Jump to content
Dogomania

W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi


Recommended Posts

9 godzin temu, anica napisał:

  kto pamięta?  lata temu, była taka ... mapka pomocy , dogo?  jest teraz jeszcze?

Pamiętam. Znalazłam ją, to subdomena dogo. Można ją troszkę inaczej znaleźć.

Są tam formy pomocy DT, interwencje,transport i przypisane do nich niki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kurcze, biedna psinka.

Od razu przypomniał mi się mały, rudy piesek, około 3-4 kg,  plujący krwią , i prawdopodobnie ze złamaną/zwichniętą łapką  w Zakopanem.

Było to dwa tygodnie temu, chciałam go uratować, ale niestety nie udało się.  Wróciłam do Poznania z pustym transporterem....

 

Poproszę nr konta na pw.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wieczorkiem ,zaglądam z nadzieją że u  maluszka ,choć troszeczkę lepiej ... rozmawiałam dzisiaj z TOZem, mają pełne "ręce roboty"  po 7-8 interwencji dziennie... psy zamarzają uwiązane na łańcuchach, czy to się nazywa ...cywilzacja?... dwudziesty pierwszy wiek? beczy.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie będę komentować bezduszności ludzkiej, bo słów brak...

Małgosiu, w ostatnich godzinach bazarku, na którym zbieraliśmy pieniadze na transport psiaków do Szafirki, zebraliśmy dla tego chorego pieska 150 zł. Podeślij kochana numer konta do wpłaty.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mały pojedzie jutro z nami do Makowa na badania szczegółowe, może usg, pewnie morfologia - co tam dr Magda zaordynuje.

Taki biedniutki,  zrobiłam zdjęcie jak dreptał sobie z Tomkiem.

wysyłam pw z nr konta, jeszcze raz dziękuję za Wasze wsparcie.

kloeś.jpg

koleś11.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

O rany,masakra,czy nikt nie mógł go nawet wziąć do domu do przedsionka do garażu teraz na ten najgorszy okres?

 

i to mnie najbardziej boli... że nikt go nie zabrał do szopki, drewutni czy jak to tam się nazywa, bo o domu nawet nie chcę marzyć :(

Jutro zobaczymy, co powie lekarz, i zadecydujemy, co dalej - ale nie widzę Kolesia w tym gminnym zimnym kojcu........

On jest taki niewielki, czy jest ktoś, kto go zabierze na dt?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, malagos napisał:

Niestety dt nie wypalił, pani jednak nie tymczasuje psiaków :(

Psiaczek jest chory, ma gorączkę 40 stopni, nie je. Ma pragnienie, pije i siusia. Dostał antybiotyk.

Chodzi na krótkie spacery, na smyczy, drepcze przy gabinecie i zaraz chce wracać do ciepełka, na ten starą kurtkę. To jego domek i jego azyl.

Biedaczysko :(

Wcale się nie dziwie,że po tym przemarznięciu ciągnie do ciepełka.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, rozi napisał:

Ma krótki ogon, czy podkulił?

ma ogonek, ale pod brzuszkiem

8 godzin temu, Poker napisał:

malagosku, wspomogłam malucha kupując słodkości na Havankowym bazarku, więc będzie 200 zł dla niego.

Leczcie  biedaka. Pewnie się przeziębił na mrozie.

Dziękuję, Pokerku, bardzo dziękuję!

Nie damy mu teraz biedować, spokojnie. Musi być lepiej

8 godzin temu, elik napisał:

Biedaczysko :(

Wcale się nie dziwie,że po tym przemarznięciu ciągnie do ciepełka.

Nie wiem, czy on kiedykolwiek miał swój kącik, tak docenia ten kenel i ciepłe kocyki :(

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się mocno malutki.

Trzyma się, dziś machał ogonkiem! Tomek raniutko biegnie do lecznicy, zabiera chłopaka na spacer (na smyczy bardzo ładnie chodzi), zmienia wodę i daje jedzonko - wczorajsze wieczorne jedzienie zniknęło, na to dzisiejsze nie chciał spojrzeć :(.  Za to na spacerze raźniej chodził, oznaczył kilka drzewek, i pociągnął Tomka do ...swojego kenelka.

Link to comment
Share on other sites

Aha, Tomek nazwał psiaka LODEK, niech i tak będzie :)

Wpłaty od: Agnieszka (elik) 50 zł

                   MALWA 50 zł

                   Memory 100 zł

Dziękuję serdecznie!

Wpisuję na pierwszą stronkę.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że z Lodkiem (super imię!) lepiej, ale faktycznie warto go przebadać.Mam nadzieję , że to tylko był efekt wychłodzenia, ale przezorny zawsze ubezpieczony :). No, to dzisiaj macie dzień X, bo to i Tosia na sterylizację i Lodek na przegląd ogólny. Trzymam kciuki za całokształt i buziaki przesyłam :). 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, malagos napisał:

Jak sobie pomyślę, ze pies by został pod tym sklepem, to by go już nie było...wcale nie przyszło ocieplenie, wczoraj rano o 6.00 było -16, dziś -18! I ...

Nie przyszło:(

Biedne zwierzaki:(

Wiele nie przezylo,nie z powodu srogiej zimy,tylko lodowatych serc ludzkich:( To boli......:(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, DORA1020 napisał:

Nie przyszło:(

Biedne zwierzaki:(

Wiele nie przezylo,nie z powodu srogiej zimy,tylko lodowatych serc ludzkich:( To boli......:(

Do nas też nie przyszło! :(   nie można było ,tego lepiej powiedzieć!  ... ludzie mają ,bardziej lodowate serca niż... sam lód! ... jakie to jest smutne! :(

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, anica napisał:

ludzie mają ,bardziej lodowate serca niż... sam lód! ... jakie to jest smutne! :(

...bo nawet jak nie skrzywdzą, to i nie pomogą :( Zawsze to "niech KTOŚ pomoże, bo ja: mam już psa, nie mam warunków, mój pies nie przyjmie innego itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...