Jump to content
Dogomania

DRODZY SPAMERZY...


Margo

Recommended Posts

14 minut temu, uxmal napisał:

Dzisiaj ponownie spam filmowy.

Uxmal...marzycielko...admin nawet nie odpisze gdzie to wszystko ma.../A ma przecież na stronie głownej,tyle,że nie czyta...widzę,że jeszcze próbujesz,ja sie juz poddałam,nie lubie walczyć z wiatrakami,pozostanę wyłacznie przy korespondencji mailowej...

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, bou napisał:

Uxmal...marzycielko...admin nawet nie odpisze gdzie to wszystko ma.../A ma przecież na stronie głownej,tyle,że nie czyta...widzę,że jeszcze próbujesz,ja sie juz poddałam,nie lubie walczyć z wiatrakami,pozostanę wyłacznie przy korespondencji mailowej...

No fakt, jestem marzycielką. :)

Powalczę.. jeszcze i SŁUŻĘ POMOCĄ JEŚLI DROGI ADMINIE NIE WYRABIASZ.

Jeśli wzrok Ci się psuje a powiadamianie dźwiękowe o nachodzących spamach też nie działa.

Dogomania, Miau, Barfny Swiat, Elektroda, Molosy  to takie małe dobra narodowe (ostatnio nadużywany wyraz :::))

Fb nie ma historii fora mają. FB ma tylko linię czasu, którą łatwo przerwać.

OT taka ze mnie marzycielka :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

To już nie jest śmieszne... Dwaj spamerzy z linkami do filmów są teraz na Dogo jednocześnie...

Tak, Znowu spam. W przeciągu 35 minut 65 linków do nielegalnych filmów + dodatkowe linki/ komentarze do wcześniejszych przekierowań.

Dzisiaj zaśmiecają dogo: alexapl i  cdacda. Nazwa jednoznaczna.- ponad 100 linków

Wczoraj zaśmiecał : nikolatecza -ponad 100 linków a zasłaniał czyny tomkowsky

Przedwczoraj Darek99 ponad 100 linków a zasłaniał czyny tomkowsky a komentuje ponownie  użytkownik cdacda

Czyli ustawiają RANK

Edit: tomkowsky  jak każdego dnia zakończył dzieło alexapl wpisując jakikolwiek komentarz w dziale, który był zasypywany spamem filmowym.

Link to comment
Share on other sites

super...nie ma takiego drugiego forum.moze wystosujmy list otwarty do admina?na glownej stronie z podpisami userów?co wy na to?Bo mnie coraz blizej do zbojkotowania tego portalu...troche mi szkoda jednak psów,tych chorych - szczególnie...Ale wątki zrozpaczonych wlascicieli tez są zakrywane przez spamy...

to co robimy?Bo tak narzekać w tym wątku do możemy...ad defecatum mortam.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, bou napisał:

super...nie ma takiego drugiego forum.moze wystosujmy list otwarty do admina?na glownej stronie z podpisami userów?co wy na to?Bo mnie coraz blizej do zbojkotowania tego portalu...troche mi szkoda jednak psów,tych chorych - szczególnie...Ale wątki zrozpaczonych wlascicieli tez są zakrywane przez spamy...

to co robimy?Bo tak narzekać w tym wątku do możemy...ad defecatum mortam.

Jestem za powysyłam zaproszenia do użytkowników.

zastanawiałam się czy jako abuse tego nie zgłosić do https://www.ovh.pl/abuse/

Google pięknie wyświetla linki widać wszystkie wpisy. Jest ich ponad 300.

Nie spotkałam się nigdy z taką ignorancją. A wysyłam info za każdym razem na kontakt kiedy pojawia się spam.

Mnie szkoda cushingowców i nerkowców. :(

Link to comment
Share on other sites

Jest po drugiej stronie osoba. Jest też na linkedin ale.. czy to nie będzie ingerencja w prywatność? Wprawdzie na linkedin ma wpisane jako ważną cechę "dobro zwierząt" to może na to warto mu zwrócić uwagę. Dawno temu stworzył razem z jakimiś ludźmi coś co jest fajne/dobre/przydatne. Teraz userów jest mało ale nie chodzi tu o ilość lecz o jakość.

Dobrym przykładem jest forum barfny świat, który dla mnie jest wzorem do naśladowania pod względem treści tam zawartej i administracji. Efekt końcowy jest taki że barfny to kompendium wiedzy nie tylko o żywieniu. Wszystko jest tam ładnie posegregowane i można znaleźć to co się chce. Wątki nie na temat (łącznie z moimi hopkami :::) byłyby w śmietniku.

Ja jestem starej daty i nie preferuję stylu i systematyki facebooka - chaos wg mnie tam panuje i trudno wyrobić sobie opinię na temat jakości odpowiedzi i wartości jakiegoś komentarza.

Właściciel dogo to osoba fizyczna i  może z dogo zrobić co chce. Narazie myślę że warto Właścicielowi przypomnieć że dogo to nasze wspólne dobro i jeśli chce a my chcemy aby żyło póki userzy żyją to będzie git. Jeśli się wypalił- rozumiem człowiek czasami ma jakieś zwroty w swoim życiu i pojawiają się inne cele- to warto poprosić o pomoc.

Tylko nie milczeć bo jest to potwornie smutne.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
37 minut temu, uxmal napisał:

od 3 tyg nie ma reakcji. Zgłaszam każdy spam . NIC

Ja też...może Margo na urlopie,ale w koncu - co to kogo???Przeciez chyba nie jest jedyna.

Mnie to coraz bardziej zniesmacza...mierzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...