Jump to content
Dogomania

Jamniczka Sara już po operacji - wróciła do domu


Recommended Posts

22 minuty temu, teresaa118 napisał:

Sara dla panci moze byc oparciem, szczegolnie, ze teraz ktos dodatkowo interesuje sie psem.Nie pozwolimy psinie zginac, ale szukac nowy domek? Mysle, ze pancia nie bila psa, tylko zaniedbywala. Ale wielu ludzi nie wie, ze o psy trzeba dbac i jak dbac. Przy tym problemy finansowe. Trzeba poobserwowac. Jak tam ze splata rachunku, prosze podac wysokosc wystawionego rachunku i ile juz wplynelo na to konto. Dobrze by bylo byc na biezaco.

Tak jak pisałam  na dzień 28.02.2018 koszt leczenia Sary to 840 zł. Za marzec rachunek będę miała na koniec miesiąca. Podam oczywiście jak tylko otrzymam.

 

12 godzin temu, anica napisał:

I ja też uważam ,że dobrze! :) ja wiem Małgosiu, że będziecie już teraz czuwać nad Sarą i odwiedzać w domciu ;)  najbardziej wiemy ,ze chodzi o dobro suni a ona ... kocha bezwarunkowo! dla niej najlepszy w świecie to jest swój domek!  może wesprzeć panią karmą dla Sary?

Karmę dla Sary mamy - Pani dostanie 2 zgrzewki puszek - wystarczy na jakiś czas. Co do odwiedzania, niestety problem - jestem sama w zasadzie w psiej części Fundacji, pracuję i brakuje czasu, a do tego sporo bezdomniaków mamy na głowie. Sara z Panią mieszkają po przeciwnej stronie Poznania. Będę jedynie dzwoniła co jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, supergoga napisał:

Tak jak pisałam  na dzień 28.02.2018 koszt leczenia Sary to 840 zł. Za marzec rachunek będę miała na koniec miesiąca. Podam oczywiście jak tylko otrzymam.

 

Karmę dla Sary mamy - Pani dostanie 2 zgrzewki puszek - wystarczy na jakiś czas. Co do odwiedzania, niestety problem - jestem sama w zasadzie w psiej części Fundacji, pracuję i brakuje czasu, a do tego sporo bezdomniaków mamy na głowie. Sara z Panią mieszkają po przeciwnej stronie Poznania. Będę jedynie dzwoniła co jakiś czas.

No to jest problem!  ... domyślam się ile macie na głowie!  chyba trzeba ,zacząć się modlić ,żeby pani zajęła się Sarą , żeby wszystko poukładało się dla suni jak najlepiej!  trudne to wszystko jest!!!   czasem ,trzeba wybrać mniejsze zło :(  

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Może rozsądnych sąsiadów poprosić o współpracę?

... zawsze jest jakieś wyjście :)  a nawet teraz pomyślałam ... są na dogo cioteczki z Poznania, może trzeba by było ustalić w jakiej części miasta?  gdyby było blisko? Małgosiu,  proszę podaj jaka to dzielnica Poznania, gdzie mieszka Sarunia?

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie było jakoś sposobu żeby dzwonić do sąsiadów - a nikt logiczny sie nie pojawił. Piesek zadowolony wszedł do swego domu. Czekał jego kocyk i miseczki. Napiła sie sunia wody, wpakowała na tapczan. Niestety towarzysz pani trzeźwy nie był, pani raczej tak - wiedziała, że przyjedziemy. Przyjęła wiadomości o tym, jakie sa jej obowiązki, podpisała umowę przekazania psa pod opiekę. Nawet zapytała ile płaci za jedzenie które przywiozłam, co mnie zaskoczyło, bo jakoś nikt tego nie robi.

Będziemy trzymać rękę na pulsie, a na razie została nam niestety faktura - ale spójrzcie na to może nie najlepsze zdjęcie suni bez dodatkowego obciążenia.

 

028.JPG.9e67d52d994c4d7a6188b8ff52c3910d.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, supergoga napisał:

Na razie nie było jakoś sposobu żeby dzwonić do sąsiadów - a nikt logiczny sie nie pojawił. Piesek zadowolony wszedł do swego domu. Czekał jego kocyk i miseczki. Napiła sie sunia wody, wpakowała na tapczan. Niestety towarzysz pani trzeźwy nie był, pani raczej tak - wiedziała, że przyjedziemy. Przyjęła wiadomości o tym, jakie sa jej obowiązki, podpisała umowę przekazania psa pod opiekę. Nawet zapytała ile płaci za jedzenie które przywiozłam, co mnie zaskoczyło, bo jakoś nikt tego nie robi.

Będziemy trzymać rękę na pulsie, a na razie została nam niestety faktura - ale spójrzcie na to może nie najlepsze zdjęcie suni bez dodatkowego obciążenia.

 

028.JPG.9e67d52d994c4d7a6188b8ff52c3910d.JPG

 

Gosiu ile brakuje do zapłacenia f-ry. ?

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym poście właśnie nanoszę wpłaty dla suczki. Za luty było 880 zł ogólnie  - mamy do zapłaty jeszcze około 275 zł. Za marzec - faktura będzie na koniec miesiąca.  Na pewno jeszcze dojdzie. Jedzonko - 2 zgrzewki puszek Dolina Noteci było w darze. Ale sunia w dobrej formie i to sie liczy.

bardzo wam za wszelka pomoc, za rady i wspieranie w chwili problemów dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Wszędzie dobrze... ale w domu najlepiej! :)   tak masz rację...cel został osiągnięty! ;)  wierzę ,że do końca marca nazbieracie pieniążki na spłacenie zabiegu, jeszcze parę osób obiecało wpłatę :) będziemy zaglądać,  w razie problemów wątek zapisuję, pancia zachowała się ładnie, widać kocha na swój 'sposób' sunię.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, supergoga napisał:

 

Rozmawiałam dzisiaj z sąsiadką - będzie zaglądała i zdawała nam relacje co u suni!

Super, i o to chodziło.

Bogusik , czasem właściciele nie są patologią tylko po prostu nie mają pieniędzy. Leczenie zwierząt jest bardzo drogie. Jak nasz Bonusek zachorował , to w ciągu tygodnia poleciało 1000 zł . Nie każdy może sobie pozwolić.

Link to comment
Share on other sites

Ciepłe myśli wysyłam do Saruni :)  ja rozmawiałam z dziewczyną z okolic Poznania, mogła by czasem podjechać i zajrzeć do suni, jeśli sąsiadka chce pomóc i będzie w razie czego dzwonić to może lepiej, pani będzie pod obserwacją ale nie będzie 'nachodzona' ale chcę tylko zaznaczyć ,że w razie czego jest taka możliwość :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...