Jump to content
Dogomania

RADżA za TM [*] 10.03.2018 Wyrzucony na mroz, na pewna smierc chory onek Radża blaga o pomoc


Margo3011

Recommended Posts

Piesiu

 najcudowniejszy piesiu

 matko Ziemio nasza ....

nie tak przeciez nie tak ....

 Radzuniu moja ukochana Pipunia sie Toba zajmie

 tam w innem swiatuniu

 gdzie tylko radosci sa

 gdzie nie ma  czlowieka

 ani bolu zadnego .

 ciezko bardzo ciezko ...kochany ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziekujemy za wyrazy wspolczucia, ja sie nigdy nie pogodze ze smiercia Radzy. Zawsze bedzie w moim sercu.

Panstwo, ktorzy opiekowali sie Radza postanowili teraz pomoc innemu pieskowi. Bedzie to dogomaniacki starszy Dragon, ktory nie mial do tej pory szczescia do ludzi.Panstwo dadza Dragonowi DT z opcja DS po wyleczeniu. Po odliczeniu wszystkich kosztow na kacie Radzy pozostaje 603 zl sa to pieniazki od darczyncow z dogomanii i z FB. Pytanie Marzeny:  czy mogę pozostałą kwotę przeznaczyć na tego psa ? Koszt transportu wyniesie 300zl  Jestem jednym z darczyncow i jestem na TAK

Wczoraj mialam w planie wkleic na watek fakture i wyniki badan ale tego nie zrobilam, poniewaz Radza pojechal do kliniki i w nerwach pominelam to. Wszystko jest dostepne na wydarzeniu na FB.

Wielki zal i smutek po stracie Radzy ale mysle, ze Radza chcialby, zeby Dragus mial teraz dobrze

 

 

Link to comment
Share on other sites

I co tu napisać? Brak słów. Ból i żal.

Biegaj piesku po tęczowych łąkach, zdrowy i silny. Trzymajcie się wspaniali Opiekunowie Radży, którzy daliście mu tyle serca. Mam wielki szacunek dla Was, że zdecydowališcie się pomóc kolejnemu skrzywdzonemu psu. 

Moją wpłatę proszę oczywiście spożytkować na pomoc dla Dragona.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Margo3011 napisał:

Pytanie Marzeny:  czy mogę pozostałą kwotę przeznaczyć na tego psa ? Koszt transportu wyniesie 300zl

Dałem tylko grosik, więcej nie zdążyłem. Jestem za przekazaniem środków dla Dragona.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Testament psa został wypełniony w 300 %  Radża umarł ale na zawsze w Nas pozostanie , ja go zapamiętam takiego jakiego poznałam dwa tygodnie temu ,piękny uśmiechnięty pychol mimo bólu jaki musiał czuć , Dragon zaczął nowe życie i teraz trzeba się na nim skupić  

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia nadawały optymizmem, że wszystko wróci do normy. Zapalenie płuc jest uleczalne, ale tu były powikłania.

Trudno pogodzić się z odejściem Radży - uwierzyłam, że skoro tyle osób jest z nim, to będzie dobrze. Niestety życie pisze swoje scenariusze.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Patrząc na to zdjęcie trudno uwierzyć, że był śmiertelnie chory :(

28458997_10209159856228317_1012700892_n.jpg

Elu, nikt tego nie wiedzial. Wet, ktory go badal po znalezieniu nie stwierdzil zapalenia pluc. Dopiero po 2 tygodniach gdy pojechal do DT, Panstwo poszli z Radza do weta we Wroclawiu i okazalo sie ,ze jest chory na zapalenie pluc. Bylo juz za pozno. Panstwo zrobili wszystko zeby go ratowac.

Byl to pierwszy Piesek, ktoremu zalozylam watek , zeby mu pomoc ,najbardziej martwilam sie o jego lapy. Smierc Radzy byla dla mnie szkokiem i nadal jest. Nigdy nie pogodze sie z jego smiercia, zawsze bede go pamietac. 

Biegaj Kochany Radzo po lakach, bez bolu i cierpienia, spotkamy sie kidys Piesku .....

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Margo3011 napisał:

Elu, nikt tego nie wiedzial. Wet, ktory go badal po znalezieniu nie stwierdzil zapalenia pluc. Dopiero po 2 tygodniach gdy pojechal do DT, Panstwo poszli z Radza do weta we Wroclawiu i okazalo sie ,ze jest chory na zapalenie pluc. Bylo juz za pozno. Panstwo zrobili wszystko zeby go ratowac.

Byl to pierwszy Piesek, ktoremu zalozylam watek , zeby mu pomoc ,najbardziej martwilam sie o jego lapy. Smierc Radzy byla dla mnie szkokiem i nadal jest. Nigdy nie pogodze sie z jego smiercia, zawsze bede go pamietac. 

Biegaj Kochany Radzo po lakach, bez bolu i cierpienia, spotkamy sie kidys Piesku .....

 

Tak myślę, że pierwszy wet pokpił sprawę :(    Serdecznie Ci współczuję, przytulam.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...