Jump to content
Dogomania

Nowy lek na alergię


vicvictoria

Recommended Posts

Czy  ktoś  stosował  CYTOPOINT  ?  Podaje się  zastrzyk  raz  w  miesiącu . Cena  ponoć 200-300zł .  Wspomagajaco   na  alergię  pojawił  sie  również  lek  http://www.dolfos.pl/pl/psy/alergia/dolvit-allergy . Czy  ktoś  ma  jakieś  doświadczenie  z  tymi  lekami  i mógłby  coś  wiecej  napisać  ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mój piesek american bully pocket jest w trakcie leczenia cytopointem. Odczulanie raz na pół roku do tego 3 miesiące cytopointu przed pierwszym odczulaniem. Podobno najbezpieczniejsza opcja. Pies uczulony jest na wszystko dosłownie. Trawy, roztocza, grzyby, zboża, wołowinę, jagnięcinę, ryż, marchew, groszek, laktozę, niektóre z drzew. Silne reakcje atopowe: ropne zapalenie skory i pokrzywki do tego alergia pokarmowa kupka z krwią. Za jakiś czas moge dać znać jak leczenie przebiega. A co dolega Pani pieskowi? Zdecydowała sie Pani na cytopoint? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 years later...
Dnia 22.12.2018 o 13:48, Wojtek32 napisał:

Hej ja tez mam american bully i walcze z problemami skornymi,wetka dala mi male dawki apoquelu ale chyba nie pomaga. Pies nie drapie sie ale wyskakuja mu.male bable. Ma.mocne uczulenie na roztocza. Jest na diecie barf, pomaga cytopoint u Twojego pieska? Pozdrawiam

Hej i jak sytuacja wygląda z pieskiem czy leczenie pomogło, też mamy problem z american bully ma azs i uczulenie praktycznie na wszystko.prosze o info jak przebiega leczenia 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dnia 23.02.2018 o 18:36, vicvictoria napisał:

Czy  ktoś  stosował  CYTOPOINT  ?  Podaje się  zastrzyk  raz  w  miesiącu . Cena  ponoć 200-300zł .  Wspomagajaco   na  alergię  pojawił  sie  również  lek  http://www.dolfos.pl/pl/psy/alergia/dolvit-allergy . Czy  ktoś  ma  jakieś  doświadczenie  z  tymi  lekami  i mógłby  coś  wiecej  napisać  ?

JEST LEK PRZECIWALERGICZNY NIESTERYDOWY HAMUJĄCY KINAZĘ PROZAPALNĄ, JEGO SKUTECZNOŚĆ OSIĄGA OKOŁO 90%, PRZY NIEWIELKICH SKUTKACH UBOCZNYCH. LEK.WET.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...