Jump to content
Dogomania

KAJA WRACA DO SCHRONU ! DS JEJ NIE CHCE !


MALWA

Recommended Posts

 

Witam  Kochani !

 

 

Sprawa dotyczy suczki o imieniu Kaja.

 

Kaja ma około półtora roku. Jest młoda, śliczna, taka czarnulka w typie labka.

Kaja została adoptowana przez kobietę trzy miesiące temu - bezpośrednio ze schroniska na Śląsku.

Pani była zachwycona psiną.

Teraz, po trzech miesiącach chciała odwieźć Kaję do schroniska z powodu.....braku zgody właściciela mieszkania na psa.

O sprawie dowiedziała się ewu, od ewu ja, i postanowiłam, że Kaja nie może wrócić do schronu, z którego już raz wyszła.

Ewu załatwiła miejsce w hoteliku koło Wieliczki. 

Potrzeba na to 300 zł miesięcznie (opłata wraz z wyżywieniem) + koszty weterynaryjne.

 

Wiemy, że suczka jest wysterylizowana.

Zdjęcie pod tekstem jest z czasów, kiedy była jeszcze w schronie.

Suczka prawdopodobnie oszczeniła się, bo ma powyciągane cycuchy. Szczeniaków brak (pewnie uśpiono ślepy miot). Przed adopcją wysterylizowano.

 

Wiemy, ze suczka zachowuje czystość, chodzi na smyczy

 

Pani oddaje Kaje, ponieważ okazało się, że właściciel mieszkania, które Pani zajmuje, nie wyraża zgody na  psa.

Czy taką zgodę wyrażał wcześniej, przed adopcją?  Nie wiemy....

 

Kobieta chciała przywieźć sunię już w tygodniu, tyle, ze nie było co z nią zrobić. Teraz mamy co zrobić, to znaczy mamy miejsce, wiemy ile kosztuje.

Nie mamy pieniędzy........

 

 

 

Oto Kaja:

 

image.png.a121c67a6ecdc240668bf0bab090662d.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Popatrzyłam chwilę w to zdjęcie i nie mogłam udać, że nie widziałam, Widziałam te oczy, które proszą, I pewnie jest tak nadal. Czy Kaja wie, ze jej Pani jej nie chce?

 

 

Kaja trafi jutro, a właściwie już dzisiaj do hoteliku. Nie mamy na to pieniędzy...

 

Bardzo proszę o pomoc dla tego porzuconego psiaka   !

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Nesiowata napisał:

Wpłacę jednorazowo 20 zł - poproszę konto. A taka "właścicielka" powinna zaliczyć  Czarne Kwiatki, bo może niedługo zażyczy sobie nowego psa?

Dziękuję pieknie za deklaracje wplaty.

W ciagu dnia bedziemy wiedzialy wiecej. Nie wiadomo o ktorej babsko odstawi Kaje do schronu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, MALWA napisał:

Dziękuję pieknie za deklaracje wplaty.

W ciagu dnia bedziemy wiedzialy wiecej. Nie wiadomo o ktorej babsko odstawi Kaje do schronu.

A nie może jej odwieźć do hoteliku? Wnętrzności się człowiekowi skręcają kiedy czyta p takich "ludziach". Mogłaby zrobić chociaż tyle dla psa, którego w końcu sama wybrała.

Link to comment
Share on other sites

 

1 minutę temu, Nesiowata napisał:

A nie ,może jej odwieźć do hoteliku? Wnętrzności się człowiekowi skręcają kiedy czyta p takich "ludziach". Mogłaby zrobić chociaż tyle dla psa, którego w końcu sama wybrała.

Najlepiej bedzie, jak ją ewu osobiście odstawi do hoteliku, bo chociaż będzie wiedzieć, że suczka tam dojechała. 

Babslo podobno co najmniej dziwne. Jeszcze zostawi psiaka gdziekolwiek, a później powie ze jej uciekła itp. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, MALWA napisał:

 

Najlepiej bedzie, jak ją ewu osobiście odstawi do hoteliku, bo chociaż będzie wiedzieć, że suczka tam dojechała. 

Babsko podobno co najmniej dziwne. Jeszcze zostawi psiaka gdziekolwiek, a później powie ze jej uciekła itp. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, MALWA napisał:

 

Najlepiej bedzie, jak ją ewu osobiście odstawi do hoteliku, bo chociaż będzie wiedzieć, że suczka tam dojechała. 

Babslo podobno co najmniej dziwne. Jeszcze zostawi psiaka gdziekolwiek, a później powie ze jej uciekła itp. 

A to już naprawdę kiepsko wygląda. Faktycznie - nie można ryzykować. Skąd biorą się tacy ludzie? A ostatnio wyrastają jak po deszczu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie.To dalej makila (Aneta) działa? Hotel u Leona.

Takich miejsc nie wspieram i jestem przeciwna umieszczaniu tam psiaków!

Zabraliśmy kilka lat temu z tego miejsca jamniczka Maksia,który był przetrzymywany cały czas w małym kenelu.Jamniczek miał wg.Anety kilka tygodni życia a w innym hoteliku żył jeszcze 2 lata w normalnych warunkach.

https://web.facebook.com/events/433410960156243/permalink/538598312970840/

Jeżeli znajdziecie inne miejsce,chętnie pomogę.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie, ale niestety finansowo pomóc nie mogę. Mam tyle swoich zwierząt własnych i po hotelach, że nie wyrabiam finansowo. Jak będę robić bazarek dla Plamy w hoteliku u Murki, mogę dołączyć Kaję jako beneficjenta:) I tylko tyle. Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze, w Kliszowie koło Mielca jest w miarę dobry, jeśli chodzi o warunki, hotel dla spokojnych zwierząt. Diabełki, jak moje rozniosły go, dosłownie, zeżarły drzwi i przełaziły po siatce. Jeśli psinka jest spokojna i grzeczna, może moglibyście z właścicielką wynegocjować jakieś korzystne warunki, jest bardzo pozytywnie nastawiona do pomocy dla bezdomnych zwierząt. Miałam tam bezdomnego kota, mojego tymczasowicza, za 10 dni zapłaciłam 50 zł:) Może warto spróbować - wiadomo karma i wet we własnym zakresie!

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AgusiaP napisał:

Jestem na zaproszenie.

Niestety na chwilę obeną, nie jestem w stanie pomóc finansowo.

 

Biedna sunieczka :(

Całe szczęście spotkała na swojej drodze, Was dziewczynki.

 

 

Dziękuję za odwiedziny u Kajuni. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dziękuję za zaproszenie.To dalej makila (Aneta) działa? Hotel u Leona.

Takich miejsc nie wspieram i jestem przeciwna umieszczaniu tam psiaków!

Zabraliśmy kilka lat temu z tego miejsca jamniczka Maksia,który był przetrzymywany cały czas w małym kenelu.Jamniczek miał wg.Anety kilka tygodni życia a w innym hoteliku żył jeszcze 2 lata w normalnych warunkach.

https://web.facebook.com/events/433410960156243/permalink/538598312970840/

Jeżeli znajdziecie inne miejsce,chętnie pomogę.

 

Makila prowadzi hotelik. To silna, zdeterminowana osoba. Nie poddala sie temu, co jej zgotowano na dogomanii.  Po kolei wygrywa sprawy sądowe. 

A osob, które urzadzily hejt juz tu nie ma.  

Watek dotyczy psa i tylko tym bedziemy sie tu zajmowac. 

Kaja trafi dzisiaj do Pani Anety.  Hotelik sprawdzony, psiolubny. Polecany przez wielu dogomaniakow i nie tylko. 

W tym hoteliku przez miesiac byla moja suczka. To dzieki Pani Anecie zyje moja Tosia.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agusiazet napisał:

Dziękuję za zaproszenie, ale niestety finansowo pomóc nie mogę. Mam tyle swoich zwierząt własnych i po hotelach, że nie wyrabiam finansowo. Jak będę robić bazarek dla Plamy w hoteliku u Murki, mogę dołączyć Kaję jako beneficjenta:) I tylko tyle. Pozdrawiam:)

 

1 godzinę temu, agusiazet napisał:

A i jeszcze, w Kliszowie koło Mielca jest w miarę dobry, jeśli chodzi o warunki, hotel dla spokojnych zwierząt. Diabełki, jak moje rozniosły go, dosłownie, zeżarły drzwi i przełaziły po siatce. Jeśli psinka jest spokojna i grzeczna, może moglibyście z właścicielką wynegocjować jakieś korzystne warunki, jest bardzo pozytywnie nastawiona do pomocy dla bezdomnych zwierząt. Miałam tam bezdomnego kota, mojego tymczasowicza, za 10 dni zapłaciłam 50 zł:) Może warto spróbować - wiadomo karma i wet we własnym zakresie!

 

Dziękuję za uwzględnienie suczki w bazarku. 

Co do opłat, to wiadomo, ze zwykle w hotelach kot kosztuje mniej niz pies.  Dla Kaji mamy pelne utrzymanie w ramach opłaty tj. Hotel + jedzenie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...