Jump to content
Dogomania

Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE


PIKA

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też się bardzo cieszę, muszę tylko jeszcze z tatuśkiem pogadać bo jak na razie z mamą podjęłyśmy decyzję a tata praktycznie nic nie wie :eviltong: ale dzisiaj z nim pogadam i na pewno się zgodzi (prawie na wszystko się godzi) :p
Teraz trzeba się trochę zagłębić w literaturę psiej ginekologii :eviltong: i poczytać znów trochę, zwłaszcza o przygotowaniach i postępowaniu po zabiegu. Chociaż już wczoraj dostałam kartę z opisem przygotowania pieska do zabiegu i pani wet powiedziała, że po zabiegu dostanę kolejną ze wskazówkami jak o pieska dbać po operacji :p czuję, że lepszego weta w okolicy znaleźć nie mogłam. Teraz tylko czekać i za 2 tygodnie zabieg.
Postaram się Was informować o wszystkim jednak na ferie wracam do domku, więc informacje nie będą regularne (nie mam neta). Wpadnę jednak we ferie do cioci i napiszę co i jak.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Wybaczcie, że wyciągam troszku starszy temat, ale nie chciałam specjalnie zakładać nowego.Otóż chciałam się "pochwalić", że moja 2,5-letnia Danuśka jest już po sterylce :lol:
Zabieg odbył się 11 czerwca w lecznicy w Sieradzu. Wszystko przebiegło wspaniale, żadnych komplikacji czy problemów. Ranka bardzo ładnie się zagoiła. Kiedy włoski na brzuszku zaczęły odrastać, plasterek od opatrunku nie chciał już się tak długo trzymać i musiałam dość często zmieniać (oj napatrzyłam się na te szwy! :cool3:).
Muszę powiedzieć, że suńka stała się jeszcze większą przylepą niż była. Prawie 3 tygodnie spała ze mną na łóżku (dobrze, że mi kołderki nie zabrała :eviltong:), mruczała coś tam do mnie i przytulała się ciągle. Pieszczoch jak nie wiem co!;)
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do tego zabiegu, to nie ma sie czego bać! Tym bardziej, jeśli chodzi o młodego i zdrowego psiaka (jak u mnie :) ).

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']myszol88 super gratulacje mądrej decyzji :multi:[/quote]

Dzięki. Też się bardzo cieszę, suczka szybko doszła do siebie i znów śmiga jak rakieta i ciągle tylko chce bawić się w aportowanie :p. Pieszczoszek kochany, nic się nie zmieniła, no może tylko bardziej koffańsza :eviltong:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...