Jump to content
Dogomania

Dziwny zapach??


Monyka

Recommended Posts

Hmm kupiłam worek 15kg Nutro z jagnięciną, i nie wiem czemu strasznie śmierdzi. Termin ważności był przynajmniej do początku 2010.

Wcześniej zawsze kupowałam po 2kg albo po 7,5kg i prawie w ogóle nie pachniały.

Teraz się zastanawiam, czy coś nie tak z tą karmą czy może tamte z jakichś powodów miały mniej intensywny zapach?

Link to comment
Share on other sites

[quote]no chyba że przy małym worku była mniejsza kumulacja zapaszku a taki wielki wór Cię poraził?:evil_lol: [/quote]
Hahaha no bardzo możliwe :cool3: Też brałam to pod uwagę ;)

Z drugiej strony zmienił się dystrybutor i już nie ściągają karmy z USA tylko z fabryki na Węgrzech :roll: A karma wydaje mi się jakby bardziej tłusta :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

czyli jak zmienił się producent i jest dostawa z innego kraju całkiem możliwe, że coś tam w karmie zmienili i stąd ten zapach:cool3: obserwuj jak pies na ,,nowe,, jedzonko reaguje a jak smrodek Cię razi kup dużą i szczelną puchę na kulki ;)/ ja taką mam bo śmierdziało mi całe moje mikro M:evil_lol:/

Link to comment
Share on other sites

Koncern Mars (Pedigrie,Chappi itd) przejął Nutro Choice(USA)I Best Choice(Germany).Od tego momentu pogorszyła się drastycznie jakosc wytwarzanych karm:shake:.Niestety oszczędnosći szukaja na karmach,obniżając ilosc i jakośc mięs użytych do produkcji-skandal i tyle,cen nie zminejszyli wręcz poszły do góry(euro kurs).
Przestałem kupować wyroby koncernu Mars i tyle.
Śmierdząca karma z jagnięciną to powód gorszej jakości składników.

Link to comment
Share on other sites

Ja też już raczej więcej na Nutro się nie skusze, tylko czekam, aż skończymy ten worek (a trochę to potrwa bo pies nie za duży :angryy:).

Szkoda tylko, bo to było moim zdaniem na prawdę świetne jedzenie i służyło mojej suczce :(



PS. [B]Bzikowa[/B], a czym Ty teraz karmisz swojego psa?

Link to comment
Share on other sites

Monyka, waham się pomiędzy Acaną a Brit Care'em. Obie karmy wypróbowaliśmy (różne rodzaje BritCare i jeden rodzaj Acany) i na obu jest OK ale wydaje mi się, że najlepiej na Brit Care Salmon&Potato. I tego chyba zamówię większą ilość.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...