Jump to content
Dogomania

DRODZY SPAMERZY...


Margo

Recommended Posts

...pomalu czyscimy forum dogo ze spamu. Przy okazji do smietnika idzie nachalna reklama i spamowanie promowaniem uslug/karm/sklepow.....a na naszym dysku powstaje sliczna lista rzeczy i slow, ktore beda zakazane na Dogo...

Warto wiec pomyslec... Oczywiscie mozecie puscic 20-30 postow "a ja polecam" (bez zadania sobie choc odrobiny trudu, by posty te choc troche sie od siebie roznily). Tylko czy warto dla chwili slawy narazic sie na WIECZNE potepienie... ;) Bo wszystkie adresy spamerskich karm/sklepow/hodowli beda w przyszlosci AUTOMATYCZNIE zastepowane gwiazdkami. Wtedy juz nikt Waszego "produktu" nie poleci - nawet jesli jest w sumie tego wart....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A nie było tak, że w tym dziale zatwierdzają tematy admini? 

Jeśli nawet i to robią automatycznie to:
A - adminów jako ludzi nie ma i wątki zatwierdza jakiś "automat"
B - mają wszystko "pod ogonem" i "są dla bycia" - jesli w ogóle są...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uxmal,optymistko :) Czy sądzisz,że to ktoś czyta??Może spam jest opłacalny,a może nie chce się założyć blokad bezpieczeństawa?Nic się nie chce,najwyraźniej.To upokorzająca uzytkowników praktyka - pozwolić na taki zalew spamu...możnaby chociaż raz w tygodniu posprzątać,a zresztą (jak widać) - nie można.eee...niedobrze się robi.

Link to comment
Share on other sites

Ty przeczytałaś :) Mam nadzieję, że jeśli będziemy wysyłać info że coś  się dzieje, to może nabór na tych adminów jednak będzie :)

Jeden admin nie daje rady (jeśli jest).

Dobrze to określiłaś to co jest z dogo to jest upokarzające. Bardzo upokarzające i frustrujące.

I zastanawiam się czy dziewczyny (pomagające psom) mają jakieś alternatywne dogo -skoro te szwankuje.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

Ty przeczytałaś :)

No,założyłam wątek,to się nim interesuję:) Z tego co mi wiadomo,dziewczyny korzystają również z fb.

Ja powoli mam dosc...podbijanie wątków,żeby zakryć spam - taka ma być moja rola?Robię to dla dobra psów,ale ..ile można?

Margo pokazała się ostatnio kilka m-cy temu,ma uprawnienia administratorskie,pewnie ma tez narzędzia do kasowania I blokowania spamu,nie wiem.

A jakby podliczyć ilość spamów z lutego,to wyjdzie z pięćdziesiąt...tak na oko.W tym momencie na stronie głownej spam zabiera 25% miejsca...żenada I skandal.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zerknęłam przed chwilką .. Margo była kilka minut temu.

Jeśli sobie nie radzi- rozumiem jest jedyna to  warto poprosić o pomoc.

Dawno mięła epoka w której Admin był jak ten żeglarz z noweli Hamingwaya.

Admin forum to admin- często darmowa społeczna fucha która  robi coś dla innych.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

pomalu czyscimy forum dogo ze spamu.

Bardzo pomału (to zostalo napisane 2 lata temu).Poza tym - to nie jest czynność jednorazowa,sprzątać tylko przed Wielkanocą? ;)Nie wiem jak inni,ale ja mam powoli dosyć..,żadna strata na Dogo,a zaoszczędzę własne nerwy.

Poza tym "spamowanie promowaniem uslug/karm/sklepow" jak pisze Margo -  na dziś, to już nie o ten spam (reklamy) chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Jest kilka metod na blokowanie spamu.Czasem myślę,że zgoda na spamerstwo na dogo,to jakas tajemna metoda na 'niewiemco'.

W linku jest tzw.Katalog Administracji,Każdy może sprawdzić jak aktywni są admini I moderatorzy...Dlaczego te informacje nie są aktualizowane?

http://www.dogomania.com/forum/staff/

Z całej grupy tylko 5 osób jest aktywnych,pozostali nie bywaja na dogo od lat...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...