Jump to content
Dogomania

Jak duży może być pies?


kejties

Recommended Posts

Witam,

chcę przygarnąć pieska. Mam po niego jechać w niedzielę, jednak mam obawy, że będzie on duży. Według właścicielki szczeniaka ma on 2 miesiące i waży nie więcej niż kilogram. Dołączam zdjęcia. Bardzo proszę o opinię. :)

Dodam, że matka labrador, a ojciec nieznany.

28377600_2028214484133444_6509130553713969504_n.jpg

28377854_2028214460800113_7987224937831266160_n.jpg

28468494_2028214437466782_740347408543514856_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ojciec nieznany, to wygląd dorosłego potomka jest loterią - teraz maluch wyglądem przypomina szczenię rottweilera, ile ma tygodni? jeśli już jest do wydania (7 tygodni) i naprawdę waży tylko kilogram, to może będzie bardzo malutkim rottkiem:-)

A skąd tam tyle różnych szczeniaków obok, każdy zupełnie inny?

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Sowa napisał:

Jeśli ojciec nieznany, to wygląd dorosłego potomka jest loterią - teraz maluch wyglądem przypomina szczenię rottweilera, ile ma tygodni? jeśli już jest do wydania (7 tygodni) i naprawdę waży tylko kilogram, to może będzie bardzo malutkim rottkiem:-)

A skąd tam tyle różnych szczeniaków obok, każdy zupełnie inny?

Ma 2 miesiące. Te obok niego to jego bracia. Biały był największy a ten mój ze zdjęcia właśnie najmniejszy. :)

Link to comment
Share on other sites

Twój jest prześliczny, trzeba przyznać. Czy tatuś był rottkiem czy nie - malucha zacznij szkolić od pierwszego dnia w Twoim domu, niezależnie od tego ile waży. Gdybyś jeszcze przekonała właścicieli suki, aby ją wysterylizowali, skoro upilnować nie potrafią...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Twój jest prześliczny, trzeba przyznać. Czy tatuś był rottkiem czy nie - malucha zacznij szkolić od pierwszego dnia w Twoim domu, niezależnie od tego ile waży. Gdybyś jeszcze przekonała właścicieli suki, aby ją wysterylizowali, skoro upilnować nie potrafią...

Oj żeby się tak ludziom dało wpoic pewne rzeczy to świat byłby piękniejszy. 

Ten na pewno będzie wysterylizowany.

Maluch będzie miał kochający dom, to mogę zagwarantować, a szkolenie to podstawa, chociaz mam nadzieje ze bedzie mały. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...