Jump to content
Dogomania

DRODZY SPAMERZY...


Margo

Recommended Posts

Dziś tego rzeczywiście dużo od rana, Bou...

Zgłaszam cierpliwie każdego dnia wszystkie spamy, ale troszkę podłamało mnie, że tego nikt nie likwiduje. Invision-Board-France-111.gif Nie sprawdzałam od dłuższego czasu, ale faktycznie teraz widzę, że forum nie jest czyszczone, jak niedawno pisałyście z Uxmal na innym wątku... Chyba naprawdę musimy poczekać aż wróci Margo... Będę dalej zgłaszać spamerskie posty... No bo co innego mogę...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Dziś tego rzeczywiście dużo od rana, Bou...

Zgłaszam cierpliwie każdego dnia wszystkie spamy, ale troszkę podłamało mnie, że tego nikt nie likwiduje. Invision-Board-France-111.gif Nie sprawdzałam od dłuższego czasu, ale faktycznie teraz widzę, że forum nie jest czyszczone, jak niedawno pisałyście z Uxmal na innym wątku... Chyba naprawdę musimy poczekać aż wróci Margo... Będę dalej zgłaszać spamerskie posty... No bo co innego mogę...

Ja już nie zgłaszam,mam dość,to jak wynosić piasek z pustyni.Po liście do admina,na chwilę było lepiej,masz rację,a Margo...czy ona jest jedyna?Na pewno nie,a jeśli tak,to pora,żeby ktos dołączył.Mnie taka sytuacja ubliża.Po prostu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 minuty temu, uxmal napisał:

mam wrażenie, że użytkownicy forum są jedynym filtrem, który kategoryzuje posty jako spam lub nie.

Nie ma na tym forum automatycznego anty spamu.

 

No nie ma.

ręcznego - też nie ma.

przebijac się przez te spamy...makabra,mnie sie juz nie chce...I od dwóch ,trzech dni - nie zgłaszam.Bo i po co?

Mam na dogo jeszcze jedną rzecz (piesa) do "dopięcia" i - pójdę sobie,tu nawet pomóc jest trudno,bo wszystko przykrywa to gówno...(nie,nie zamierzam przeprosić.)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, bou napisał:

No nie ma.

ręcznego - też nie ma.

przebijac się przez te spamy...makabra,mnie sie juz nie chce...I od dwóch ,trzech dni - nie zgłaszam.Bo i po co?

Mam na dogo jeszcze jedną rzecz (piesa) do "dopięcia" i - pójdę sobie,tu nawet pomóc jest trudno,bo wszystko przykrywa to gówno...(nie,nie zamierzam przeprosić.)

Nie idź sobie.

Ten spam też mnie @#$%@ -wia ale klikam nadal Naiwna jestem :(((

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Nie idź sobie.

Ten spam też mnie @#$%@ -wia ale klikam nadal Naiwna jestem :(((

Dzięki,miło z Twojej strony.Tyle,że każdy ma gdzieś granicę,której nie można przekroczyć...ja juz jestem bliziutko. Ludzie nie mogą znależć swoich wątków,giną gdzies w stercie tegoczegoś...a prawda jest taka,że walka ze spamem jest niełatwa,ale absolutnie do wygrania,trzeba tylko sie troszke postarać I nie chodzi tylko o kasowanie,chodzi m.inn o wspomniany przez Ciebie anty spam...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2018 o 15:15, rozi napisał:

Makabra. Ktoś, kto ma swoje wątki pomocowe, nie ma z tym do czynienia, ale jeśli wchodzi się na stronę główną, to spam pod spamem, obciach.

Noo, niestety obciach.

Będąc Adminem lub "Zarządcą" nie wspominałabym w protfolio lub w cv o dogo.

Potencjalny klient lub pracodawca widząc taką jakość forum padłby ze śmiechu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...