Jump to content
Dogomania

RADżA za TM [*] 10.03.2018 Wyrzucony na mroz, na pewna smierc chory onek Radża blaga o pomoc


Margo3011

Recommended Posts

9 godzin temu, Anula napisał:

Na wynikach widziałam podwyższony mocznik,czy nadal on się utrzymuje?

Mam jedno opakowanie Ipacitine mogę podesłać.

Witaj Anula ,dziekuje za to ze chcesz pomoc Radzy. Ten mocznik jest pod kontrola, w zwiazku z tym ,ze jest podniesiony dieta Radzy zostala zmieniona. Radza nie dostaje w tej chwili juz surowego miesa, tylko gotowane, do czasu wyzdrowienia. Przekazalam nazwe leku i Twoja oferte pomocy. Jezeli wet , uzna ,ze Radza tego leku potrzebuje, poprosimy o przeslanie.

Jeszcze raz bardzo dziekuje, za troske o Radze :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Margo3011 napisał:

Witaj Anula ,dziekuje za to ze chcesz pomoc Radzy. Ten mocznik jest pod kontrola, w zwiazku z tym ,ze jest podniesiony dieta Radzy zostala zmieniona. Radza nie dostaje w tej chwili juz surowego miesa, tylko gotowane, do czasu wyzdrowienia. Przekazalam nazwe leku i Twoja oferte pomocy. Jezeli wet , uzna ,ze Radza tego leku potrzebuje, poprosimy o przeslanie.

Jeszcze raz bardzo dziekuje, za troske o Radze :)

Oczywiście trzeba zapytać weta,to konieczność.Jest to proszek,który wiąże niebezpieczne związki w organizmie wydalane przez nerki.Dosypuje się go do mokrego jedzenia.Nie zmienia smaku.Stosuje się go przy mocznicy.

Niech Radża zdrowieje,trzymam kciuki i jestem myślami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wlasnie mialam wpisac nowe wiesci od Radzy i niestety wiesci sa zle. trzymajcie kciuki za Radze, mysli dobre przesylajcie nie wiem juz co napisac..... 

,,Radża na sygnale pojechał do kliniki , nie wiadomo co się stało , nagle jakby stracił całkowicie siły , łapy mu się rozjechały , język ciemny , czekam na informacje,,

Piesku kochany walcz, Ty musisz wyzdrowiec 

Jak beda nowe informacje to napisze od razu

Link to comment
Share on other sites

Straszne wiadomości, nagłe pogorszenie, wstrząs jakiś?

Zaglądnęłam, by przeczytać coś pocieszającego, a tu takie smutne informacje. Trzymam kciuki za pieseczka i przesyłam najcieplejsze myśli, walcz kochany. Smutno mi bardzo.

Link to comment
Share on other sites

na fb już są wiadomości. Margo może się nie pogniewa , że je tu wstawię :

"  W żołądku miał mnóstwo śluzu. Intubacja by oddychał, kroplówka by nawodnić, spuszczenie powietrza z żołądka, płukanie żołądka pod uśpieniem. Na szczęście nie był to skręt żołądka. Leczenie zapalenia płuc potrawa nawet do 8 tygodni. O 5 rano zastrzyk wspomagający rozkurcz żołądka. Rano wizyta kontrolna. Temperatura ciała w normie. Po każdym wyksztuszeniu i połknięciu śluzu z płuc należy szybko podać jedzenie i wodę. "

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, mdk8 napisał:

na fb już są wiadomości. Margo może się nie pogniewa , że je tu wstawię :

"  W żołądku miał mnóstwo śluzu. Intubacja by oddychał, kroplówka by nawodnić, spuszczenie powietrza z żołądka, płukanie żołądka pod uśpieniem. Na szczęście nie był to skręt żołądka. Leczenie zapalenia płuc potrawa nawet do 8 tygodni. O 5 rano zastrzyk wspomagający rozkurcz żołądka. Rano wizyta kontrolna. Temperatura ciała w normie. Po każdym wyksztuszeniu i połknięciu śluzu z płuc należy szybko podać jedzenie i wodę. "

 

Nic sie nie pogniewam :) Ciesze sie ,ze zyje . Mialam juz  to wstawic, strasznie sie zdenerwowalam ta cala sytuacja z Radza

Link to comment
Share on other sites

Zapalenie płuc to poważna sprawa, człowiek odkrzsztusza wydzielinę na zewnątrz, pies połyka, nie wzywa pomocy i tylko można domyślać się, że coś jest nie tak , obserwując go . Bardzo czujni Ci państwo, mają głowy na karku, jak to się mówi.

Czyli wszystko pod kontrolą. Śpij biedaczku, tyle wrażeń i choroba też osłabia. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na Klinikach są bardzo dobrzy weci ale i też jest masa studentów.Mam ogromną nadzieję,że pomogą Radżę wyciągnąć z choroby.Na Klinikach dobrze by było aby wyższy rangą wet wziął Radżę pod swoją opiekę.

Bardzo zmartwiłam się wiadomością o stanie zdrowia Radży.No nic musimy czekać.

Link to comment
Share on other sites

,,Radza nie żyje...
Powikłania po nieleczonym zapaleniu płuc 
W ich wyniku dostał zatoru i zmarł u weta, nie dali rady go odratować..,,

,,Ana GD Grz DG dziękuję Wam bardzo za całe serce , czas i zaangażowanie włożone w walkę o Radżę , dzięki Wam poczuł że jest kochany i kochany odszedł . Dziękuje Wszystkim za wsparcie w tej walce . Przepraszam ale nie potrafię nic więcej napisać .,,

Nie tak mialo byc

Radza Kochany badz szczesliwy za TM 

Nie potrafie nic sensownego napisac, lzy plyna stumieniem. Dziekuje Wszystkim, ktorzy pomogli Radzy, Dziekuje Marzenie za to wszystko co zrobila dla Radzy , Opiekunom, ktorzy otoczyli go najlepsza opieka i wszystkim Ludziom, ktorzy pomogli Radze ratowac.

Piesku kochany odszedles otoczony miloscia w cieplym domku, badz szcesliwy tam gdzie jestes.

Musze zmienic tytu watku.. ciezko...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo smutna wiadomość :( Radża nie żyje [*]

Współczuję serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla tego biedaka. Zrobiliście wszystko co było w ludzkiej mocy, żeby mu pomóc. Dobrze, że nie umierał sam, na mrozie, tam w polu. Dzięki Wam chociaż ostatnie chwile życia miał godne. 

Link to comment
Share on other sites

I to pozostanie cała prawda o Radży:

Grz DG Radża odszedł przez ludzi .... najpierw przez człowieka jeśli tak tego kogoś można nazwać który go porzucił a później przez weterynarza kogoś kto ma obowiązek pomagać zwierzakom a po wizycie w lutym pomimo takiego stanu zalecił kontrole dopiero po 2 tygodniach .... zero antybiotyku pomimo wykrycia choroby.... nie wiemy czy te dwa tygodnie miały znaczenie ale wystarczyło dać psu szanse i zacząć go leczyć jak należy ! To był cudowny pies szybko stał się członkiem naszej rodziny i na zawsze pozostanie w naszej pamięci!!!

ŻEGNAJ PIESKU KOCHANY.TAK NIE MIAŁO BYĆ.POZOSTANIESZ W SERCACH LUDZI,KTÓRZY WALCZYLI O CIEBIE.ZA [TM*] BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWSZY NIŻ NA ZIEMI.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo przykro, odszedł wspaniały pies, z winy człowieka, który bez skrupułów skazał go na poniewierkę, gdyby nie to Radża byłby dziś wśród żywych. Dobrze, że przez te ostatnie dni był otoczony miłością i opieką. Odszedł kochany, a nie samotny w polu. Do zobaczenia pieseczku po drugiej stronie (')

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...