Jump to content
Dogomania

Irys ma dom! Irysek z Radys 06.03.18 opuścił schron i na swój dom będzie oczekiwał w hoteliku PsiArek :).


Recommended Posts

Dnia 9.03.2018 o 22:21, Anecik napisał:

Irysek wg weta ma 5 lat ale z zaświadczenia z Radys wynika ze 3 i tak też zostało wpisane w książeczkę. Waży 12,700 ale zdecydowanie trochę na wadze musi przybrać. Został zaczipowany, zaszczepiony na wirusówki. Był bardzo grzeczny zarówno w aucie jak i u weta.  I okazało się że jest wykastrowany, wet wyjął mu stare nici :(

 

Na smyczy chodzi, w aucie bardzo grzeczny, bawi się z psami, kota jeszcze nie widział, zachowuje czystośc.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

To by się przydał jeszcze zbiór informacji o Irysku, wszystko co wazne do ogłoszeń- wiek, waga, charakter;)

Wiek 3 lata, waga 13 kg, zaszczepiony, wykastrowany, zaczipowany. Wesoły psiak, lubi bawić się z pieskami, całkiem ładnie chodzi na smyczy, w boksie zachowuje czystość, ładnie jeździ autem. Mam nadzieję ze nic nie pokręciłam.

Link to comment
Share on other sites

Miałam pierwszy telefon o Iryska z Katowic. Pan 60 lat, rencista, kawaler, nie ma rodziny. W razie gdyby gdzieś musiał wyjechać czy iść do szpitala to psiak musiał by trafić do hoteliku, z którego korzystał w przypadku poprzedniego psiaka. Pan niezmotoryzowany. Zgadza się na PA. Co myślicie o takim domku dla Iryska ?

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Sara2011 napisał:

Miałam pierwszy telefon o Iryska z Katowic. Pan 60 lat, rencista, kawaler, nie ma rodziny. W razie gdyby gdzieś musiał wyjechać czy iść do szpitala to psiak musiał by trafić do hoteliku, z którego korzystał w przypadku poprzedniego psiaka. Pan niezmotoryzowany. Zgadza się na PA. Co myślicie o takim domku dla Iryska ?

Ja bym dla Iryska szukała domku z pełną rodziną.Brakuje rodziny,która w razie problemów by się zaopiekowała Iryskiem.Psiak jest młody.

Link to comment
Share on other sites

Irysek wg weta ma co najmniej 5, 6 lat.  Jest wpisane w zaświadczeniu z Radys źe 3 ale jest to wątpliwe.  Pan lat 60 znowu nie taki wiekowy i ma czas :)  Pan nie ma źadnej rodziny? 

To teź zależy jak brzmiał przez telefon. 

 

A Blekusia nikt nie chce :(

 

Link to comment
Share on other sites

Pan brzmiał całkiem całkiem ale wiadomo jak to jest przez telefon. W realu wszystko może wyglądać inaczej. Pan twierdził, ze już rozglądał się wczesniej za pieskiem, dzwonil w ich sprawie ale jak powiedział proponowano mu 8-letnie pieski (zrozumialam więc ze dzwonil o mlodsze ). Na to wygląda ze starszymi nie jest zainteresowany.

Ja jeszcze poczekam, dopiero co ruszyly dwa ogloszenia olx na Katowice i Krakow a jeszcze chcę dorobić nowe. Przed chwilą pisala do mnie pani przez olx, na razie bardziej zapytanie ale zobaczymy. Myślę ze jakis odzew będzie, też wolalabym rodzinę i to z dziećmi aby Irys mial z kim poszaleć.

Link to comment
Share on other sites

Sara 2011, a co do zaproponowania miałby Iryskowi samotny pan rencista?. Jeśli rencista, to raczej nie energiczny biegacz....a spokojny pan, potrzebujący psiego przyjaciela do spacerów po parku, noga za nogą... Dobrze, że bierzesz oddech....i czekasz na ten dom....

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, zachary napisał:

Sara 2011, a co do zaproponowania miałby Iryskowi samotny pan rencista?. Jeśli rencista, to raczej nie energiczny biegacz....a spokojny pan, potrzebujący psiego przyjaciela do spacerów po parku, noga za nogą... Dobrze, że bierzesz oddech....i czekasz na ten dom....

Irysek jest ładnym, fajnym psiakiem - na pewno będzie sporo telefonów. Mnie on tu wcale nie przeszkadza :) Co prawda jego ulubiona koleżanka wyjeżdża w sobotę ale znajdzie nowego koleżkę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2018 o 19:37, Anecik napisał:

Póżniej wstawię rachunek od weta.

Anecik, co tam u Iryska słychać ? Cos nowego się "objawiło" w jego charakterze, zachowaniu przez te ostatnie dni ?

Wyróżniłam dzisiaj jeszcze ogłoszenie na Częstochowę, wcześniej wyróżniłam na Katowice i Kraków to już ma 3 olx wyróżnione.

Wstaw też proszę rachunek za weta, to zrobię przelew. I zrób proszę zdjęcie z nr czipa to też wstawię na wątek.

 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Sara2011 napisał:

Anecik, co tam u Iryska słychać ? Cos nowego się "objawiło" w jego charakterze, zachowaniu przez te ostatnie dni ?

Wyróżniłam dzisiaj jeszcze ogłoszenie na Częstochowę, wcześniej wyróżniłam na Katowice i Kraków to już ma 3 olx wyróżnione.

Wstaw też proszę rachunek za weta, to zrobię przelew. I zrób proszę zdjęcie z nr czipa to też wstawię na wątek.

 

Jak Ci się udało wejść w wątek Iryska? Jakaś makabra z tym dogo :(

Objawił się charakter jeszcze bardziej zabawowy - kolega od zabaw pojechał do DS to teraz Irysek szuka nowego.  A tak to bez zmian.  Małe dzieci raczej odradzam w jego towarzystwie :)

 

 

Rozliczenie Iryska:

   14 - odrobaczenie

105 - wet (czipowanie, wirusówki)

    2,50 - transport do weta

 60 - SPA

15 - dojazd do SPA

-----------------------------------------------------------------------

   196,50 - do zapłaty

 

222.jpg.1ce464fbc0b99f5dd605f278615e29fc.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33.thumb.jpg.69cfa22e019e756360da8e48f388f2a8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anecik napisał:

Jak Ci się udało wejść w wątek Iryska? Jakaś makabra z tym dogo :(

Objawił się charakter jeszcze bardziej zabawowy - kolega od zabaw pojechał do DS to teraz Irysek szuka nowego.  A tak to bez zmian.  Małe dzieci raczej odradzam w jego towarzystwie :)

 

Musiałam znaleźć wątek Iryska poprzez wyszukiwarkę google i tak się udało cos napisać.

A dlaczego małe dzieci nie bardzo? Za bardzo energiczny ?

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, zachary napisał:

Sara2011, małe niekoniecznie ale większe, empatyczne dzieci, z psiolubnego domu chyba już by mogły być.

Tak też przekazałam w rozmowie z Sarą. Maluchy rzeczywiście byłby w stanie poprzewracać w zabawie.

Link to comment
Share on other sites

Kurczę wkurzyłam się. Parę dni temu wykupiłam maxi wyróżnienie na olx na Kraków za 17.81zł dla Iryska. Wczoraj  weszłam sobie na ogłoszenia na Kraków i chciałam pooglądać psiaki. I znalazłam ogłoszenie Iryska, które ani nie jest wyróżnione ani promowane na stronie głównej (a powinno  być promowane przez 7 dni a jeszcze tyle czasu nie minęło od wykupienia pakietu). Jedynie co zadziałało to opcja odświeżania. Napisałam na kontakt olx, zobaczymy co z tego będzie. Zastanawiam się czy więcej takich przypadków nie było, nigdy tego nie sprawdzałam. Nie wiem czy to jakieś techniczne problemy czy oszustwo.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Sara2011 napisał:

Kurczę wkurzyłam się. Parę dni temu wykupiłam maxi wyróżnienie na olx na Kraków za 17.81zł dla Iryska. Wczoraj  weszłam sobie na ogłoszenia na Kraków i chciałam pooglądać psiaki. I znalazłam ogłoszenie Iryska, które ani nie jest wyróżnione ani promowane na stronie głównej (a powinno  być promowane przez 7 dni a jeszcze tyle czasu nie minęło od wykupienia pakietu). Jedynie co zadziałało to opcja odświeżania. Napisałam na kontakt olx, zobaczymy co z tego będzie. Zastanawiam się czy więcej takich przypadków nie było, nigdy tego nie sprawdzałam. Nie wiem czy to jakieś techniczne problemy czy oszustwo.

o kurcze:( ja przynaje, że nie ogarniam swoich wyróżnień:( za dużo ich mam:(

ciekawe co Ci odpiszą i czy się przejmą chociaż?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...