Jump to content
Dogomania

Choroba czy szaleństwo? nie wiem, ale NATKA wyjechała z RADYS i już ma DS w Słubicach


kiyoshi

Recommended Posts

Haniu- dziękuje Ci za opiekę nad Natką i ze przyjełaś ja do swojego hoteliku <3

Bardzo prosze o końcowe rozliczenie- hotelik+ nasza część transportu:)

 

ps. jak ktoś nie może zmienić strony, to prosze jednak próbować, bo tam sa zdjęcia Naci z DS.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Rozmawiałam z Pania. Wczoraj Natka miała cięzki dzień, przy każdej próbie wyjścia z domu siusiała pod siebie a cała noc miała potworna biegunke, więc Państwo tylko biegali góra dół:(

Dziś jest o niebo lepiej, juz na spacerki śmiga. Na smyczy nie chce się załatwić, ale Państwo mają kawałek ogródka za domem i tam ja puszczaja to robi co potrzeba. Z kotkami dogadał się od razu. Ogólnie mało je, dzis tylko troszke ryżu z mięskiem i juz te kupki się poprawiły, ale Pani powiedziała, że jak dziś w nocy będzie dalej biegunka to jutro pojada do weterynarza.

Powiedziałam Pani, że to tez może być ze stresu, ze mniany miejsca i jednak troche bardziej ruchliwej okolicy niż u Hani. Mam nadzieje, że z każdym dniem sunia poczuje się bezpieczniej.

Poza tym Pani powiedziała, że sunia jest cudowna. Troszkę strachliwa, ale widac poprawę więc jest dobrze.

Upatrzyła sobie miejsce na kanapie i ogólnie bardziej chodzi za Panem:)

natka11.thumb.jpg.ec5561995afe89c3831dedbb3b00c316.jpgnatka12.thumb.jpg.34c32fbedf58f16c6ec7639189800169.jpg

Powodzenia kochana Natusiu!!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

ps. jak ktoś nie może zmienić strony, to prosze jednak próbować, bo tam sa zdjęcia Naci z DS.

Kiyoshi, na szczęście mamy już swoje sposoby, żeby zmieniać strony wątków... iconwink.gif

Śliczna Natusia. Ma na razie mały kryzys, ale w dobrym Domku to szybko minie. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, szafirka napisał:

Natka zasłużyła na najlepszy dom i jestem przekonana, że właśnie w takim jest. U nas pierwsze 2-3 dni też były dla niej niełatwe, ale potem nasz kwiatuszek się otworzył. Teraz też tak będzie :)

Na pewo Haniu, pamiętam jak opisywałaś jej pierwsze dni...i to wszystko tez Pani Beacie przekazałam. Ja tez wierze, że będzie tam miała dobre życie, bo Państwo wydają się cierpliwy i kochający juz od pierwszych chwil.

Bardzo dziękuje TOBIE i męzowi za wspaniałą opiekę nad sunią i świetną współrace która owocuje, dla tych biedaczkó BARDZO

milosc-ruchomy-obrazek-0629.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam dzis z Pania Beata- jest tak Natka zachwycona ze nie mogla sie jej nachwalic! Najcudowniejsza a przede wszystkim najmadrzejsza! Pani uwaza ze Natka miala kiedys bardzo dobry dom bo w mig wszystko lapie np jak suadaja do stolu to ona nigdy nie zebra, na smyczy spaceruje juz bardzo dostojnie przy czym- po prawej stronie! Pani zrobila jej tetazlegowisko na fotelu i wystarczylo dwa razy pokazac i juz zrozumiala ze tam jest jej miejsce

Biegunki sie skonczyly, sunia byla u weta jest wszystko ok z jej zdrowiem

Panstwo sa w niej po prostu zakochani po uszy i ona w nich takze- zwlaszcza w Panu

Ma tez mowe imie- chyba Maszenka? Jakos tak. Mysle ze ten watek ma juz szczesliwe zakonczenie za zawsze

Wieczorem zrobie porzadek z finansami

Jesli nie bedzie sprzeciwu zasila konto Pestki ktora dzis wyjezdza z Radys w niespodziewanym towarzystwue MINI

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

NA KONCIE NATKI ZOSTAŁO 133 zł. Przelewam tą kwotę na konto Pestki (i Małej Mi) 

Dziękuje  wszystkim z całego serduszka za pomoc w moim szaleństwie i uratowanie tej małej, kudłatej, która teraz juz zawsze będzie bezpieczna i szczęśliwa :)

 

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
Składam wszystkim , Najlepsze życzenia, Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Natusia ma się bardzo dobrze. Jej Pani napisała mi chyba jeden z najpiękniejszych smsów jaki w zyciu dostałam- o Natce, o wdzięczności za nią:) bardzo ją kochaja, napisali, że jest boska i zycia bez niej już sobie nie wyobrazają. Sunia jest już po sterylizacji.

natka1.thumb.jpg.123ceb922458ac5ddca77ebd471b8702.jpgnatka2.thumb.jpg.4a2374d32000f3c25f0fe23e2f594eff.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...