Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 9.03.2018 o 16:17, Gusiaczek napisał:

Ze swej strony mogę pomagać jedynie bazarkami - jeszcze trochę książek mam na zbyciu, tylko czy chętni będą -  ileż można książek kupować? ;)

To olbrzymia pomoc Gusiaczku :) a czytać można bez końca :D.

Link to comment
Share on other sites

Bambi jeszcze trochę kaszle ale ogólnie czuje się dobrze, osłuchowo jest ok. i gardło ma czyste. Dostała jeszcze tabletki  od weta i przekażemy jutro ds żeby jeszcze raz poszedł do kontroli za kilka dni.

Jutro wielki dzień Bambi - dziękuję WAM k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_origbardzo, że cały czas jesteście z kruszynką, za wszelkie Wasze wsparcie i pomoc i dobre myślik,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig .

A tutaj Bambi zjada większego od siebie Czesia k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,40_rh_orig.. Mały przekochany łobuzek 0heart.gif0heart.gif0heart.gif .

29137005_2026244234366119_29681737856953

Link to comment
Share on other sites

Bambi już w swoim domku. Weszła do klatki schodowej swobodnie, chociaż rozglądała się nawet po suficie. Mieszkanie od razu zwiedzała bez zastanowienia. Odwiedziła każdy pokój i oczywiście kuchnię, a potem poszła do salonu i położyła się przed Panią zaczepiając, Pani wtedy usiadła koło niej na dywanie. Bambi zachowywała się jakby była tam już nie raz. Rodzina bardzo miła, kulturalna, stonowana, świadoma. Dwuletnia córeczka delikatna, uśmiechnięta. Blok znajduje się przy jednej z głównych ulic Zielonej Góry, ale schowany jest za innym blokiem, więc jest bezpiecznie. Pana nie było, ale też nie mógł już doczekać się Bambinka. Przekazałam tabletki, które trzeba podawać suni, Pani nie wykazywała jakiegoś problemu, zadeklarowała, że za 10 dni pójdzie do weterynarza na kontrolę. Wypytała mnie też o karmienie, pory wychodzenia na dwór itp. Wydaje mi się, że Bambi bardzo pasuje do rodziny i rodzina do niej. Trzymam kciuki, chociaż ze spokojem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...