Jump to content
Dogomania

KAJA WRACA DO SCHRONU ! DS JEJ NIE CHCE !


MALWA

Recommended Posts

1 minutę temu, MALWA napisał:

 

Makila prowadzi hotelik. To silna, zdeterminowana osoba. Nie poddala sie temu, co jej zgotowano na dogomanii.  Po kolei wygrywa sprawy sądowe. 

A osob, które urzadzily hejt juz tu nie ma.  

Watek dotyczy psa i tylko tym bedziemy sie tu zajmowac. 

Kaja trafi dzisiaj do Pani Anety.  Hotelik sprawdzony, psiolubny. Polecany przez wielu dogomaniakow i nie tylko. 

W tym hoteliku przez miesiac byla moja suczka. To dzieki Pani Anecie zyje moja Tosia.

 

Każdy ma mieć prawo wyrobione zdanie o danym hoteliku.Zmykam i już nie będę zaśmiecać tego wątku.

Zostałam zaproszona na wątek i wypowiedziałam się w tym temacie.Więcej postów nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Witaj przepiekna iskiereczko

 witaj Ciociu Malwo

sciskam ogromnie za wszystko najlepsze

 dla bieduni

,,wlascicielke ,, .... ech .....

 trzeba koniecznie na czarne kwiateczki

 o niechaj jej los w ten sam sposob odplaci ...

 

44 minuty temu, Nadziejka napisał:

zapraszam sercem na malunki

 filmy od naszej Wiosny

 i troszke fantuskow Nadziejkowych

lada moment bedzie czynny

 

Witaj Nadzejko u labkowej dziewczynki  !

Dziękuję pięknie za bazarek !

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mi doniesiono, ze zaproszenie wysłałam wielokrotnie do tej samej osoby.  Zrobilam to omyłkowo. Jedna osoba mi to zgłosiła, ale pewnie inni dostali podobnie. 

Za mój błąd przepraszam. Jeszcze muszę  się tu dużo nauczyć. 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, MALWA napisał:

Elik - dziękuję, ze zgodziłas się być Skarbnikiem suczki. 

Razem można wiecej !

Też tak uważam :)

Zaraz podeślę Ci nr konta Kajuni i będę Cię prosiła o rozsyłanie go zainteresowanym osobom.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anica napisał:

Hej! jestem i ja przybiegłam na zaproszenie, Dziękuję na razie ,nie mogę nic obiecać ale może .. jakiś bazarek z Elunią byśmy przygotowały?   na pewno ,zostaję z Wami :)

Dziękuję, ze tu jesteś !

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, anica napisał:

Hej! jestem i ja przybiegłam na zaproszenie, Dziękuję na razie ,nie mogę nic obiecać ale może .. jakiś bazarek z Elunią byśmy przygotowały?   na pewno ,zostaję z Wami :)

Aniu, z całą przyjemnością :)

Zacznę przygotowywać bazarek z tych fantów, które nie znalazły nabywców na poprzednich bazarkach, a w międzyczasie przygotujemy nowe fanty :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

Aniu, z całą przyjemnością :)

Zacznę przygotowywać bazarek z tych fantów, które nie znalazły nabywców na poprzednich bazarkach, a w międzyczasie przygotujemy nowe fanty :)

Dziękuję Wam za to, ze jesteście tu ze mną !

Link to comment
Share on other sites

Mam informację od ewu, że Kaja trafi d Pani Anety jutro.

Zmienił się plan działania, bowiem dzisiaj trzeba było na cito zabrać trzy duże psy ze schroniska.

Basia ustaliła z obecnym DS, że jutro jedzie po Kaję, odbiera od kobiety i zawodzi do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

a gdzieś na dogo/ na FB  jest wyjaśnienie w sprawie tych  zarzutów wobec hotelu U Leona, bo one brzmią całkiem poważnie 

ile tam jest teraz psów?  nie byłoby jednak bezpieczniej wybrać dla psa hotelu, który nie jest kontrowersyjny?

daj może linki do tych wygranych spraw sądowych, oczyszczających z zarzutów, bo napisałaś wyżej że są wygrane sprawy sądowe lub daj po prostu chociaż sygnatury wyroków - i sprawa będzie jaśniejsza

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Hotel u Leona jest wykreślony z ewidencji działalności gospodarczej z dniem 15 grudnia 2017r, https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/Ceidg.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=256d4f86-b42b-4c93-9a42-35a51028bbce

czyli nie ma już tego Hotelu, nie ma takiej działalności

 

na takim samym numerze nipu i regonu, to samo imie i nazwisko, jest całkiem inna działalność gospodarcza  https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/Ceidg.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=918fd5e8-bd22-41a5-83bd-a55044c9b106

nawet adres sie  zgadza/ dopisałam że adres sie zgadza

 

AS-KLIMA Aneta Sosin
 
Adres głównego miejsca wykonywania działalności
woj. MAŁOPOLSKIE, pow. wielicki, gm. Wieliczka, miejsc. Węgrzce Wielkie, nr 206, 32-002, poczta Węgrzce Wielkie
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności
-
Adres do doręczeń
woj. MAŁOPOLSKIE, pow. wielicki, gm. Wieliczka, miejsc. Węgrzce Wielkie, nr 206, 32-002, poczta Węgrzce Wielkie
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw
Polska

Dane dodatkowe

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej
2017-12-18
 
-
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD)
43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnyc
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patmol napisał:

jak mogliście sprawdzić hotel, który nie istnieje od grudnia 2017?

teraz na czarno sa tam hotelowane psy? dlaczego?

Czemu siejesz panikę na wątku ? Masz w tym jakiś cel ? Suczka pojedzie do hoteliku pod Wieliczką. Taki hotelik istnieje.

5aa6997ce9d0e_hotelSosin.thumb.png.c2542dab71f4108448e25a24d7bc5be7.png

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

 

Makila prowadzi hotelik. To silna, zdeterminowana osoba. Nie poddala sie temu, co jej zgotowano na dogomanii.  Po kolei wygrywa sprawy sądowe. 

A osob, które urzadzily hejt juz tu nie ma.  

Watek dotyczy psa i tylko tym bedziemy sie tu zajmowac. 

Kaja trafi dzisiaj do Pani Anety.  Hotelik sprawdzony, psiolubny. Polecany przez wielu dogomaniakow i nie tylko. 

W tym hoteliku przez miesiac byla moja suczka. To dzieki Pani Anecie zyje moja Tosia.

 

 

3 godziny temu, MALWA napisał:

Mam informację od ewu, że Kaja trafi d Pani Anety jutro.

Zmienił się plan działania, bowiem dzisiaj trzeba było na cito zabrać trzy duże psy ze schroniska.

Basia ustaliła z obecnym DS, że jutro jedzie po Kaję, odbiera od kobiety i zawodzi do hoteliku.

 

Chciałam sprostować podane przez siebie informacje:

Pani Aneta, która tu na dogomanii występowała pod nickiem Makila nie prowadzi już hoteliku.

Co do spraw sądowych, o których pisałam, że są wygrane - wprowadzono mnie w błąd.  Sprawy nadal się toczą. Bliżej nie mam o nich wiedzy, bowiem nie dotyczą one ani mnie ani psa, którego staramy się tu ratować.

Kaja trafi do hoteliku jutro. Zawozi ja tam ewu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...