Jump to content
Dogomania

Zaginiona Nana


anilla

Recommended Posts

ZAGINĘŁA! 
18 lutego po godzinie 11:00 w okolicach stawu Śmieszek (Żory, woj. Śląskie) zaginęła sześciomiesięczna suczka rasy terier szkocki. Nana jest czarnej maści, ma obrożę w czarno - zieloną kratę. Przy obroży przypięty identyfikator z numerem telefonu właściciela, a także biały znaczek z kodem QR. 
Posiada chip. 
Nana jest w trakcie leczenia, pilnie musi wrócić do domu. 
Pobiegła w wzdłóż torów w kierunku Żor. 

Prosimy wszystkie osoby spędzające aktywnie czas oraz wszystkich psiarzy wychodzących na spacery o rozglądanie się. 
Nana może nie podejść do obcej osoby, ale podejdzie do psa. 

BARDZO PROSIMY O KONTAKT ZE ZROZPACZONĄ WŁAŚCICIELKĄ oraz przekazanie tej informacji dalej. 

Nr tel. 794 073 526

ogłoszenie4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2018 o 22:45, Halo (Alfa i Zuzia) napisał:

Dziękuję Anilla za zamieszczenie tego postu.

Jutro minie dwa tygodnie, cały czas jej szukam, już nie wiem gdzie jeszcze powinnam. Rozdałam i rozwiesiłam tysiące ogłoszeń, jest na facebook, dużo ludzi o niej wie. Nadal żadnych konkretnych informacji. Nawet pomimo wyznaczonej nagrody.

Gdzie jesteś maleńka?

 

Na dogo jest ciekawy wątek o zaginięciu Liki. Może coś jeszcze z tych zaleceń/rad możesz zastosować.

To co tam wyczytałam to  :

- były wysyłane ogłoszenia do gazety lokalnej,( dzięki ogłoszeniu Lika znalazła się)

- wysyłane maile (plus załącznik to ogłoszenie) do punktów usługowych w okolicy zginięcia (mam na myśli miasto) np fryzjerzy, kosmetyczki, ośrodki wczasowe, hotele, czyli tam gdzie ludzie siedzą i plotkują. Z prośbą o umieszczenie ogłoszenia w widocznym miejscu.

- do parafii z prośbą o umieszczenie ogłoszenia na tablicy ogłoszeń lub poinformowanie wiernych w jakikolwiek inny sposób -

- do weterynarzy i straży miejskiej

-ogłoszenia były naklejane w uczęszczanych miejscach,

- wynajęty był także profesjonalny dron i przeszukiwał okolicę.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...