neguję Twojej pomocy na rzecz zwierząt, Twojej wiedzy, doświadczenia.  Nie rozumiem poprostu czemu nie można wprost wypowiadać swojej opini na temat tego hoteliku i zadawać pytań oczekując jasnych odpowiedzi skoro ten konkretny pies ma tam trafić, a są osoby mające uwagi do jakości opieki i mają osobiste złe doświadczenia jak Anula. Myślałam, że wątki pomocowe mają łączyć, a nie dzielić...

Przypuszczam, że gdy ktoś kto doznał tylu znieważeń, poniżeń, wyzwisk i oskarżeń o potworne działania, co ja doznałam, od osób mających wielki udział w wyrażaniu złej opinii o  tym hotelu, zareagowałby znacznie bardziej emocjonalnie. 

Patmol, która nigdy nie była na wątkach psów, w pomoc których się angażuję, nie zaproszona na ten wątek (od kogo się o nim dowiedziała), zjawia się wkrótce po jego założeniu i od razu sieje zamęt, bo coś tam przeczytała na fb/dogo ?  Sprawdza wpis w KRSie snując czarne scenariusze, rzucając oskarżenia bez pokrycia, wzbudzając niepokój i wątpliwości zaproszonych, obecnych na wątku osób:

Cytat

jak mogliście sprawdzić hotel, który nie istnieje od grudnia 2017?

teraz na czarno sa tam hotelowane psy? dlaczego?

Bardzo przypomina mi to sposoby działania pewnej grupy osób.

Tłumaczenie i wyjaśnianie nigdy nie przemawiało do nich, bo nie o prawdę im chodzi, dlatego powyższe pytania pozostały i pozostaną bez odpowiedzi. Zwłaszcza, że to nie tyle pytania, co oskarżenia.

Link to comment
Share on other sites

a ten watek był jakoś zamknięty? teraz na watki na dogo trzeba dostawać zaproszenia? żadnego tajnego kodu nie było -wielkimi wołami prośba o wspomożenie psa

i akurat weszłam na dogo, i akurat lubię to imię psa, i akurat zastanawiałam się czy sie nie dołozyć

ale się nie dołożę, bo mi się watek nie podoba - bo chamsko odpowiadacie na zwykłe pytania

 

jestem pojedyncza w każdym razie, nie jestem grupą -ale naprawdę mnie tym wpisem o grupie osóc, która tez zadawała podobne pytania zaciekawiłaś

 

a co ma do tego KRS? KRS nie sprawdzałam, tam się spółki rejestruje, stowarzyszenia

na KRS tez jest wpis  jakiś tego hotelu?

oskarżenie o co?   czujesz sie winna ?, bo tak dośc dziwnie reagujesz

 ok -łapię, ze ten hotel jest tajemniczy, nikt nie ma prawa wiedzieć, nikt nie ma prawa pytać, ścisłe tajne i poufne -ok, 

na żadne pytania nie odpowiadacie, tylko kasę zbieracie, od tych co lubią tajemnice

 

możesz mnie zignorować przecież, wtedy nie będziesz mnie widzieć

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Ja nie powtarzam opinii jakiejś osoby z dogo tylko fakty są na FB.W hotelu nie byłam bo nie widziałam potrzeby(Maksik był pod opieką dorcia2,nie był przeze mnie umieszczany).Natomiast jeżeli chodzi o Maksia przetrzymywanego w kenelu to potwierdzają zdjęcia z niezapowiedzianej wizyty AgiG.

. . .

Anula, przykro mi, że muszę sprostować Twoje wypowiedzi, ale:

-  na jakiej podstawie twierdzisz, że to co napisano na fb, to są fakty, skoro jak przyznajesz, w hotelu nie byłaś ?

-  piszesz, jak osoba, która zrobiła zdjęcie Maksia będąc w hotelu w sobotę o 8 rano, podczas sprzątania. To prawda, że Maksiu był wówczas w kenelu, ale na podstawie tej wizyty i tego zdjęcia można stwierdzić jedynie, że w tym czasie był kenelu. Twierdzenie, że był stale przetrzymywane w kenelu jest nadużyciem. Poza tym klatki kenelowe są uznane przez szkoleniowców, behawiorystów do różnych celów, a zrobiono z tego zarzut przez wielkie Z.

 

2 godziny temu, Anula napisał:

. . .

A za mój wpis przepraszam,faktycznie Maksik przebywał w innym hoteliku 8 miesięcy.Nie wiem skąd mi się wzięły dwa lata.Teraz odnalazłam wątek Maksia.

No widzisz, gdyby Usiata nie sprostowała, to znów ktoś, kiedyś twierdziłby, że Maksiu żył jeszcze długo.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałam z ewu.

Sunia trafi do schronu, bo kobieta na prośbę ewu o przetrzymanie suni jeszcze kila dni do czasu znalezienia nowego lokum, nie wyraziła zgody. Powiedziała, że zamierzała sunie odwieźć do schronu w sobotę, ale zgodziła się przetrzymać ją tylko do wtorku i ani jednego dnia dłużej.

No cóż według co poniektórych schron jest lepszy od tego hotelu.

Od kogo ja już to słyszałam???

Link to comment
Share on other sites

Ojj, nieprzyjemnie na wątku się zrobiło :( Z obu stron. Bardzo, bardzo przykre.

Czy sunia ma jeszcze jakieś zdjęcia? Na szybko zrobię jej ogłoszenia... może zdarzy się cud... i znajdzie dom...? ewu, wyślij mi koniecznie informacje o Kai i zdjęcia na maila, jak masz chwilkę.
 

Link to comment
Share on other sites

elik, Patmol była na dogo jak jeszcze Ciebie nie znałam. Nie było jej długo na dogo i ja  pośrednio sprowadziłam ją z powrotem , bo została poproszona o wizytę PA w  swoim mieście. Nie widzę powodu do takiego ataku na nią. Jesteś zbyt podejrzliwa . Na wątki ma prawo wchodzić każdy i pytać też.

Nie ma sensu wymieniać zasług kto i ile robi dla psów. Każdy robi ile może. Ważne ,żeby z serca.

Jeszcze raz podkreślam , nie znam makili, jej córki , ani hotelu. Opieram się na opinii ewu , do której mam zaufanie. Nie będę czytać wywodów na temat spraw sądowych , itd. Szkoda czasu.

Niepotrzebne są wybuchy emocji jak wulkanów.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem podejrzliwa. Wyciągam wnioski.  Czy masz pewność, że niewłaściwe ?

Każdy ma prawo wejść na watek i pytać, owszem, ale czy Ty to uważasz za pytania ? Bo dla mnie są to bezpodstawne zarzuty i dla mnie to właśnie jest napaść.

Cytat

jak mogliście sprawdzić hotel, który nie istnieje od grudnia 2017?

teraz na czarno sa tam hotelowane psy? dlaczego?

Wybacz Poker, ale piszesz, żeby nie wymieniać zasług, ale Patamol zasługi wymieniasz. Ja swoich nie wymieniałam, bo i za zasługi tego co robię, nie mam. 

 

Piszesz:

Cytat

Nie będę czytać wywodów na temat spraw sądowych , itd. Szkoda czasu.

Ale wyroki dotyczą spraw,  które miały wpływ na ocenę tego hotelu. Anula napisała:

Cytat

Takich miejsc nie wspieram i jestem przeciwna umieszczaniu tam psiaków!

Wobec tego co się stało, nie  ma to już żadnego znaczenia więc faktycznie szkoda czasu na dalsze dywagacje.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co - wystarczyło napisać od razu , że ewu zna ten hotelik i nie raz tam była a ,,afera'' związana z hotelem to pomówienia następujących osób .... Myślę , że rozwiało by to wątpliwości.

Wystarczyło grzecznie i krótko odpowiedzieć a nie unikać tematu .

A tak , cóż - biedna Kaja :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, caryca26 napisał:

Wiecie co - wystarczyło napisać od razu , że ewu zna ten hotelik i nie raz tam była a ,,afera'' związana z hotelem to pomówienia następujących osób .... Myślę , że rozwiało by to wątpliwości.

Wystarczyło grzecznie i krótko odpowiedzieć a nie unikać tematu .

A tak , cóż - biedna Kaja :(

Wystarczyłoby ? Czy aby na pewno ?

Takie właśnie oświadczeniu ewu nie zmieniło nastawienia co poniektórych.

Link to comment
Share on other sites

Skontaktowałam się z anecik.Będzie miejsce od soboty u anecik,dwa psiaczki wyjeżdżają do Warszawy.

Koszt to 12zł za dobę wraz z wyżywieniem(pies powyżej 10kg).Obliczyłam średnią,że wychodzi 360zł.Koszt u Makili 300zł.Dokładam 60zł.

MALWA jeżeli przyjmujesz tą propozycję to skontaktuj się jak najszybciej z anecik aby dograć wszystko.Te.507 179 468

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

...
Czy sunia ma jeszcze jakieś zdjęcia? Na szybko zrobię jej ogłoszenia... może zdarzy się cud... i znajdzie dom...? ewu, wyślij mi koniecznie informacje o Kai i zdjęcia na maila, jak masz chwilkę.
 

sunia jest śliczna, jak zrobisz ogłoszenie na olx - wrzuć link to je wyróżnię :) 

edit: dostałam zaproszenie na wątek od Malwy, dlatego tu jestem; lubię wyważone słowa Poker i będę je lajkować, bo się z nimi zgadzam; doceniam pytania Patmol, bo sama nie mam śmiałości ich zadać, a jestem ciekawa odpowiedzi - zanim podejmę decyzję o deklaracji lubię mieć jasność sytuacji; lubię czarne psy :D

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...