Jump to content
Dogomania

Choroba czy szaleństwo? nie wiem, ale NATKA wyjechała z RADYS i już ma DS w Słubicach


kiyoshi

Recommended Posts

zrobiłam jeszcze olx na Wrocław dla Natki. Dzwoniła juz jedna Pani (w sumie dzięki Hani :)) z okolic Żor, ale prawde mówiąc nie wiem czy cos z tego będzie. Pani na razie chce do Hani pojechac zobaczyć Natkę, a ja tez potrzebowałabym tam doświadczonego wizytatora....ale, na razie konkretów nie ma, więc działam dalej:)

https://www.olx.pl/oferta/natka-sliczna-2-letnia-nieduza-ulozona-sunia-adopcja-CID103-IDsJHI7.html

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To teraz na bank ktoś się zakocha :)
A kiedy będę mogła liczyć na nowe zdjęcia ślicznotki?

sądze, że za kilka dni. Poproszę Hanie jak tylko skończy się cieczka, bo teraz to wiadome...za bardzo na fotel czy kanape jej się nie wsadzi:( jeszcze kilka dni

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

Musze zapytać Hanie czy Natka...."WOŁA W POTRZEBIE" bo własnie takie dostałam zapytanie na olx.....

Hihihi ale się uśmiałam.

Ja natomiast dzisiaj miałam telefon, Pan pyta czy ogłaszam Dolarka, więc ja szczęśliwa że ktoś w końcu dzwoni o Dolarka a Pan do mnie, że bardzo docenia że pomagam bezdomnym zwierzętom ale on to dzwoni z Generali i chciałby mi zaproponować ubezpieczenie i plan odkładania na emeryturę. Myślałam że z krzesła spadnę, już poprzez ogłoszenia na olx szukają kontaktów, nr telefonów aby kogoś naciągnąć i zgarnąć dla siebie prowizję.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Hihihi ale się uśmiałam.

Ja natomiast dzisiaj miałam telefon, Pan pyta czy ogłaszam Dolarka, więc ja szczęśliwa że ktoś w końcu dzwoni o Dolarka a Pan do mnie, że bardzo docenia że pomagam bezdomnym zwierzętom ale on to dzwoni z Generali i chciałby mi zaproponować ubezpieczenie i plan odkładania na emeryturę. Myślałam że z krzesła spadnę, już poprzez ogłoszenia na olx szukają kontaktów, nr telefonów aby kogoś naciągnąć i zgarnąć dla siebie prowizję.

no teraz to ja się usmiałam podwójnie:) ale numer! ja to jeszcze takich telefonow nie miałam, ale kto wie, co przyniesie przyszłość...

Ostatnio mam wrażenie jakiś zastój w adopcjach, prawie nikt nie dzwoni, prawie nic się nie dzieje:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2018 o 19:14, kiyoshi napisał:

zrobiłam jeszcze olx na Wrocław dla Natki. Dzwoniła juz jedna Pani (w sumie dzięki Hani :)) z okolic Żor, ale prawde mówiąc nie wiem czy cos z tego będzie. Pani na razie chce do Hani pojechac zobaczyć Natkę, a ja tez potrzebowałabym tam doświadczonego wizytatora....ale, na razie konkretów nie ma, więc działam dalej:)

https://www.olx.pl/oferta/natka-sliczna-2-letnia-nieduza-ulozona-sunia-adopcja-CID103-IDsJHI7.html

z Żor czy Żar? Z Żar jest ona03.

46 minut temu, kiyoshi napisał:

Ostatnio mam wrażenie jakiś zastój w adopcjach, prawie nikt nie dzwoni, prawie nic się nie dzieje:(

Właśnie adopcje bardzo ruszyły .

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

Musze zapytać Hanie czy Natka...."WOŁA W POTRZEBIE" bo własnie takie dostałam zapytanie na olx.....

 

9 godzin temu, Sara2011 napisał:

Hihihi ale się uśmiałam.

Ja natomiast dzisiaj miałam telefon, Pan pyta czy ogłaszam Dolarka, więc ja szczęśliwa że ktoś w końcu dzwoni o Dolarka a Pan do mnie, że bardzo docenia że pomagam bezdomnym zwierzętom ale on to dzwoni z Generali i chciałby mi zaproponować ubezpieczenie i plan odkładania na emeryturę. Myślałam że z krzesła spadnę, już poprzez ogłoszenia na olx szukają kontaktów, nr telefonów aby kogoś naciągnąć i zgarnąć dla siebie prowizję.

To teraz ja się uśmiałam. happy.gif Fajne macie zapytania i telefony o psiaki, Dziewczyny.... Ten do Ciebie, Kiyoshi, chyba fajniejszy. Może trzeba zacząć uczyć Bezdomniaczki WOŁANIA W POTRZEBIE...  Byłoby prawdziwe szaleństwo w adopcjach na pewno. 

Czekamy cierpliwie z Natką na Domek. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odebrałam jeszcze z 5 maili o Natke, w tym kolejny fajny "CZY PIESEK SIĘ ZAAKLIMATYZUJE?" takie coś...

Ale...jeden mail był szczególny i Pani przed chwilą do mnie dzwoniła. Dom z ogrodem wielopokoleniowy, z drugim pieskiem i dwoma kotami. Mam takie uczucie, że to dobre miejsce i Natka będzie tam szczęśliwa. Jutro Pani będzie dzwonić do Hani, potem będzie narada rodzinna, potem wizyta PA (Poznań), a potem odbiór Natki, prawdopodobnie w wekend 24-26.03.

Trzymajcie kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Dzisiaj odebrałam jeszcze z 5 maili o Natke, w tym kolejny fajny "CZY PIESEK SIĘ ZAAKLIMATYZUJE?" takie coś...

Ale...jeden mail był szczególny i Pani przed chwilą do mnie dzwoniła. Dom z ogrodem wielopokoleniowy, z drugim pieskiem i dwoma kotami. Mam takie uczucie, że to dobre miejsce i Natka będzie tam szczęśliwa. Jutro Pani będzie dzwonić do Hani, potem będzie narada rodzinna, potem wizyta PA (Poznań), a potem odbiór Natki, prawdopodobnie w wekend 24-26.03.

Trzymajcie kciuki:)

Trzymam kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Elisabeta napisał:

 

Kiyoshi, może mail był wysłany z Afryki... iconwink.gif

to chyba jedyne wytłumaczenie;) czasem naprawde nie rozumiem o co ludziom chodzi z tymi pytaniami:(

Hania juz poinfrmowana że Pani Magda będzie jutro dzwonić. Ciekawe jak to wyjdzie:)

A Natka teraz w szczytowej fazie cieczki...u Hani-- szał ....

Link to comment
Share on other sites

no i niestety...Pani z Pozniania nie zadzwoniła juz do Hani :( :(

Dziś dzwoniła inna Pani z Wrocławia, te dobrze brzmiąca, ale na razie bez konkretów...

Pani z okolic Żar też juz się nie odezwala:(

cos opusciło mnie adopcyjne szczęscie...oby tylko na chwile:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...