Jump to content
Dogomania

W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi


Recommended Posts

Potrzebna Pomoc!!!

Kochane ciocie z Warszawy, sytuacja losowa, potrzebna Pomoc w przechowaniu kota :)  może któraś mogłaby dzisiaj przetrzymać kota od godź ok 13 do ok17 kotka będzie w klatce, trzeba ją tylko przetrzymać/ kot może być dowieziony w okolice Ursusa lub w inne miejsce do domówienia/  sprawa tylko na dzisiaj! na teraz! jeśli ktoś może pomóc proszę o telefon do ULV   786116007

Nieaktualne! kotka przygarnięta , Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Wpłynęły pieniądze z bazarku Havanki: 160 zł, dzięki i dopisujemy na pierwszej stronce.

Małgosiu, dziś dostałam jeszcze jedną, ostatnią wpłatę - 50 zł, którą zaraz przeleję na Twoje konto. Kiedy dojdzie, proszę, potwierdź odbiór całości - 210 zł na wątku:

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Zaglądam do malucha.

Fajnie,że kastracja na koszt gminy. Przynajmniej się na coś przydadzą.

Tak, chociaż w tym temacie dobrze nam się z gminą współpracuje.

Dziś Karutek nie dostał śniadanka, ale jakoś zbytnio się tym nie przejął, jak w ubiegłym tygodniu nasza tymczasowa Tosia (ona ma jakieś spaczone to poczucie głodu, poza jedzeniem nic dla niej nie istnieje). Na 15.00 Tomek przywiezie glutka do Makowa, ja podejdę do lecznicy, bo dziś mam dyżur w biurze w Makowie i ...o te kciuki prosimy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...